Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rankin

Dwarf Fortress

Polecane posty

Widzę że już od jakiegoś czasu straszna posucha, a szkoda... 28 marca tegoż roku wyszła now wersja, tzw. Dwarf Fortress 2011 (ver. 0.31.25). Nie wiem na jakiej wersji graliście swoją grę - jeśli nie na DF2010 (wersja 0.31.19) to prawdopodobnie nie wiecie że zostało wprowadzony nowy aspekt ogólnie pojętego "farmienia" otóż wprowadzono możliwość hodowania takich zwierząt jak kury, kaczki, indyki czy z tych większych krowy, jaki, llamy czy alpaki. Dorfy już nie muszą być ubrane tylko w ubrania z pajęczego jedwabiu czy z roślin - wprowadzono wełnę.

Piszę nie dlatego żeby odkopać temat, ale głównie dla tego że chętnie bym z wami pograł. Jeśli oczywiście macie jeszcze ochotę

Temat umiera? A szkoda... Z DF jestem związany od paru lat. Bardzo przyjemnie mi się czytało te wasze historię, a od marca tutaj nic się nie dzieje ;x

Odkopuje.

Sam chętnie do rozgrywki bym się przyłączył mimo iż nie wiem jeszcze jak kazać milicji zatłóc kobolda złodzieja. wink_prosty.gif

Edytowano przez Jasina85

Odkopuję. Jest ktoś chętny do grania? Jak coś, jestem średnio-zaawansowanym graczem, i nie mam problemu ze stworzeniem fortecy. Jedyny problem to mała ilość osób która gra w tą grę, więc nie ma z kim o niej porozmawiać, itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.