Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Anbiure

FALLOUT 2 big box PL (Nowy zafoliowany + Używnany)

Polecane posty

Cześć.

Kiedyś za dzieciaka na jedne urodziny dostałem x2 Fallout 2 Big Box wersję Polską.

Jedna jest rozpakowana, używałem jej, widać mniejsze zniszczenia opakowania, płyta działaja normalnie.
Druga natomiast zachowała się w stanie idealnym. Nówka sztuka, jeszcze oryginalnie zafoliowana z nalepką na foli "Gra z firmy CDproject".
Jako że na portalach akcyjnych widzę takie big boxy, nawet używane (ale nie widziałem w wersji PL) chodzą za dla mnie chore pieniądze,
to chciałbym się spytać, jaka jest rozsądna cena mojego nowego, jak i używanego egzemplarza.

44838502_1156205374542685_2224273020392833024_n.jpg

to jest re-edycja (drugie wydanie), więc na "chore pieniądze" nie licz. wydaje mi się, że kiedyś sprzedawali to w biedronkach za jakieś grosze typu 20-50 zł. jak ktoś jest kolekcjonerem, tak jak ja, to i tak tego nie kupi. Jedyna Twoja szansa, że ktoś albo jest nieświadomy, że to jest niezbyt unikalne i niezbyt wartościowe wydanie, albo ktoś za wszelką cenę chce mieć na półce w dużym kartoniku (nieważne jakim). Widziałem kiedyś, że jedynka (też biedronkowa re-edycja) zeszła parę razy na allegro za jakieś 300-400 zł (chyba w folii, ale głowy nie dam - poszperaj w archiwum allegro), więc może też trafisz na jakiegoś łosia ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.