Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

  • 3 weeks later...

Oto mój komputer który jeszcze nie działa do końca tak jak bym chciał :P

Zdjęcia:

Adin

Dwa

Specyfikacja:

Płyta: Asus P5KPL - AM

Proc: Intel Core 2 Duo 1,8GHz(oc 1,99GHz)

Cłodzenie proca: AAB Cooling P1 PWM

Ram: 2x Kingston 1GB 800MHz

Grafa: GeForce ENGTS450 Asus

Dysk: Samsung 750GB SATA

Zasiłka: OCZ Fatal1ty 550W

Obu: Cooler Master sileo 500

Dźwięk: Integra(AC '97)

Wrażenia z komputera:

Fajny, cichutki, nie grzeje się zbytnio. Jedyny problem to wolny procek i mało ramu :)

EDIT: głośniki zmienione na genius SP-HF1800A :)

Edytowano przez lubon124
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

P1030608.JPG

W końcu poskładany HTPC- kable ogarnę, oplotę i będzie cacy( swoją drogą ktoś chce kupić oplot ?? )

P1030453.JPG

Zdjęcie mojego złoma jak jeszcze miałem r2e i 980X ( oby dwie części się posypały i zaszły małe zmiany ale aparat mi wcięło)

A tutaj fotka AMD ( może juz kiedyś dawałem)

p1030434h.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że u nas nie ma takich kable nazi jak na pclabie, przynajmniej nikt nie narzeka

na pclabie 98% ludzi jest mądrych w gębie i wymazywaniu kabli ale jak przyjdzie co do czego to nie mają pojęcia gdzie przód a gdzie tył ...

pclola przeglądam nie od dziś i nawet próbowałem się tam kiedyś udzielać ale skapitulowałem bardzo szybko.

co do obścidiana to tutaj jeszcze kilka starych fotek

https://picasaweb.google.com/101443874968586191002/LC#

A tutaj kolejne chłodzenie ( nie mojego autorstwa ale przymierzam się powoli do składania takich zabawek )

P1030612.JPG

przy obciążeniu 250W ( jakoś tak) -42 stopnie ;D mam nadzieję, że za niedługo uda mi się dorwać jakiś sprzęt do zabawy ale o tym możemy pogadać w innym temacie.

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A oto fotki mojego zasyfionego sprzętu ;) Tak wiem...trochę brudny. Ale u mnie w domu szybko się kurzy ;) A i tak w tym tygodniu wymienię obudowę, więc będę go rozbierał na części pierwsze. Póki co:

Mała Galeria ;)

Nie zwracać uwagi na ściany :D <Lol>

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...t&p=1852350

Nic się nie zmieniło ;) Nadal syf w kablach. Niemniej kurz się staram czyścić w miarę regularnie (bo jak już się skumuluje to będzie mnóstwo roboty by doczyścić).

EE dobrze jest :wub: zawsze się zastanawiałem jak się nazywa to chłodzenie co masz na procesor ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yojo2

Jak sam widzisz innej możliwość montażu nie było ;) Dlatego muszę szybko wymienić obudowę(co najmniej), bo ta mnie denerwuje ;)

Odwrotny montaż jednak w niczym nie przeszkadza ;) Nawet lepiej - tylny wentylator od razu wyciąga powietrze ;]

Generalnie - nie było wyjścia. Ale cóż - źle nie jest :)

W teorii mogłem kombinować - ale to ustawienie było najwygodniejsze :)

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że najwyższy czas samemu zrobić porządki. Zdjęcie wentylatora z chłodzenia mnie w tym przekonaniu utwierdziło :P

80959922.th.jpg

Trochę odkurzacza, trochę machania pędzelkiem i jak nowy... przynajmniej na zdjęciu.

61147359.th.jpg

Przy okazji wziąłem się za porządne ułożenie kabli. Mogło wyjść lepiej, niemniej myślę że tragedii nie ma ;) Straszne kable PCIEx wylazły po zamknięciu obudowy... w sumie nic dziwnego. Przez to ukrywanie kabli ścianka mi się tak wygięła że nie mogłem jej dokręcić :E

10425637.th.jpg

47669196.th.jpg

83978407.th.jpg

75409270.th.jpg

43040681.th.jpg

95280049.th.jpg

Sorry za mierną jakość zdjęć. Ani ze mnie fotograf ani sprzętu dobrego nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...