Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

Gość GTAIVKiller
A mojego nikt nie komentuje:(

Bardzo fajnie masz wszystko zgrane kolorystycznie. Naprawde mi sie bardzo podoba :biggrin:. Masz niezla obudowe. Ile za nia dales?

Dzięki obudowę szczęśliwie kupiłem przed kryzysem w komputroniku za 550zł a teraz stoi około 750-850zł :)

xirgan ; BAMsE

Obudowa posiada już filtry z przodu i z boku odkurzam filtry raz na 1-2miesiące a obudowę tak co 4 miechy i jest czysto. Jak chcesz wywiać kłęby kurzu to wszystkie wentyle na 3speed i z grubsza wywieje. Dodam, że obudowa jest strasznie ciężka bo ma blachę 1,2mm a nie jak w innych 0,6 albo 0,8.

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja piekielna machina.

Obecna konfiguracja znajduje się w sygnaturce, w momencie gdy go dostałem była tam inna karta graficzna (GeForce FX5700 128MB) i mniej RAM-u (512MB). No i nie mam tak jak większość zasilacza od Feel-a tylko ten mój to MODECOM.

No i jeszcze warto wspomnieć o moim monitorze. Prosze państwa oto i on:

Jest to siedemnastoletni (starszy niż ja...) Samsung który działa dobrze tylko do 1024x768 bo ma padnięte układy synchronizacji (owszem potafi wyswietlać 1900x1080 ale tylko przy 30Hz...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assire

Jakiś miesiąc temu wyrzuciłem taki monitor do śmieci, bo się zepsuł.. Ale dawał radę przez kupę lat :P

Mam jeszcze jednego CRT w domu a mianowicie LG Flatron 775FT i radzi sobie świetnie a ma ponad 9 lat jak by nie patrzeć :P

Po wakacjach może zmienię na LCD bo nowy komp niedługo i grafa się zmarnuje tylko... :P

------------------------------------------------------------------------------------

Ogólnie to komp niezły ;]

Nie jakiś high- end, ale do netu styka pewnie :D

Tak jak mój, tylko że ja miałem GF MX 2 z 32MB vramu a teraz mam jakiegoś radka z 4 MB vramu bo tamta padła... Smutne jest życie staruszka :P

pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały komputer był kupowany 11.08.05r (o czym świadczy naklejka na HDD) w małym i diabelskie drogim sklepiku w moim również małym mieście. Komputer trzymał się dobre parę lat, zanim płyta ePOX (nie polecam) się spaliła podczas użytkowania komputera przez moją mamę. Ja wtedy byłem gdzieś daleko za oceanem. Przyleciałem, a moim oczom ukazał się zupełnie nowy, odmieniony komputer! (Tak na prawdę 'jedyne' co się zmieniło to płyta główna, pamięci ram, procesor i karta graficzna). Sprzęt był dobry, ja jestem do dziś zadowolony, ale Radeon HD3650 lekko odstaje od pozostałych części. Podobnie zresztą jak płyta główna 60GB, powolna jak na dzisiejsze realia.

http://i44.tinypic.com/r8c703.jpg

W lewym górnym rogu widać mój dumny zasilacz 'marki' megabajt 350W. Resztę widać na obrazku:P

http://i39.tinypic.com/r8thcx.jpg

Komputer od przodu, wiem wiem syf jak rzadko :D

http://i39.tinypic.com/2zz5bhs.jpg

Tak to się w CPU-Z prezentuje (nic nie podkręcałem)

Dodam jeszcze, że komputer jest wiecznie bez obudowy i na wierzchu, bo jest mu piekielnie ciepło jak gram w niektóre gry i zaczyna pikać :O Zasilacz zostanie wymieniony, bo to tykająca bomba wg. niektórych no i o jakimś chłodzeniu trzeba pomyśleć i podkręcić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img401.imageshack.us/img401/1125/dsc00337b.jpg

http://img401.imageshack.us/img401/4004/dsc00338t.jpg

Cały zestaw mam od grudnia 2007, a przez ten czas wymienić musiałem "tylko" wadliwą płytę główną.

Edytowano przez Gianlorenzo23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie przebije? ;]

2f2003d5afbf6730m.jpg

87dd9648163f1963m.jpg

5acd16e02e663c56m.jpg

ba99e53edde04145m.jpg

Komputer złożyłem jakiś tydzień temu. Zabrakło mi obudowy więc wsadziłem całe bebechy do szafki. Cyrkulacja powietrza o diwo jest niezła (tylna ścianka szafki jest wybita). Kompa mam zamiar używać do buszowania po internecie. Jest to Athlon XP 1050MHz, 512MB RAM, 40GB Samsung jakiś i GF 2 MX z wentylatorem od Radeona przyklejonym na kropelkę do radiatora (później mu cyknę fotę) jakiś zasilacz no-name, a także kontroler USB 2.0.

Przyznajcie że wygląda zabójczo. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-70087-1245267956_thumb.jpg obudowa na taśme bo się urwała xD

post-70087-1245267408_thumb.jpg obudowa otwierana na zawiasie, jeden się zacina i często trzeba 5-10 prób zeby sie otworzył, ale to nic

Komputer to Dell Precision workstation 340

OS: XP SP3

Proc: nieznanej firmy, 1.6 gHz

Ram: 4 kości również nieznanej firmy, każda po 256 Mb

Karta: ATI Radeon 7000

dysk: jakiś stary, bodaj Samsung ale nie chce mi się wyciągać tego gąszczu kabli i wysuwać zaślepek (to zielone) zeby sprawdzić, 20Gb

karta sieciowa: zintegrowana, po kablu

Edytowano przez Wiater
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje stanowisko zarządzania wolnym czasem.

http://img195.imageshack.us/gal.php?g=1003498g.jpg

Proc Intel Core 2 Duo E4500 2,66Ghz

Ram 3GB 667mhz

Grafa:GeForce 8500Gt 512mb ddr2

Zailacz Corsair 550 W

Płyta główna GigAszajs

Co do płyty głównej za GigASZAJS uważam tylko ten model co posiadam.

Edytowano przez Milosz902
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwytasz za śrubokręt i zwierasz nim te dwa piny odpowiadające za uruchamianie. ;P

A komputer to rozumiem, na początku myślałem że tego GeForce'a i się trochę zdziwiłem...

Milosz902 - jesteś jedym z niewielu którzy mają dobry zasilacz w tym temacie, tylko ten wentylator na boku wygląda tak sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje stanowisko zarządzania wolnym czasem.

http://img195.imageshack.us/gal.php?g=1003498g.jpg

Proc Intel Core 2 Duo E4500 2,66Ghz

Ram 3GB 667mhz

Grafa:GeForce 8500Gt 512mb ddr2

Zailacz Corsair 550 W

Płyta główna GigAszajs

Co do płyty głównej za GigASZAJS uważam tylko ten model co posiadam.

Rozumiem, że tą maskę wiszącą obok monitora zakładasz siadając przy komputerze zabezpieczając się w ten sposób przed wirusem ptasiej grypy? ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xirgan chodzi Ci o ten czerwony,że nie LED? Mi zbytnio nie zależy czy będzie się świecił czy nie,bo i tak pod biurko nie zaglądam.A pozatym tam gdzie mieszkam to trzeba by ten wentylator przez allegro zamawiać. :geek:

Aroneq Tak chroni przed świńską,ptasią grypą, a także przed promieniowaniem z czarnobyla podczas gry w S.T.A.L.K.L.E.R.A ;).A i jest to komplet 6 masek jak kumple przyjdą to też się zabezpieczają. ;p]

xirgan Dziękuję za pochwałę wykosztowałem się na ten zasilacz 329zł, ale planuję go przełożyć do drugiego komputera,którego będę składał w niedalekiej przyszłości.

Edytowano przez Milosz902
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xirgan chodzi Ci o ten czerwony,że nie LED? Mi zbytnio nie zależy czy będzie się świecił czy nie,bo i tak pod biurko nie zaglądam.A pozatym tam gdzie mieszkam to trzeba by ten wentylator przez allegro zamawiać. :geek:

Nie że nie się nie świeci tylko ogólnie jakoś nie pasuje tam. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem z tym wentylatorem dylemat czy lepiej kupić wentylator i dziurę zrobić czy chłodzenie na RAM i zrobiłem to pierwsze no cóż nie pasuje to trudno.A i mała poprawka zasilacz kupiłem za 319zł (spojrzałem na fakturę)

A teraz ciekawostka:

http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC/Co...pelny,id,45463/

zdążyłem przed kryzysem :). Niewiele, ale zawsze coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...