Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

No i po trzech dniach wyczekiwania na kuriera doszła do mnie paczuszka. Paka ważyła dobre 20 kilo.

Jednak nie o tym mowa. Dostałem właśnie obudowę. Co prawda ma tam kilka rysek. No, ale w końcu używana.

Tak na szybko zdjęcie:

p9106358.th.jpg

Więcej i lepsze zdjęcia dam dzisiaj wieczorkiem, albo jutro jak będzie dobre słońce.

PS Heh ta buda jest ogromna xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie :) Jakoś coraz bardziej ta puszka mi się podoba. Osobiście nie stawiałbym jej tak w kącie. Niech zdobi pokój na na biurku :) Pochwal się jeszcze jaki bałagan w kablach masz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na biurko jest za duża. W tym koncie planuje zrobić taką podstawkę pod obudowę, więc będzie ją widać. .

Co do burdel kabel to:

p9106359.th.jpg

p9106360.th.jpg

Na razie lepiej nie będzie. Muszę dokupić przedłużki i dać je w oploty. Wtedy będzie dużo lepiej wyglądać.

Dysk sobie tak leży:

p9106361.th.jpg

Edytowano przez filipbawol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filipbawol

No ładnie wygląda :smile: . Czekam na więcej fot. Zrób też zdjęcie z wnętrza z większej odległości, bo na tych mam wrażenie, że są takie... selektywne :laugh: .

A co do mojego WC... To sobie trochę poczekam. Dzisiaj był listonosz z paczką (a w niej był Swiftech MCW60), ale akurat nikogo nie było w domu. Jako że mieszkam na wsi, poczta otwarta pon-piąt w godzinach 10-15 :wallbash: . Jedynie we wtorek od 8 rano, i dopiero wtedy prawdopodobnie odbiorę paczkę z poczty, bo wcześniej nie dam rady :angry: . No ale cóż poradzić...

Edytowano przez Gi3r3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta od czerwonego czy jak tam mu było ?

Buda piękna :) i widzę chłodnicę pod LC w pokoju to białe pod oknem ;pp

Gi3rku no nic na to nie poradzisz ;/ ja wojuję z 3d markami bo coś ich odpalić nie mogę ;/

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gi3rku no nic na to nie poradzisz ;/

Oj, cierpię dzisiaj jak Werter :icon_sad: .

ja wojuję z 3d markami bo coś ich odpalić nie mogę ;/

Z HD4xxx i CF były jakieś problemy ze smarkami, pogoogluj, bo ja już nie pamiętam, o co chodziło. Jakieś rozwiązanie na pewno jest, tyle wiem na pewno.

Za to kończę już pisać artykuł :thumbsup: .

Edytowano przez Gi3r3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cierpię dzisiaj jak Werter .

Heh ziarnko goryczy musi być ;p sprzęt tanio trafiony i trzeba czekać ;/

Z HD4xxx i CF były jakieś problemy ze smarkami, pogoogluj, bo ja już nie pamiętam, o co chodziło. Jakieś rozwiązanie na pewno jest, tyle wiem na pewno.

Ja na razie 5850 zapiąłem i mam problemy to ja wolę nie myśleć co będzie z CF. Odpalam smarka i kompa zamraża i tylko twardy reset a system wczoraj stawiany ;/

Za to kończę już pisać artykuł .

To super jak skończysz i pojawi się to poślij linka ^^ Ja zapiąłem athlona który ma 26*C w stresie

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy cooler na cepie ma zakurzone żeberka? :P Ogólnie mówiąc jest całkiem fajnie, ale zrób takie fotki, o których Gi3r3k wspomniał. Nie wstydź się :)

Jako że mieszkam na wsi, poczta otwarta pon-piąt w godzinach 10-15

Też mieszkam na wsi i poczta otwarta jest od 8 do 15 i w soboty też, ale krócej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest ta od Czerwonego. Tą kupiłem też z pclol, ale od innego łebka. Z gdańska. Cenę stargowałem do dosyć rozsądnej.

Teraz pierwsze co muszę zakupić to wentylatory. Będzie z 5 sztuk potrzebnych. Heh... następny wydatek.

Zdjęcia dam jutro. Dzisiaj już ciemno, a aparat nie lubi robić zdjęć w nocy. :laugh: Zresztą i tak muszę jutro skoczyć po sprężone powietrze bo kurzu jest w budzie co nie miara. :cool:

@Gi3r3k

To listonosz nie kumaty. Mógł zostawić u sąsiada. U mnie też poczta otwarta krótko. Jednak ktoś tam zawsze jest w domu.

@michi93

Masz namyśli to:

p9106363.th.jpg

Ciut przy duże mi się wydaję. :diabelek:

@luq92

Ma i to bardzo mocno. :smile:

Edytowano przez filipbawol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cierpię dzisiaj jak Werter .

Heh ziarnko goryczy musi być ;p sprzęt tanio trafiony i trzeba czekać ;/

Najwyraźniej...

Ja na razie 5850 zapiąłem i mam problemy to ja wolę nie myśleć co będzie z CF. Odpalam smarka i kompa zamraża i tylko twardy reset a system wczoraj stawiany ;/

Hm... Niedobrze... Sprawdź inne aplikacje, ustawienia w biosie... Pozmieniaj stery.

Za to kończę już pisać artykuł .

To super jak skończysz i pojawi się to poślij linka ^^

Pewnie, nie ma sprawy :smile: . Najpóźniej za półtora tygodnia będzie, tak myślę.

Też mieszkam na wsi i poczta otwarta jest od 8 do 15 i w soboty też, ale krócej :)

Farciarz, u mnie widać większa wiocha, bo w soboty nieczynne :dry: .

Cóż, będę zatem kontynuował szlif Zalmana. A z tym BTW są niezłe jaja, nie wiem, czy mi się uda, bo szlifowałem już 2 godziny i końca nie widać. Wygląda to tak, że an środku jest niklowana plama, a reszta w kolorze... miedzianym :huh: . Ma najwyraźniej kilka warstw, ale to by świadczyło o tym, że podstawka była krzywa, albo raczej falowana, bo na początku było jeszcze lepiej - utworzyło się miedziane koło z niklowaną dziurą w środku :blink: .

Zaraz może trzasnę foty i wam tu zapodam...

@filipbawol

Mieszkam w takim charakterystycznym miejscu, gdzie nie mam sąsiadów - las albo pole :wink: . A najbliższy sąsiad należy do innej gminy i poczty :smile: .

Edytowano przez Gi3r3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładną tą budę masz :)

Fajnie się prezentuje. Ja na razie się kiszę w Tracerze ale jestem pod wrażeniem, że kable dało się pochować :D

A, że obudowa stoi otwarta to nawet chłodno mam :)

A wymyślcie co zrobić, żeby jeden wiatrak, który mam podpięty pod 3 piny reagował na regulację obrotów bo w biosie ustawiałem i ten jeden działa jak chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Niedobrze... Sprawdź inne aplikacje, ustawienia w biosie... Pozmieniaj stery.

nie odpala tylko ventage, pc mark 05, 3d mark 03,05 a reszta aplikacji śmiga ;/

własnie zassałem stery 10,7 i zaraz je będę instalował bo najwyraźniej ATI coś w tych najnowszych zrypało ;/

Pewnie, nie ma sprawy . Najpóźniej za półtora tygodnia będzie, tak myślę.

Tyle jeszcze wytrzymam ;pp

No to masz przygody ze szlifowanie dodatkowo xD

To bym musiał kupić z 10 sztuk GTX480 by dawał jakieś ciepełko bo w zimę to bym nie wyrobił.

I osobna elektrownia przed domem ;p

No nie pasowała mi tamta bo była pocięta.

ale nierówno :(

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ciekawie... Już jedna kartka gradientu 600 pooooszła... Cóż, mam nadzieję, że to rozgryzę. Jak mi się uda, to chyba aż wsadzę do kompa sprawdzić, jakie są temperatury, bo najwyraźniej podstawka nie była zbyt prosta. Miałem takie podejrzenia po nałożeniu AS5, które okazało się potem być nienaruszone...

Edytowano przez Gi3r3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę coś popsuć przy kompie, tylko nie wiem co :P Chętnie bym sobie też poszlifował, ale nie mam czego :D Miałem kupić spray, ale oczywiście zapomniałem o tym. W sumie cierpię teraz na brak kasy, bo musiałem wpłacić 100 zł na wpisowe na prawko i jestem spłukany :/

Jeśli jutro będę miał wenę twórczą, to wezmę się za cięcie puchy. Może coś z tego wyjdzie, o ile znajdę nożyce do metalu i inne badziewie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ostro ja u siebie najniżej mam 370 czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie ale jeszcze nie musiałem go stosować

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fpytkę misia :) To wygląda bosko :) Zamontuj szybę w tym Cosmosie, to będzie to wyglądać zupełnie kosmicznie :D Troszkę kabelki jeszcze fruwają po budzie, ale to chyba nie problem je ułożyć :)

Nic, tylko wodować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie :)

Ja też się pochwalę

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1385780

a niech mi ktoś powie, że c2 się źle kręci ;pp w nocy jeszcze trochę się pobawię

Mam motywację bo jest wyższy wynik na BIT niż mój więc musze przebić 4.2Ghz

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...