Skocz do zawartości

Pokaż swojego PC'ta =]


xirgan

Polecane posty

Wszystko byloby ladnie widac, ale aparaty cyfrowe nie dzialaja: jeden rozladowany a nie wiem gdzie jest kabel usb / ladowarka, a drugi nie dziala w ogole. Dzieki katodom UV, tuby, ktorymi plynie ciecz chlodzaca, swieca. Na zdjeciu tego nie widac, ale efekt jest (jednak przytlumiony przez swiecacy na niebiesko wentylator)

Probowalem tego Anteca z roznych miejsc wkladac, ale w ogole nie chcial wejsc. Jest wiekszy niz szyny na zasilke, a gdy przystawilem go do Artcica to po prostu olbrzymie bydle... Tak sie zastanawialem wlasnie czy ladniej wyglada bez czy z katodami... Oto kolejne fotki "z" i "bez":

image036rh.th.jpg image029p.th.jpg

@ org -> Zgadzam sie, zdjecie wyglada dyskotekowo, ale na zywo tak nie jest. Ot, wada fotek przy uzyciu apratu z telefonu... Katody UV a zywo swieca subtelnie, delikatnie, w oczy sie tak nie rzucaja i powoduja, ze tuba swieci. Te czerwone katody z kolei jak widac na fotce rozswietlaja wszystko dookla...

Jak znajde ladowarke i naladuje aparat to wrzuce zdjecia wykonane normalnym aparatem, to wtedy widac bedzie roznice...

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Antec 1200 (twelve hundred). Starczy w sygnaturkę zerknąć :)

BTW: mojego badziewia czemu nikt nie komentuje

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTAIVKiller

Bo badziewie, nie dziw się :P. Jak dla mnie to sprzęt masz naprawdę dobry. Jak będziesz miał kasę to zaczynaj upiększanie tego sprzętu i wrzuć nowe fotki. Jedyny co mnie razi w oczy to brązowe PCB płyty głównej,ale przynajmniej pasuje do naklejki na karcie graficznej. Na razie jest ładnie, nie ma dużego bałaganu z kablami (przydałyby się oploty : ) ). Powodzenia w dalszych pracach.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

A gdzie można kupić takie oploty??

Myślę nad zakupem niebieskich kabli sata od revolteca bo te czerwone mi tak nie pasują:/

Co do brązowego PCB to się dopiero przyjrzałem fotce bo w obudowie wiadomo flesha z aparatu nie mam i wygląda czarno jak węgiel:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo, jest otwarty. Moge go tylko z jednej strony zamknac ze wzgledu na zasilacz, ktory znajduje sie z drugiej strony budy.... Hmmm... chyba, ze kable poprowadze przez otwor z tylu obudowy... Nie pomysl glupi, bylby wiekszy niz jest balagan. Macie jakies pomysly co z tym zasilaczem zrobic? Generalnie mi on tam pasuje, ze jest na zewnatrz, ale chcialbym cala bude zamknac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada (ladowarki dalej nie znalazlem)...

image012b.th.jpg image013kq.th.jpg image029g.th.jpg

Co do warsztatu.. znajomy w Hull ma maly warsztat w domu, ale to ponad 70 mil w jedna strone, wiec raczej jechac mi sie nie bedzie tam chcialo tylko ze wzgledu na bude. A szlifierki tez nie mam... Jeno wiertarka...

Edytowano przez adam1415
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wylot nic by nie dal, bo sa szyny na zasilacz, a ten nie "wjedzie" przez nie... Szerokosc zasilacza jest wieksza anizeli odstep miedzy tymi szynami. Myslalem, ze miales na mysli wywiercenie jakiejs dziury na kable w bocznej sciance..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

To te szyny też odciąć :D i przymocować (przyspawać/przynitować/przykręcić) niżej i już wejdzie

PS: Mam taki zasilacz i wiem jaki jest duży. Mi pasuje idealnie bo mam anteca 1200

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj K(G)andalf jest niewiele mniejszy niz Antec 1200 (sam poczatkowo bylem napalony na te bude, ale jak zobaczylem, ze Thermaltake za cene 140 funtow oferuje bude, ktora fajnie wyglada plus LC to zdecydowalem sie na tego Kandalfa). Patrzac jeszcze raz do wnetrza budy to musialbym pozbyc sie bardzo wygodnej w uzyciu kieszeni na HDD oraz wentylatora 80mm, ktory chlodzi dysk tam znajdujacy sie. Trzeba cos innego wymyslec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Z tym kocem to taka przenośnia chodziło mi o to, ze jakby go podłączył pod napędem to by się nic nie stało a jak już koniecznie musi mieć chłodzony dysk to można kupić podwieszane pod dysk chłodzenie cena 15-30zł nie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailk co jak co ale Ciebie się tu nie spodziewałem.Miło mi, że tu zawitałeś ;]

No sprzęt wypas

Tam gdzie Sebus tam i ja :wink:

Hehe no i wykrakałem :)

No i dobrze bo na XS jakoś mi się komentować nie chce, to tu będę sobie mógł ulżyć...

Co do rewizji "Bloody red" ... byla fajna, osobiscie rowniez najbardziej mi sie podobala. Ale czas leci wiec trzeba cos nowego tworzyc. W przygotowaniu jest kolejny projekt.

Ja się do swojego "Agent orange" przymierzam od dłuższego czasu... ale co kolor zmienisz to się zastanawiam czy też nie zmienić.. tym bardziej że ów Bloody był naprawdę bardzo fajny. No i chyba bardziej podobała mi się stara buda mimo że ta obecna jest wpieszczona.

Ja jeszcze zaprosiłbym cyriksa :D.

Hehe... tego z forum PCLab'a? No raczej na taki poziom komentarzy to tu nie pozwolimy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to wybralem bude, ktora ma pelne LC na cpu (w sklepie jedynie dano mi uchwyty na blok wodny na LGA 1366), wentylator 80mm, ktory chlodzi do 3 dyskow jednoczesnie, bym ja teraz cial, pozbywal sie i tego wentyla, i bardzo wygodnej w uzyciu kieszeni hdd. Moglbym ewntualnie pociac prawa (t.j. scianke bez okienka), ale tylu nie ruszam... Owszem, moglbym zamiescic dysk pod napedem, ale to oznaczaloby jeszcze wieksza niz tam jest platanine kabli (wtyczki molex zasilaja: pompe, chlodnice [3x120 mm wentylatory], dodatkowo znajduje sie tam kabel zasilajacy plyte glowna, 6-pinowy kabel PCI-E). Takze uwazam, ze wystarczy tam plataniny z kablami. Czekam na dalsze pomysly.

Jedyne co mi przyszlo do glowy to wywiercenie odpowiednich otworow w bocznej sciance i przeciagniecie przez nie kabli z zasilacza, tak wiec buda bylaby cala zamknieta, a zasilacz caly czas bylby na zewnatrz. Jak myslicie, bedzie to wygladac ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

RoZy

Hehe... tego z forum PCLab'a? No raczej na taki poziom komentarzy to tu nie pozwolimy

Mogę się mylić ale On tu pod innym nickiem jest ale na razie się nie ujawnia.

adam1415

Jak myslicie, bedzie to wygladac ok?

Jak dla mnie okropnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje maleństwo:

newpc.png

Specyfikacja:

Płyta Główna: Asus P7P55D Deluxe

Procesor (CPU): Intel Core i5 750 QuadCore 2.67GHz

Grafika (GPU): ATI Radeon HD 5850 1024 MB

RAM: Patriot DDR3 2x 2048 MB Viper Series 1600 MHz

HDD: WD Caviar SE-16 640 GB

Karta dźwiękowa: ATI Radeon HDMI

Obudowa: Lancool K58 DragonLord Series by Lian Li

Zasilacz: Be Quiet! Straight Power CM E7-CM 580W

Monitor: LG L1919S

DVD: Lite-On iHAS324-32 Black

Edytowano przez Drake84pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio ta buda w środku wygląda. Ale przede wszystkim to kupuj chłodzenie na proca i kręć.

Alez nie masz racji.. bardzo schludnie i czysto. Wystarczy tylko dodać jakies oświetlenie dyskretne i oplotki na kable a bedzie bradzo dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...