Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abyx92

Street Fighter x Tekken- Games for windows live

Polecane posty

Siema. Tytułem wstępu powiem że kupiłem wasze pismo ze wspomnianą wyżej grą.

Aktywowałem, zainstalowałem, uruchomiłem. Pierwsze co to oczywiście pokazało mi się okienko gfwl. No i zonk, bo ja raczej nie mam konta na tym(a choćbym miał to passów i tak nie pamiętam), chciałem założyć konto na gfwl i co? okazało się że nie mogę, prawdopodobnie dlatego że owa usługa w międzyczasie padła. z tego powodu nie mogę ani założyć nowego konta, ani przypomnieć sobie passów do starego, jeśli takowe posiadałem. Moje pytanie: co mam teraz zrobić? czy redakcja brała taką sytuację pod uwagę dając do pisma grę która do normalnego działania potrzebuję albo od dawna martwej usługi, albo cracka? wprawdzie jak włączam grę to mi jakieś konto wykrywa(Nick LeeryXylophone7 jakby kto pytał) ale że nie jest moje to nie mogę na nie wejść więc to nic nie zmienia. Czy naprawdę pierwszy raz będę musiał zcrackować grę z waszego pisma i to jeszcze na steamie? Czy może jednak jest inne wyjście o którym nie wiem? bardzo proszę o pomoc

Z góry dziękuję.

 

Edit: Znalazłem sposób, ale nie wiem czy do końca legalny. Mianowicie community patch, który raz, że właśnie usuwa gfwl z gry, a dwa że odblokowuje wszystkie postacie włącznie z pacmanem i megamanem. jeśli nie jest to legalne to czekam aż ktoś da jakiś inny legalny sposób, a jeśli legalne to dla chętnych mogę udostępnić link. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Owszem, czytałem, pisze by się zalogować na konto microsoftu. Problem w tym, że gdy uruchamiałem sfxt to prosiło mnie konkretnie o zalogowanie się na koncie gfwl, nie microsoftu, natomiast gdy gfwl próbowałem uruchomić ręcznie bez uruchamiania gry, to wyskoczył błąd połączenia, chociaż internet działał normalnie. Tak jak pisałem wcześniej, usługa gfwl po prostu padła i chyba nie ma innego wyjścia niż to co podałem wcześniej. Moim zdaniem redakcja powinna sprawdzić, czy gfwl się uruchamia zanim zamieszczą grę która go potrzebuje. Według mnie jest to rażące niedopatrzenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, stare hasła miałem przez usługę GFWL i musiałem założyć nowe konto, bo zmieniłem komputer , a stare hasła i login pozapominałem   i zastanawia mnie jedno jak mam dwa konto do usługi GFWL, to nie jest przypadkiem multikonto?,

Nie rozumiem was po co daliście STXT na Steama skoro trzeba mieć profil do usługi GFWL.

W poprzedniej grze USFIV nie wymagał usługi GFWL.

Zapytam raz jeszcze gdy mam dwa konta, jedno, które zapomniałem, a drugie nowe, które założyłem to nie jest multikonto? i nie grozi banem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Remus1988

To nie wina CDA, że Capcom nie wywalił z gry GFWL, w niektórych grach można odnaleźć pozostałości tej nieszczęsnej aplikacji Microsoftu. Ostatnio musiałem się logować do tej usługi przy jakieś grze na Steamie, nie pamiętam tytułu, ale sam byłem zdziwiony, że to jeszcze dycha. Ale podejrzewam, że jakby usunęli GFWL byłyby kłopoty z multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , że to nie wina redakcji, myślałem,że obejdzie się bez tej usługi, ale mi to nie przeszkadza.

Inna gra Gta 4, potrzebuje i steama i GWFL i podobno Social Clubu.

Nie chcę gier, które wymagają tej głupiej usługi, ale jeśli nie ma się wyboru to trudno, ale i tak wam serdecznie dziękuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, abyx92 napisał:

Wygląda jakby ci się instalator nie chciał włączyć. Chyba jakieś wirusy masz. Przeskanuj jakimś antywirem i wtedy sprawdź. 

Przeskanowałem AVG, nic nie wykryło. ale pomogło!!!

teraz nie mogę załadować profilu LIVE ponieważ moje konto WIndows LIVE nie jest przypisane do taga gracza. Co za dno. W życiu nie musiałem się tak męczyć żeby zainstalować i zagrać w grę. jak żyję 32 lata!

Super, gra wymaga profilu, którego nie można już utworzyć! Pomocy!

 

(EDIT) : Jakimś cudem mi się udało: sam nie wiem jak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2018 o 21:00, goliat napisał:

@Remus1988

To nie wina CDA, że Capcom nie wywalił z gry GFWL, w niektórych grach można odnaleźć pozostałości tej nieszczęsnej aplikacji Microsoftu. Ostatnio musiałem się logować do tej usługi przy jakieś grze na Steamie, nie pamiętam tytułu, ale sam byłem zdziwiony, że to jeszcze dycha. Ale podejrzewam, że jakby usunęli GFWL byłyby kłopoty z multi.

Kłopoty z multi? Tak jakby ktoś tę grę dla multi kupował. Chyba przy jednym komputerze jak już. I nie pisałem że to wina cda że gfwl w ogóle w tej grze jest, ale na pewno wiedzieli przed jej zamieszczeniem że ta gra coś takiego ma. Dlatego mówiłem że nie powinni jej dać do pisma. 

Dnia 29.09.2018 o 11:31, Remus1988 napisał:

Wiem , że to nie wina redakcji, myślałem,że obejdzie się bez tej usługi, ale mi to nie przeszkadza.

Inna gra Gta 4, potrzebuje i steama i GWFL i podobno Social Clubu.

Nie chcę gier, które wymagają tej głupiej usługi, ale jeśli nie ma się wyboru to trudno, ale i tak wam serdecznie dziękuje :D

Gta4 nie potrzebuje gfwl tylko social club, i tylko do multi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, abyx92 napisał:

Kłopoty z multi? Tak jakby ktoś tę grę dla multi kupował. Chyba przy jednym komputerze jak już. I nie pisałem że to wina cda że gfwl w ogóle w tej grze jest, ale na pewno wiedzieli przed jej zamieszczeniem że ta gra coś takiego ma. Dlatego mówiłem że nie powinni jej dać do pisma. 

 

Mi na multi nie zależy, ponieważ bardzo mało osób już gra w gfwl. Dlatego jestem zadowolony,że ją dali do pisma. jestem zwolennikiem bijatyk :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tym Street Fighter X Tekken . Każą po zainstalowaniu gry ze steam jeszcze coś odinstalować i instalować od nowa. 

To tak jakbyś kupił samochód w salonie i od razu szedł do mechanika bo nie działa, Dla mnie gra leci do kosza.

Pozdrawiam.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 14:16, Remus1988 napisał:

Proponuję już zakończyć tą dyskusję na temat tej gry. Chłopak założył temat, bo ma miał jakiś problem i nie wiem czy rozwiązał ten problem.

Zapraszam do innego tematu.

 

Napisałem że znalazłem rozwiązanie już na początku, ale nie byłem pewien czy jest ono legalne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...