Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coenn

Numery CDA z lat dzieciecych na archive.org

Polecane posty

Byc moze wlasnie trace czas. Polityka wydawcy w kwestii "mocno" archiwalnych numerow CDA jest mi niewiadoma. Lecz trafilem przypadkiem na pewne zarchiwizowane numery CDA. Po wejsciu w numer wyglada to bardzo fajnie, bo poza .pdf jest tez epub i mobi - te robione sa automagicznie przez archive.org. - ale niestety wiernoscia wzgledem oryginalu nie grzesza. comic book archive (.cb*).

Ale przechodzac do istoty sprawy… CDA zamieszczalo archiwalne numery do pobrania na plytkach (z czego notabene nie moglem skorzystac nie majac napedu w laptopie). Moze wiec bylaby gotowosc ze strony wydawcy do zamieszczenia zamierzchlych numerow CDA na archive.org? Tym samym mialbym i ja szanse ich pobrania. :-]

-------

Ow watek poki co zawisl w moderacji, wiec dodam, ze znalazlem na archive.org takze anglojezyczne pisma gejmingowe, np. GamesMaster (05/93 z zapowiedzia gry "Syndicate" na Amige <3), Edge (pierwszy numer - pazdziernik '93), PC Gamer (ktory, na to wychodzi, byl brzydki zawsze =p) albo, moje ukochane, gamesTM! (pierwszy numer, wystartowali dopiero w grudniu 2002 r., ale wymiataja ^^). Polecam je przejrzec. :-)

-------

Jesli wydawca nie mialby nic przeciwko wgraniu rocznikow '96-99 CDA na archive.org, to sami czytelnicy mogliby to zrobic, jesli tylko chcieliby. Ja na pewno bym sie ucieszyl widzac tam wiecej archiwalnych numerow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...