Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicel

Drukarka do 300zł

Polecane posty

Hej, szukam drukarki ew, urządzenia wielofunkcyjnego (bardziej mi na tym drugim zależy) do około 300 zl ale najlepiej aby była jak najtańsza. Drukarka bedzie używana sporadycznie raz na jakiś czas wiec dlatego nie chce niewiadomo czego tyko prostego urządzenia. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to najlepszy wybór do 300 zł, ale sam niedawno kupiłem takiego HP - https://www.mediaexpert.pl/urzadzenia-wielofunkcyjne-z-drukarka-atramentowa/urzadzenie-hp-deskjet-ink-advantage-2632-v1n05b,id-1108063 - też drukuję raz na jakiś czas, czasem coś zeskanuję / skopiuję i do takich zastosowań spokojnie mi starcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te budżetowe HP-ki to nienajlepszy wybór, potrafią napsuć krwi. A i dość drogą eksploatację kompatybilną mają, czasem problemy z zamiennikami.. Z drugiej strony senssowne urządzenia Brother zaczynają się od 400 zł. Z HP kojarzę że dość bezproblemowym urządzeniem był HP OfficeJet 6950, ma też tanie zamienniki ActiveJet/Actis.

 Potrzebujesz kolorowej drukarki/urządzenia czy mono starczy? Bo nie wspomniałeś o tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DaleCooper napisał:

Te budżetowe HP-ki to nienajlepszy wybór, potrafią napsuć krwi. A i dość drogą eksploatację kompatybilną mają, czasem problemy z zamiennikami.. Z drugiej strony senssowne urządzenia Brother zaczynają się od 400 zł. Z HP kojarzę że dość bezproblemowym urządzeniem był HP OfficeJet 6950, ma też tanie zamienniki ActiveJet/Actis.

 Potrzebujesz kolorowej drukarki/urządzenia czy mono starczy? Bo nie wspomniałeś o tym

Jesl chodzi o sama drukarkę to tylko czarny kolor wystarczy a jesli chodzi o urządzenie wielofunkcyjne to juz bardziej w kolorze bo jak cos zeskanuje to wole to wydrukować jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...