Jump to content
Mariusz Saint

"Malazańska Księga Poległych" Stevena Eriksona

Ulubiony tom  

34 members have voted

1. 1. Twój ulubiony tom Malazańskiej Księgi Poległych to:

• Ogrody Księżyca
      3
    • Bramy Domu Umarłych
      6
    • Wspomnienie lodu
      14
    • Dom Łańcuchów
      2
    • Przypływ nocy
      1
    • Łowcy kości
      5
    • Wicher śmierci
      0
    • Myto ogarów
      1
    • Pył snów
      0
    • Okaleczony Bóg
      2

Recommended Posts

Witam ponownie.

Szukam znowu miejsca gdzie mógłbym kupić pierwszy tom malazańskiej księgi poległych.

Tym razem dla brata, niestety wsztstkie sklepy piszą produkt niedostępny.

Ma ktoś gdzieś miejsce gdzie można ten tom kupić?

17 godzin temu, Brox napisał:

Szukam znowu miejsca gdzie mógłbym kupić pierwszy tom malazańskiej księgi poległych.

Obecnie książka "wyszła z obiegu" i nie dostała dodruku. Podobno wydawnictwo MAG ma w planach dodruk ale kiedy, tego nie wiadomo... Słyszałem, że w MAG-u nie mają odnowionych praw na  drukowanie :ninja:Jedyne egzemplarze w obiegu to te sprzedawane przez samych posiadaczy . Na allegro wystawiane są pojedyncze egzemplarze "Ogrodów Księżyca" ale w chorych cenach pokroju 120 - 180 PLN :laugh: Polecam szukać egzemplarzy u prywatnych posiadaczy ( czytaj grupy moli książkowych na facebook-u etc.).

• Upvote 1

Ajjjj spełniły się moje najgorsze oczekiwania. No trudno przeczytam więc Czarną Kompanię do końca i może dodrukują.

Dzięki za info ^^

Ciekawe jest, że takie problemy są z dostaniem pierwszej części obecnie. A nie ma starszych wydań, w dwóch częściach?

Dodam od siebie, że na 5 części poległem :D Jakoś nie mogłem jej wytrzymać, podchodziłem 2 czy 3 razy, i za każdym razem po 100-200 stronach rezygnowałem. Zbyt to wszystko bardzo rozjechane, zbyt dużo wątków i bohaterów. Druga i trzecia część mi się bardzo podobały, jednak pierwsza i czwarta pozostawiały wiele do życzenia. Czwartą przeczytałem wręcz od niechcenia. Nie mniej, nie umniejszam talentowi Eriksona bo to wielki pisarz, i podziwiam go za napisanie tak ogromnej serii, która pełna jest magii i epickości, po prostu ta mnogość wszystkiego mnie gubi i nudzi. Jak dla mnie nie może się równać z Panem Lodowego Ogrodu, Wiedźminem, Okiem Jelenia i Władcą Pierścieni. Ave fani fantastyki :)