• Ogłoszenia

• mateusz(stefan)

Regulamin działu Gramy w Sieci   22.03.2016

Dział Gramy w Sieci powstał w celu umawiania się przez forum na wspólne granie. Obowiązuje w nim przede wszystkim regulamin forum oraz specjalny regulamin działu, znajdujący się tutaj (KLIK) oraz na szczycie każdego z poddziałów. Zapoznanie się z nimi jest jak najbardziej wskazane wszystkim użytkownikom. Miłej zabawy
    • yojc

Smugglerki 2017   07.01.2018

https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/
Rankin

Dwarf Fortress

130 postów w tym temacie

Widzę że już od jakiegoś czasu straszna posucha, a szkoda... 28 marca tegoż roku wyszła now wersja, tzw. Dwarf Fortress 2011 (ver. 0.31.25). Nie wiem na jakiej wersji graliście swoją grę - jeśli nie na DF2010 (wersja 0.31.19) to prawdopodobnie nie wiecie że zostało wprowadzony nowy aspekt ogólnie pojętego "farmienia" otóż wprowadzono możliwość hodowania takich zwierząt jak kury, kaczki, indyki czy z tych większych krowy, jaki, llamy czy alpaki. Dorfy już nie muszą być ubrane tylko w ubrania z pajęczego jedwabiu czy z roślin - wprowadzono wełnę.

Piszę nie dlatego żeby odkopać temat, ale głównie dla tego że chętnie bym z wami pograł. Jeśli oczywiście macie jeszcze ochotę

0

Temat umiera? A szkoda... Z DF jestem związany od paru lat. Bardzo przyjemnie mi się czytało te wasze historię, a od marca tutaj nic się nie dzieje ;x

0

Odkopuje.

Sam chętnie do rozgrywki bym się przyłączył mimo iż nie wiem jeszcze jak kazać milicji zatłóc kobolda złodzieja. wink_prosty.gif

Edytowane przez Jasina85
0

Odkopuję. Jest ktoś chętny do grania? Jak coś, jestem średnio-zaawansowanym graczem, i nie mam problemu ze stworzeniem fortecy. Jedyny problem to mała ilość osób która gra w tą grę, więc nie ma z kim o niej porozmawiać, itp.

0

Odkopuje!

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Znalazłoby się może paru chętnych do rozpoczęcia całkowicie nowej, zimowej fortecy (klimat cold)? 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.