Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AodSto

Nowy TV do PS4 PRO

Polecane posty

Hej,

Na początku zaznaczę, że szukałem odpowiedzi i wiem, że jest post poniżej, który jest praktycznie o tym samym jednak różni się wersją konsoli :p Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za nowy wątek na ten sam już wałkowany temat.

Mam ostatnio dość spory orzech do zgryzienia. Pod koniec października lub na początku listopada planuję zakup telewizora i szczerze mówiąc nie mam pojęcia na co się zdecydować (zbyt wiele różnych opinii różnych sprzedawców i internetu) - chciałbym poprosić o opinię ekspertów lub osoby, które mają jakieś telewizory godne polecenia. 
Mam kilka planów co do tego telewizora - Netflix, YouTube, ew. ipla itp., gry PS4 Pro, filmy blu-ray, telewizja (naziemna cyfrowa). 
Budżet jaki posiadam na ten zakup to 2000-2500zł. 
Ogółem orientuję się na co muszę patrzeć i fajnie byłoby gdyby TV posiadał 4K, HDR i w miarę fajne odświeżanie. 
Obecnie moim faworytem jest ten TV, co o nim sądzicie?:
https://www.neonet.pl/telewizory/samsung-ue49mu6402.html

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie sobie zapiszę sugerowane przez Ciebie telewizory. Kręcę się ostatnio po sklepach i tego Samsunga który zalinkowalem widziałem na żywo w jednym sklepie i wyglądał dość w porządku. Jutro chyba ponownie go odwiedzę i spróbuje znaleźć tę przez Ciebie sugerowane, dzięki. Dam znać dla potomności jakie mam wrażenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki rozmiar preferujesz, bo w wątku pojawiły się już 3 rozmiary? Zakładając jednak, że optymalnym jest dla Ciebie 49 cali, jak we wskazywanym przez Ciebie TV, to poleciłbym Ci TV Samsung, ale model UE49NU7172 . Spełnia wszystkie Twoje wymagania, kolory, HDR, 4K bardzo niski input lag. M bardzo funkcjonalny Hub w smart TV, aplikacja Netflixa jest bardzo intuicyjna i wygoda. Na plus też jakość głośników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...