Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stubbs

Kontrolery nowej generacji to obciach?

Polecane posty

Witam, chciałbym poruszyć dyskusję na temat pewnego artykułu, który znalazłem ostatnio na Wirtualnej Polsce, dotyczącego kontrolerów i gadżetów do gier (głównie konsolowych). Oto link:

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x...3266&size=1

Autor tego artykułu ostro krytykuje wybrane kontrolery, wśród których znalazły się m.in. gitara do Guitar Hero, konsola Wii, a nawet poczciwa kierownica! Argumentuje to tym, że owe gadżety psują filozofię grania, ponieważ:

- wymagają wysiłku fizycznego (?)

- ograniczają możliwość zabawy multiplayer (??)

- i w ogóle zmuszają do robienia głupich rzeczy (np. przed kamerką)

Osobiście uważam, że to tylko jakiś żart, albo ironia na różne nieprzychylne zdania o nowoczesnych kontrolerach.

A jak Wy sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frustrat, który pewnie nie próbował większości z tego co krytykuje. Ewentualnie uważa, że skoro mu nie pasi jakiś sposób gry to reście świata tez nie powinien. Tym czasem Wii sprzedaje się rewelacyjnie, GH też, maty do tańca w każdym Empiku sa (zapewne dlatego że kiepsko schodzą)

A tak wogóle to w opisach aż skrzy od ironii, więc nie do końca jestem pewien że to na poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere. Nieźle się uśmiałem. Jak tak opowiada źle o tym, to pomyślcie jakie miał z tym przeżycia. Jedynie miał racje z mychą, bo czasem opuźnia.

,,A przecież każdy profesjonalista wie, że 1 milisekunda robi wielką różnicę! ". (liczyłeś? nie bo 1,00001 HA HA Ha XD)

Komentarz napisze puźniej, bo teraz nie mam czasu.

PS. Kagex moge użyć w opowiadaniu przemocy?

// Eee... Nie. Bo ja cię wyprzemocuję na baczność :> - Kagex //

Opowiadanie nie będzie.UUUUUUUUUUUUUUUUUUU :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...