Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anbiure

FALLOUT 2 big box PL (Nowy zafoliowany + Używnany)

Polecane posty

Cześć.

Kiedyś za dzieciaka na jedne urodziny dostałem x2 Fallout 2 Big Box wersję Polską.

Jedna jest rozpakowana, używałem jej, widać mniejsze zniszczenia opakowania, płyta działaja normalnie.
Druga natomiast zachowała się w stanie idealnym. Nówka sztuka, jeszcze oryginalnie zafoliowana z nalepką na foli "Gra z firmy CDproject".
Jako że na portalach akcyjnych widzę takie big boxy, nawet używane (ale nie widziałem w wersji PL) chodzą za dla mnie chore pieniądze,
to chciałbym się spytać, jaka jest rozsądna cena mojego nowego, jak i używanego egzemplarza.

44838502_1156205374542685_2224273020392833024_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest re-edycja (drugie wydanie), więc na "chore pieniądze" nie licz. wydaje mi się, że kiedyś sprzedawali to w biedronkach za jakieś grosze typu 20-50 zł. jak ktoś jest kolekcjonerem, tak jak ja, to i tak tego nie kupi. Jedyna Twoja szansa, że ktoś albo jest nieświadomy, że to jest niezbyt unikalne i niezbyt wartościowe wydanie, albo ktoś za wszelką cenę chce mieć na półce w dużym kartoniku (nieważne jakim). Widziałem kiedyś, że jedynka (też biedronkowa re-edycja) zeszła parę razy na allegro za jakieś 300-400 zł (chyba w folii, ale głowy nie dam - poszperaj w archiwum allegro), więc może też trafisz na jakiegoś łosia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...