Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QurChuck

Monitor ok 1000 zł

Polecane posty

Cześć

Żeby nie zakładać dwóch tematów - czy jest sens kupować do lapka z i7 8750H + GTX 1060 6GB monitor WQHD 120/144 Hz? Jestem raczej niedzielnym graczem, ostatnio najwięcej gram w Monster Hunter World i Tomb Raidera (2013), a także pogrywam czasem w Destiny 2, Dragon Ball FighterZ, Wiesiek 3, Resident Evil 7 lub GTA V. Dziś miałem możliwość sprawdzenia MHW na jakimś DELLu z WQHD i wyglądał naprawdę super. Na średnich-wysokich detalach utrzymywał 35-50 fps, przeważnie bliżej 45. W tym tytule trochę mało jak na 120hz+, ale może do czegoś innego się przyda, np filmy ze wspomaganiem z SVP 4.0.

Proszę o opinię i podesłanie modeli wartych polecenia w różnym przedziale calowym. Ostatnio bywam często w delegacjach, rozwiązania mniejsze mogły by być nawet poręczne do zabrania. Budżet jest orientacyjny, chociaż jak wiadomo - im taniej tym lepiej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu właśnie jest to sedno sprawy ;) też mi się wydaje trochę na wyrost, ale ten MHW, którego port nie jest najwyższych lotów, działał nawet spoko przy wspomnianej liczbie klatek, a na pewno wyglądał o wiele, wiele lepiej niż na laptopowym ekranie. Nie muszę mieć wszędzie full detali, lapka raczej prędko nie zmienię. Myślę, że temat do przemyślenia, jak się skończą delegacje lub zmienię pracę to chętnie wrócę do desktopa upgrade'ując go

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pakowałbym się w WQHD i odświeżanie 100+ Hz bo karta nie wygeneruje ci i tak tylu klatek w większości nowych gier. No chyba, że grasz w csa ;) Moim zdaniem dobra matryca IPS, WQHD i 75hz w zupełności wystarczy. Za 1600zł masz np takiego Acera https://www.x-kom.pl/p/325706-monitor-led-27-289-acer-be270uabmipruzx-czarny.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...