Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ntr81

Tropico 5

Polecane posty

Witam

Posiadam wydanie CD-Action nr 06/2016 z grą Tropico 5. Gra wymagała zarejestrowania na cda w celu otrzymania kodu. Dokupiłem ostatnio dodatek Tropico 5 Espionage, który wymaga rejestracji na STEAM. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie fakt, że rejestracja dodatku wymaga pełnej wersji tej gry na STEAM. Niestety kod, otrzymany z CDA nie daje się zalogować do STEAM - wyskakuje komunikat o jego nieprawidłowości.

Proszę o pomoc, wskazówki, jak dodać Tropico5 z CDA do STEAM. Gra Lucius dołączona do tej samej płytki poszła bez bólu więc STEAM raczej nie odrzuca wszystkich gier z CDA. Dodam jeszcze, że gra ta jest dostępna w Steam jednak za kolejną opłatą, a nie zamierzam dwa razy płacić za to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, zapłaciłem za czasopismo ale zakupiłem grę w czasopiśmie na której mi wyłącznie zależało. Wiem już, że kalypso należy do tej sfory wydawców, którzy dają "albo", "albo", tzn gra na steam jest tylko dla steam, a cd/dvd to tylko inna zamknięta bajka. Tak czy inaczej jest to rzadkość, a przynajmniej w moim wypadku, gdyż wszystkie inne gry na których mi zależało działają tak i tak. Załatwiłem sobie jednak wersję steamową i już jest dobrze, aczkolwiek myślałem, że jak już ktoś udzieli jakiejś rady, to będzie ona mimo wszystko ale wyższych lotów.

Sorki, może mam zbyt wysokie wymagania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...