Jump to content
ntr81

Tropico 5

Recommended Posts

Witam

Posiadam wydanie CD-Action nr 06/2016 z grą Tropico 5. Gra wymagała zarejestrowania na cda w celu otrzymania kodu. Dokupiłem ostatnio dodatek Tropico 5 Espionage, który wymaga rejestracji na STEAM. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie fakt, że rejestracja dodatku wymaga pełnej wersji tej gry na STEAM. Niestety kod, otrzymany z CDA nie daje się zalogować do STEAM - wyskakuje komunikat o jego nieprawidłowości.

Proszę o pomoc, wskazówki, jak dodać Tropico5 z CDA do STEAM. Gra Lucius dołączona do tej samej płytki poszła bez bólu więc STEAM raczej nie odrzuca wszystkich gier z CDA. Dodam jeszcze, że gra ta jest dostępna w Steam jednak za kolejną opłatą, a nie zamierzam dwa razy płacić za to samo.

Link to comment
Share on other sites

Sorki, zapłaciłem za czasopismo ale zakupiłem grę w czasopiśmie na której mi wyłącznie zależało. Wiem już, że kalypso należy do tej sfory wydawców, którzy dają "albo", "albo", tzn gra na steam jest tylko dla steam, a cd/dvd to tylko inna zamknięta bajka. Tak czy inaczej jest to rzadkość, a przynajmniej w moim wypadku, gdyż wszystkie inne gry na których mi zależało działają tak i tak. Załatwiłem sobie jednak wersję steamową i już jest dobrze, aczkolwiek myślałem, że jak już ktoś udzieli jakiejś rady, to będzie ona mimo wszystko ale wyższych lotów.

Sorki, może mam zbyt wysokie wymagania...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...