Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kzago

Podłączenie ps4 do monitora vga

Polecane posty

1540074173137-507076625.jpg

Witam!

Od około miesiąca posiadam ps4 i jak do tej pory grałem czasem na telewizorze co było nie wygodne gdyż często był zajęty.Dlatego postanowiłem podłączyć konsole do monitora który niestety posiada tylko wyjście vga a więc zakupiłem konwerter (nie posiada zasilania przez usb)  z hdmi do vga (zdjęcie wyżej) który wyświetla obraz bez spadku jakość z laptopa na monitorze a z konsoli na monitorze jest czarny obraz aczkolwiek po podlączniu sygnał dochodzi przez 3 sekundy i potem już go nie ma i tak po każdym włączeniu monitora sygnał jest przez chwilkę a obrazu brak.Próbowałem zmieniać rozdzielczości na ps4 ale to nie pomogło. Odnośnie monitora jest to: Samsung SyncMaster 2333 "23cale" "1920x1080"  (obsługuje HDCP)

Wiem że podobne tematy były już w sieci ale żaden nie odnosi się do tego monitora. Dlatego bardzo proszę o pomoc bo nie mam pojęcia w czym jest problem.:ermm:

Czy to może być wina braku zasilania konwertera i ps4 nie radzi sobie z jego "uciągnięciem" ? Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...