Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Djesus

Dwa laptoki do 8k.

Polecane posty

Hej,

poproszono mnie o wybranie dwóch ultrabooków do 8000 zł. Nie mogą to być japka więc nie bardzo wiem jak można w sensowny sposób wydać te pieniądze na laptopa. Proszę więc o pomoc :)

Wymagania:
W miarę lekki, cienki, dobrze wykonany, ładna matryca, z systemem, 15,6. Jeden z laptopów będzie dla dziewczyny a drugi dla faceta przy czym ten drugi ma też służyć do gier (tak, wiem, że ultrabook do gier to słaby pomysł ale może jednak coś się uda).

Moja propozycja dla dziewczyny: https://www.x-kom.pl/p/444114-notebook-laptop-156-asus-vivobook-pro-15-n580gd-i7-8750-16g-480ssd1t-w10px.html

Na ten drugi zupełnie nie mam pomysłu. Za resztę kasy można dobrać stacje dokujące i pakiet office. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam serdecznie,

Djesus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenbook dla dziewczyny no to elegancko sprzęcior :) no chyba że XPS :P ale to droga inwestycja

Dla ciebie do gier może taki ASUS ROG SCAR II GL504GM https://www.x-kom.pl/p/444958-notebook-laptop-156-asus-rog-scar-ii-gl504gm-i7-8750-16gb-256pcie1tb-w10.html + fajny jest ten zestaw dołączony :) z 300 zł

  • Intel Core i7-8750H (6 rdzeni, od 2.20 GHz do 4.10 GHz, 9 MB cache)
  • 16 GB (SO-DIMM DDR4, 2666MHz)
  • 1920 x 1080 (FullHD)
  • NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Aluminiowa obudowa
  • Podświetlana klawiatura
  • Częstotliwość odświeżania matrycy 144 Hz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęty niestety nie dla mnie :)
Okazało się, że oba niestety muszą wyglądać "naukowo". Wiadomo, prestiż i takie sprawy. Skończyło się na dwóch Zenbook'ach. Miejmy nadzieję, że jakąśtam gierkę uda się odpalić na tym 1050Ti.

Dzięki wielkie, jak zwykle, za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie,
Djesus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...