Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szarla

Rozwiązany: Laptop do gier ~ 6500 zł

Polecane posty

  • Cena. 6000 - 6500 zł 
  • Główne zastosowanie. Do gier
  • Rozmiary. 17 cali było by najlepszą opcją lecz może być też 15,6 
  • Mobilność. Praca na baterii jest mało ważna ponieważ głównie bedzie używany w domu
  • System operacyjny. Porzebny będzie sstem windows 10 ponieważ wątpie by dało sie przełożyć upgradowaną 7 na kompa
  • Sklep. Raczej Morele chyba że jakaś super opcja to x-kom jestem otwarty na propozycje

Cześć wszystkim, zawsze roztropnie doradzacie mi jaki sprzęt do gier dobrać, więc również dzisiaj proszę was uprzejmie o pomoc w doborze w miare najlepszego lapka w podanej cenie. Mój stary laptop Asus R500v już powoli dogorywa wiec chciałbym zakupić coś nowego na czym będę mógł pograć w nowsze produkcje bez nerwów, że laptop się przegrzeje i po chwili padnie jak to zdarza sie na "dziadku" asusie ;). Osobiście jak przeglądałem to podobaja mi sie Asusy z serii ROG tylko nie wiem jak wypadaja w porównaniu do innych.

Bardzo mi zależy by laptop miał dysk systemowy ssd lub m2 a drugi dysk opcjonalnie byle by nie było zbyt długiego wczytywania danych. Również nie wiem czy jest możliwe by w takim zakresie cenowym wyrwać coś fajnego z gtx 1060 na pokładzie a być może nawet i coś jeszcze lepszego dopłacajac kilka groszy więcej. Czy mimo wszystko nie dopłacać i 1050 ti starczy na dłuższy okres czasu. Również bardzo byłbym zadowolony jakby na pokładzie było 16 gb ramu. 

Z góry bardzo dziekuję za wasze wszystkie rady i sugestie zakupowe! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...