Jump to content
Sign in to follow this  
MieszkoS

Rozwiązany: World of Warcraft. Kupno.

Recommended Posts

Witam. Zeby pograc w WoWa, musze kupic 3 czesci WoWa? Wiem, ze sie da na normalnym WoWie, ale odrzuca mnie mysl, ze ja max. lv 60, a oni 80 :confused: Wiem takze, ze istnieje mozliwosc sciagniecia z strony WoWa legalnie, ale ciekawie nie jest, skoro mam sciagac 15gb+ :thumbsup: Jest jakis pakiet WoWa z wszystkimi czesciami lub cos podobnego? :turned:

Obecnie na polskim rynku dostępny jest jeden pakiet: Battlechest (Podstawka i dodatek The Burning crusade), który daję ci możliwość dobicia do 70 lvl, ale brak możliwoście stworzenia własnego Death knighta na 55 lvlu. Z kupnem drugiego dodatku możesz poczekać, ale wtedy będziesz miał więcej patchy do ściągania : /. Po za tym zapewniam, dobicie do 60 lvlu zajmie ci trochę czasu ( mi dobicie 80. lvlu zajęło około 18 dni efektywnego czasu gry).

Porzyczyc nie moge, nikt w okolicy nie gra w WoWa. A co do patchy... Duzo one zajmuja, bo wiem, ze jest kilka. :)

Słyszałem kiedyś o opcji zakupu przez internet/telefon zza granicy. Zamówisz sobie wersję angielską i po problemie, chyba że koniecznie chcesz sobie pograć na PL. Powtarzam "slyszałem kiedyś", bo nie wiem jak jest teraz.

Wersja PL, ło marzenia :P Ja radzę Ci żebyś sobie kupił Battlechesta i dobił spokojnie 68-69 lvl i wtedy dopiero zakupił WOTLK. No chyba, że koniecznie chcesz grać DK.

Samą grę, czyli instalke można ściągnąć z internetu, a zakupić same klucze do gry. Wtedy wychodzi trochę taniej. Jeżeli chodzi o patche to w tej chwili parę GB one zajmują ale nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie.

Wersja PL, ło marzenia :P
Nie ukrywam, ze spedzilbym wiecej czasu na robieniu questow :P

Jeżeli chodzi o patche to w tej chwili parę GB
Jezeli sie nie myle to kazda z wersji zajmowala +/- po 750-900 MB

Napisał Warman:

Wersja PL, ło marzenia :P Ja radzę Ci żebyś sobie kupił Battlechesta i dobił spokojnie 68-69 lvl i wtedy dopiero zakupił WOTLK. No chyba, że koniecznie chcesz grać DK.

Jeśli chce zagrać DK to i tak najpierw musi mieć przynajmniej jedną postać na poziomie przynajmniej 55

Jeżeli chodzi o patche to w tej chwili parę GB
Jezeli sie nie myle to kazda z wersji zajmowala +/- po 750-900 MB

A duzo takich patchy? Bo jak po zakupie mam sciagac jeszcze 6GB danych, to ja dziekuje. :laugh:

Wersja PL, ło marzenia :P
Raczej zła przepowiednia. Wtedy byłoby parę burning legionów do kwadratu na każdym serwerze PL.

Spaczowanie od zera to z reguły jakieś 2GB. Poza tym co jakiś czas wychodzą pomniejsze patche (tak do 100MB) i co jakiś czas Blizz robi rewolucję i wtedy to jest jakiś 1GB. Generalnie jeżeli chcesz grać w WoW musisz byś na to przygotowany.

Co do wyboru samego zestawu, to zależy ile chcesz czasu poświęcić na grę. Jeżeli będzie to 1-2h dziennie wystarczy na początek sama podstawka, ewentualnie battlechest. Jeżeli natomiast zamierzasz grać dużo więcej warto zaopatrzyć się w całość, bo i patchowania jest nieco mniej (choć w sumie niewiele - jak instalujesz kolejne patche to tego rzeczywiście wychodzi nawet i kilkanaście GB, ale patch od zera do aktualnej tak duży nie jest) i mniej zachodu jak już dobijesz do 70lvl (para nie pójdzie w gwizdek).

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...