Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hellfire8521

Znaczny spadek wydajności

Polecane posty

Mam problem z wydajnością laptopa ASUS P57T. Laptop jest sprzed 6 lat, lecz do niedawna działał super jak na laptop, który przeszedł kasowanie pamięci, kilka reinstalacji sterowników i uszkodzenie obudowy. W CS:GO spokojnie miał 60 FPS w rozgrywce, lecz 5 miesięcy temu jego wydajność spadła tak bardzo, że nawet przeglądarka nie działała. Próbowałem coś z odinstalowywaniem sterowników, ale nie zmieniło to nic. Wczoraj zrobiłem defragmentację obu dysków (mam dwa), ale też nic. Jak na razie chcę zobaczyć czy coś da się z nim zrobić. Chcę aby mi posłużył jeszcze z 3 miesiące, bo będę miał nowy laptop, ale i tak go potrzebuję już teraz. Na innym forum mówili coś o wirusach, lecz formatowałem oba dyski, i nic. Na kompie nie mam nic zainstalowanego oprócz chrome'a. Czy ktoś może pomóc? 

Dodam jeszcze, że procek jest strasznie gorący (o ile dobrze pamiętam to jest AMD A4 3030, ma on też dwie karty graficzne : AMD 6850HD i AMD 7600G wszystko piszę z pamięci więc nie wiem czy tak dokładnie się nazywają) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...