Jump to content
fangtasan

laptop do codziennego użytkowania (3000zł)

Recommended Posts

Cześć. Szukam laptopa dla rodziców, który będzie przeznaczony do przeglądania internetu, oglądaniu filmów, zdjęć. Laptop prawdopodobnie nie będzie używany do grania, może raz na jakiś czas ja coś na nim odpalę, ale głównym przeznaczeniem jest płynne użytkowanie laptopa przy codziennych czynnościach. Zależy mi na jak największej płynności działania ponieważ obecnie rodzice narzekają na swój obecny sprzęt. Chciałbym, aby miał on:

1. matryce matową 15,6 (najlepiej IPS, jednak nie wiem, czy budżet nie będzie zbyt mały)

2. 8GB ram

3.Windows 10

4. SDD i HDD jeśli to możliwe. Jeśli nie będzie w wersji z dwoma dyskami to sam SSD albo sam SSD z opcjonalną możliwością montażu HDD

5. Procesor i5 albo coś podobnego, wydajnego.

6. Napęd DVD nie jest warunkiem koniecznym

Upatrzyłem sobie coś takiego: https://www.x-kom.pl/p/447926-notebook-laptop-156-asus-vivobook-15-f542uq-i5-8250u-8gb-240ssd1tb-win10.html

Ale dysk HDD i 4GB ramu dołożone jest przez XKOM i z tego co przeczytałem wynika, że gwarancja nie jest producenta a XKOMU co mnie trochę zniechęca. Budżet to coś w okolicy 3000 zł. Proszę o pomoc ;).

Edited by fangtasan