Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morisato

Euro truck simulator 2 tracę pieniądze jak ide spać na postoju.

Polecane posty

Tak jak w opisie.  Nie grałem w to jakieś pół roku, bo monotonia jaką ta gra oferowała znudziła mi się. Mam 408 kierowców co dawniej dawało mi przychód prawie 400 tysięcy euro przy przespaniu nocy. Odpaliłem grę pojeździłem trochę po mieście, co chwila dostaje info,że zarobek jaki dostałem od mojego kierowcy wynosi na minusie jakaś tam kwota. Z ciekawości zatrzymałem się na stacji paliw i przespałem noc. Straciłem 500 tysięcy euro, nie wiem nawet dlaczego. 

Zauważyłem też nowość jakąś w menu, ilość naczep = 0 tego wcześniej nie było.  Dodatek który miałem ze steamworksop na kierowców co mieli średnie kwalifikacje przy przyjmowaniu też przestał działać. Agencja pracy zero ofert, aha tempomat (litera domyślna C) przestał działać, szukałem w opcjach myślałem, że klawisz mi zmienili pod co innego, ale klawisz jest bez zmian.

Da się to jakoś naprawić czy lepiej od razu grę skasować?

Jakieś pomysły?

20181001220753_1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat myślę że do zamknięcia, gra się sama naprawiła. Wyłączyłem w opcjach korzystanie z naczep (może to pomogło), była też jakaś łatka na grze niedawno. Co prawda nie mam żadnych kierowców do kupienia pewno wynika to z faktu, że subskrypcja dodatku przestała działać (bo tego dodatku w steam workshop w ogóle nie ma, szukałem). Czyli mam 408 kierowców i więcej nie będę miał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...