Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChodzNaGrzyby

Kupno całego zestawu

Polecane posty

Cześć wszystkim. Potrzebowałbym pomocy w złożeniu komputera, gdyż jestem totalnym laikiem w tych sprawach i sam sobie nie poradzę. Z góry dzięki wielkie wszystkim ekspertom za pomoc ;)

  • Cena komputera: 4500zł za całość, ale jeśli jest sens mogę dorzucić więcej. Mój budżet jest całkiem elastyczny, ale chce to wyważyć tak, by nie szastać bez potrzeby hajsem.
  • Części, które kupujemy: Wszystko, prócz myszki i klawiatury.
  • Czy zestaw ma zawierać system? Tak
  • Preferowany sklep: Bez różnicy, chociaż byłoby spoko, gdyby sklep był w obrębie Trójmiasta, żebym mógł odebrać osobiście.
  • Monitor: brak.
  • Zastosowanie komputera: Głównie gry.
  • Czy komputer będzie podkręcany? Nie znam się na tym, więc raczej nie.
  • Termin zakupu komputera: Teraz, chyba, że jest sens czekać. Fajnie kupić teraz, ale przesadnie mi się nie śpieszy.
  • Dodatkowe uwagi: jeśli chodzi o samą obudowę od skrzynki, to wystarczy zwykła, bez jakiś zbędnych wizualnych bajerów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad lekkimi zmianami - dodałbym RAMu (tylko 8 gb), raczej zbędne dodatkowe chłodzenie na procesor, którego i tak nie będziesz podkręcał (BOX powinien wystarczyć). Zaoszczędzoną stówkę bym dorzucił do dysku SSD i wymienił na Iridium PRO 240 gb (mam go w laptopie od jakiegoś czasu plus teraz w PCie, którego niedawno kupiłem).

Miesiąc temu prosiłem o konfigurację i dostałem taką odpowiedź: klik i jestem z tego zestawu bardzo zadowolony. Dodatkowo sklep esc.pl, który działa na terenie trójmiasta, więc będziesz mógł odebrać osobiście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...