Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Keram0

Monitor do 600 zł

Polecane posty

Witam, szukam nowszego, lepszego monitora do komputera do 600 zł. Jak zauważyłem bardzo dużo osób poleca LG 24MP68VQ (https://www.morele.net/monitor-lg-24mp59g-p-1227351/), ale słyszałem że nie ma jednak tak szybkiej reakcji jak mówi producent (chodzi o tą 1 ms), podobno jakieś rozmycia, czy smugi. Byłbym wdzięczny za jakieś wyjaśnienia od właścicieli tego modelu lub od osób, które znają temat. Podobno ten model ma też wadę w postaci smug na kolorach/odcieniach pomarańczowych i niebieskich, jak da radę, to z chęcią jakieś objaśnienia przeczytam.
 

A tak to czekam na jakieś inne propozycje dotyczące nowego monitora.

Edit: Zapomniałem dopisać: Interesuje mnie monitor zarówno do gier jak i zwykłego (domowego) korzystania, ale jednak z większym naciskiem na gry. Do tego wielkość - 24 cale, ewentualnie dopłata 200 zł do 27 cali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG ma możliwość ustawienia 3 różnych czasów reakcji - niska, średnia i wysoka. Mam go bodajże od czerwca i polecam. Przy średniej reakcji smugi nie są jeszcze zauważalne, natomiast przy wysokiej (1ms) to już masz smugi jak za gwiazdorami w FIFIE WC 2002 :D W sumie do dzisiaj nie wiem czy średni czas reakcji to 5ms, a może 5ms jest na niskim ustawieniu, kiedy średni to coś pomiędzy jak 3ms... nigdzie w instrukcji nie jest to sprecyzowane. :dobani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...