Jump to content
Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Recommended Posts

A u mnie wszystko działą bez zarzutu. Co prawda filmików dużo nie oglądam ale z logowaniem nie mam problemu. Mam Firefoxa 3.5

U mnie też jest ok. A używam Explorera 8 i nie mam żadnych problemów :)

nie mogę się zalogować przez stronkę, tylko przez forum, sprawdziłem u mnie na FF 3.5 i na Operze u kumpla

nie mogę się zalogować przez stronkę, tylko przez forum, sprawdziłem u mnie na FF 3.5 i na Operze u kumpla

Bedziemy z tym walczyc.

Mam tylko jeden problem ze stroną- archiwalia

Przeskakuje o jedną stronę dalej. wybieram interesujący mnie numer np. lipiec 2008, klikam. Informacje się ładują a pasek ładuje w standardowym ustawieniu czyli na bieżących numerach. Gdy następnie chce obejrzeć inny interesujący mnie numer muszę przeskakiwać znowu całość "stron miniaturek" co jest uciążliwe gdy przegląda się w roczniku np.2005.

Czy wynika to ze specyfiki strony czy dałoby się sprawić aby strona zapamiętywała wybraną przez nas ?opcje? paska miniaturek?

Zasoby>ActionTV... pod filmami powinna być możliwość dodawania komentarzy.

Dlaczego nie umieszczacie w wydarzeniach dnia takich zdarzeń jak PGA czy jakiekolwiek inne targi, które by można zaznaczyć np na zielono w kalendarzu? Lub nawet jakieś premiery ważniejszych gier tzn. bardziej oczekiwanych... Pozdro. :ninja:

Ja mam jakiś problem ze stroną. Otóż nie mogę zalogować się na profil z głównej strony ( górny prawy róg strony). Problemu tego już nie ma gdy usiłuję zrobić to z zakładki " forum". Kiedyś takiego problemu z logowaniem. Dziwna sprawa :confused:

podpisuję się pod XMidniteX. Ten kalendarz jest jakiś taki " pusty" a newsy na stronie pochodzą często z różnych imprez. Tych bardziej i mniej ważnych, ale jednak istotnych dla rynku komputerowego.

W kalendarzu możesz sam dodawać wydarzenia wiec nie widzę powodu do skarg.

Nie przeginacie trochę z tym logowaniem? Te dwa, trzy kliknięcia więcej nic wam nie zrobią, zapewniam :happy:

Edited by Cragir

A mnie się podoba nowa strona CDA. Nie mam zastrzeżeń do niej wszystko jest ok. Chociaż raz zdarzyły mi się problemy z logowaniem :dry: , ale potem już było dobrze.

Mam pewien problem dotyczący Waszej strony. Tzn. mam Windows XP i program antywirusowy Avira AntiVir Personal i od dwóch dni gdy chodzę po Waszej stronie (wcześniej się to nie zdarzało i dzieje się to tylko na stronie CDA) antywirus wyświetla że znalazł w plikach Cache Mozilli wirusa JS/Redirect.7495 . Gdy go skasuję i wejdę na np. jakiś Wasz artykuł znowu wirus. W związku z tym mam pytanko czy wina leży po mojej stronie czy po Waszej, i jeśli po mojej to jak temu zaradzić?

Strona została poprawiona :smile:.Jak dla mnie teraz jest o.k,działa mi wszystko bez zarzutu,przy przeciekach serwer nie jest przeciążony,fajnie strona wygląda.Wszystko jest bardzo dobrze

Guest traffic520

W końcu jakie czasopismo taka strona bo ta stara stronka była brzydka ohydna i rzadko tak zaglądałem ale teraz to inna bajka. Pełen profesjonalizm

Strona jest bardzo dobra,nie wykryłem żadnych problemów technicznych, tylko ostatnio miałem problem z logowaniem ze strony głównej,ale chyba problem już rozwiązano ;d

Jako, że lubię sobie poczytać nowinki, dowiedzieć się co w trawie piszczy, zdarza się że przeglądam waszą stronkę. Mam tylko niesmak z powodu waszego "zwyczaju", urywania tekstów w połowie zdania. Teoretycznie powinno to zachęcać do czytania. Mnie to zniechęca do przeglądania w ogóle - końcu wasza strona do demonów szybkości nie należy, trochę wczytanie newsa trwa. :( W związku z tym przyszło mi do głowy czy byłaby szansa na kanał rss. Treść newsa byłaby w nim cała. I nie byłoby problemu z wczytywaniem niepotrzebnie całej strony. Rzecz byłaby znacznie wygodniejsza.

Pozdrawiam

Przez chwilę całość była padnięta, teraz tylko newsy nie działają... A ja chcę wiedzieć, którą grę najbardziej piracą! :7