Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

No fajnie fajnie :D

ale ten boczek to już mogłeś zdjąć, chociaż do 1 zdjęcia :D

I wymienił bym chłodzenie na inne niż box'owe o ile bawisz się w O/C i kable troszeczkę inaczej ułożył :D

Ale oprócz tego nie ma się do czego przyczepić :) GZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, tragiczna to nie jest. Dla mnie jest niepraktyczna, otórz/zamknij żeby dostać się do napędu co to nie :) Ale rzecz gustu oczywiście. Boczna szybka jest ok, ale nie oszukujmy się kto oprócz nas właścicieli tam zagląda. Moje pudełko jak widać na wcześniejszym zdjeciu jest cały czas otwarte, bo obudowa taka sobie a temp muszą mi się trzymać odpowiednie (stres 41C e6300@3.033), więc jak dla mnie jest ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem, Wejście Smoka :D

TO jest mój komputer. Jest ogólnie zarąbisty, płyta główna Gigabyta GA-VM900M, procek P4 HT 641 3.2 GHz, pamięć Apacer ddr2 667MHz z fajnym radiatorkiem. Karta Graficzna Szafira Radeon HD3850 1GB/256bit ddr3. Gry takie jak Mirror's Edge, Call of Duty 5 i Bioshock chodzą na wysokich detalach w 1024x768 albo 1280x1024. Jego historię opowiem w innym poście. Obudowa podoba mi się ze względu na mały kwadracik z prawie-jak-świętym napisem Fujitsu Siemens. Komp jest non-stop otwarty. Magia działa, co nie?

Zasilacz to najlepszy-na-świecie Modecom FEEL III 350W, którego osobne zdjęcie(zasługuje na nie, a jak, polać Mi!) wstawię w innym poście razem z historią kompa. Ogólnie komp osiąga 24k w smarku z '03 i 5,5k w smarku z '06 więc nie jest to archiwum.

Historia tego kompa wraz ze zdjęciem zasilacza zasługuje na osobny post, napiszę go później.

Więc co?

post-44166-1244490647_thumb.jpg

post-44166-1244490671_thumb.jpg

post-44166-1244490685_thumb.jpg

Edytowano przez czesio666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnoldo, obudowa się nie liczy. Liczy się to co jest w środku, poza tym chyba napisalem czemu mam taką a nie inną. A blachy na nim nie ma, non stop otwarty, bo jak nie to się dysk gotuje.

xirgan, jakiś czas temu zdjąłem te radiatorki i można było jajka smażyć. A teraz to tylko wodę na herbatę. Poza tym ładnie wyglądają. :miner:

A feela wszyscy mają, bo tani :sweat:

PS. dobrze, że wtedy nikt się ze mną nie założył, ze moj modecom pociągnie Radka 3850 bo by przegrał.

Edytowano przez czesio666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam jakies zdjęcia swojego blaszaka :biggrin:

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

No to tak monitor posiadam LG L1942S, klawiature Logitech'a, mysz A4Tech x7, w srodku obudowy MODECOM znajduje się dysk SEAGATE 500GB 7200.11 (nie polecam tej seri), plyta glowna Gigabyte GA-P35-DS3L na plycie zostaly zamieszczone 2 kostki ramu 2GB OCZ OCZ2SI8002G, karta graficzna GeForce 8800GT, procesor E8500 podkrecony jak narazie do 3,5Ghz, ktory jest chlodzony Scythe Mugen II + Arctic Silver 5 do tego oto sprzetu prad dostarcza zasilacz OCZ600SXS. No to chyba na tyle tego opisu. Dodam jeszcze, ze GTA IV na tym kompie w rozdzielczosci 1280x1024 smiga na srednio-wysokich z 30-55FPS'ami natomiast Crysis w tej samej rozdzielczosci na wysokich 35-58FPS.

Pozdrawiam

Edytowano przez filipbawol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Moje. :)

http://i41.tinypic.com/2crvzht.jpg

Nic w nim nie zmieniałem bo złożyłem go sam od podstaw. :)

http://i39.tinypic.com/21jx8k3.jpg

http://i41.tinypic.com/2h5mjba.jpg

http://i39.tinypic.com/t0rko5.jpg

Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków i regulaminem tematu - GFR

Edytowano przez Gofer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Tracer takie pomarańczowe naklejki to ich znak rozpoznawczy. Czy też, w tym przypadku, znak ostrzegawczy. :biggrin:

No właśnie o Tracer'ach myślałem a pisałem o czym innym, miałem dwa Tracer'y i nie wiem jak ludzie się nie boją tego wkładać do kompa. :turned:

BAMsE - wg. mnie twoja obudowa to jedna z fajniejszych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...