Skocz do zawartości
xirgan

Pokaż swojego PC'ta =]

Polecane posty

To jest Zbigniew.

To mnie roswaliło :laugh:@skisek dajesz czadu. Tak powinny wyglądać opisy kompów :D

PS. Jak się zaczęło o zasilaczach to normalnie wiedziałem, że czesio666 wyjedzie ze swoim filem. :icon_lol: Gościu, jesteś niesamowity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tu mojego kompa ze sygnaturki, zdjęcia robione fonem:

http://img29.imageshack.us/img29/7425/31052009s.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/3663/31052009001.jpg

To 3 zasilacz tej firmy w moim kompie :) Najpierw była 300W, ale zdechła po pół roku, wymienili go (też na FEEL 300W- jeszcze chodzi, ale w innym kompie ;)) No i od 3 lat korzystam z tej zasiłki :) Komp kupiony 18.02.2004 xD

xirgan:

Co do 300 watowych, to wymienili na gwarancji, a skoro ten drugi model jeszcze chodzi (4 i pół roku), to jednak nie są złe te zasilacze. A 350W kupiłem, bo wymieniałem akurat kartę ;)

Edytowano przez marcinekroj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto Diabeł :D (sygnaturka)

http://img30.imageshack.us/my.php?image=spa0317c.jpg

Diabeł w listopadzie tego roku będzie miał dwa lata.

Jako, że zapewne niedługo kupię konsolę to ten komp mi jeszcze na rok-dwa lata wystarczy. Chyba, że konsoli nie kupię - wtedy kompa wymienię pod koniec roku.

Edytowano przez Dirian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, ogłaszam tu i dookoła, mamie, tacie, siostrze, bratu, nauczycielom. Wy w sumie też możecie to przeczytać! Jako że według mnie temat ten musi mieć regulamin, a więc oto on:

1) Pokazujemy zdjęcie naszych komputerów

2) Zdjęciom powinny towarzyszyć opisy tego, co zdjęcie przedstawia, a więc jaka jest jego specyfikacja(z obudową włącznie, to ważne!), co w nim zmienialiście i jak tych zmian dokonaliście.

3) Maksimum zdjęć to 4(może być więcej, o ile to konieczne)

4) Zdjęcia umieszczamy za pomocą miniatur(tutaj bezwzględne maksimum to 4), linków, bądź linków do galerii(przykłady poniżej).

Panie i panowie, oto Widmo(nazwa pochodzi od sklepu, w którym został kupiony przez pierwszego właściciela). Datę zakupu trudno określić, jeśli miałbym się kierować najstarszym elementem, to sięgamy roku 2000, albo ewentualnie 2001, którym jest GeForce 2 MX400(przywędrował z pierwszego PC, tutaj grafiki nie było). Reszta datuje się zapewne na coś ok 2002/2003, kiedy to sprzęt został zakupiony jako master do Kafejki Internetowej w pewnym akademiku. Tam PC ten funkcjonował sobie, póki właściciel nie wyjechał do USA i nie sprzedał interesu za psie pieniądze. Komu? Ano mi, a w zasadzie to mojemu tacie. Potem biznes upadł, bo studenci dostali internet do pokoi, a sprzęt przywędrował do mnie, jako że w domu stał jeszcze słabszy, którego też pokażę kiedyś, jak będzie mi się nudziło :P

Galeria(Gdy zuploadujemy kilka obrazków jednocześnie, ImageShack taką dla nas tworzy): KLIK

Linki(wiadomo, bezpośrednie do zdjęć): KLIK1, KLIK2, KLIK3

Miniaturki(również generowane przez IS):

20090531002.th.jpg 20090531003.th.jpg 20090531001n.th.jpg

Wiadomo, wy wybieracie jeden z tych sposobów. Ja podałem wszystkie, żeby pokazać, jak to robić.

Resztę konfiguracji tego arcydzieła stanowi Obudowa X-Power wraz z zasilaczem 300W, który to skutecznie gasi moje overclockerskie zapały i nie pozwala przekroczyć 2GHz(w sygnaturce mam wpisane najwyższe taktowania, przy których działał 3DMark03). Obraz wyświetla Philips 170C, kupiony na szybkiego w Carefourze, po tym, jak płaski CTX 17" się spalił. Widmo mówi do mnie za pomocą zestawu 2.1 firmy Manta/Samsung, główny głośnik jest z Manty, a satelitki z mojego pierwszego PC. Klawiatura to jakiś chińczyk malowany we francji, którego wziąłem ze sprzętu, który jechał do utylizacji z ośrodka dla niepełnosprawnych, w którym to tatko miał wolontariat, w którym pomagałem(tak, wiem, mam wielkie serce ;]). Bym zapomniał, za pamiętanie odpowiadają dwie kostki 128 MB DDR Kingstona. Płytą-matką jest ASRock K7VT4-4X, który sprawdza się dość dobrze. Płyty czyta jakiś napęd LG 52X, a wypalał LiteON, którego widzimy pod Różową Świnką Pepcią, która w nocy świeci(bo jest latarką na dynamo), co bym mógł przyszpanować, że mam diody w PC. Napisałem wypalał, bo odłączyłem go po tym, jak pękł mi mojego DIILoD. Dane zapisuje na dysku Samsunga 40/60GB(nie pamiętam, a jestem zbyt leniwy, żeby sprawdzić) na interfejsie ATA i o zawrotnej prędkości 5200obr/min. Sprzęt pracuje pod kontrolą Windowsa XP Home SP3. Kiedyś był też Mandriva Linux na drugim dysku, ale niestety padł. FDD ciągle tam siedzi, bo wkręcono go dziadowskimi śrubkami, które nie chcą się wykręcić, a ja jestem zbyt leniwy, żeby uciąć im łebki. Bałagan w kablach i taśmach sponsoruje moje lenistwo.

Jeżeli chodzi op modyfikacje, to zdjąłem z niego wszystkie płyty, również przednią(która wróciła jednak na miejsce, bo szukanie powera po podłodze mi się znudziło) i dokleiłem radiator na pamięć grafiki(udało mi się zdobyć dzięki temu dodatkowe 10MHz!). To w sumie tyle miśki, mam nadzieję, że zestaw wam się podoba ;]

P.S - zdjęcia oczywiście kijowe, bo robione 2empeiksowym aparatem z mojej E51

P.P.S - kubek stoi w środku obudowy, żeby herbatka mi nie wystygła :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam takie dziwo, w środku budżetówka, pod 17"CRT nie potrzeba niczego mocniejszego, w dodatku nieżle sie to wszystko podkręca, a w przyszłości procka bez problemu da sie zmienić na Phenom II, płytka łyka wszystkie modele. Nieco bałaganu z kablami, nie bardzo jest gdzie schować, 3 spore okna a obudowa niewielka w nietpowym formacie, tzw Lanbox, za to jest bardzo wygodna w użytkowaniu, wszystkie scianki da sie łatwo zdemontować, plus wyciagana tacka na plyte główna. Początkowo nie było panelu kontrolnego, kupiłem dosc przypadkowo, na wyprzedaży, zainstalowalem żeby sprawdzic jak to działa i tak został narazie, jeszcze pomysle czy zostawić. Zdiecia nie specialne, ogólnie tyle widać a nawet mniej bo reszta przysłonięta

f2a4a610b2b03ddcm.gif

4bb526320d98df8em.gif

bcb72b51dee06cbem.gif

3e542bd10fdbdeb4m.gif

Edytowano przez DwightShrute
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, chwalenie kompem jest dla dzieci neo :biggrin:

lepiej załóż temat żeby dziewczyną sie pochwalić albo coś, bo będzie przynajmniej na czym oko zawiesić :biggrin:

He he :laugh: już widzę to zachwalanie podzespołów swoich "maszyn" i radosne komentarze innych "userów" :diabelek:

Edytowano przez matmat1983
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

A oto mój GAMING RIG:] jest to dopiero w 50% to co chce zbudować bo kasy brak ale ciągle staram się dokupować to co potrzebuje.

54fa6827a9bf78a2m.jpg8e42f1eb7509a530m.jpg87bcb70be1df9cb4m.jpg

Mocowanie bloku na procu jest mojej produkcji dlatego wygląda trochę bojowo, że tak powiem:)

Zapraszam również na moje forum o chłodzeniu cieczą >>>KLIK<<<

A może Panowie z CDA pochwalą się maszynkami??

Edytowano przez GTAIVKiller
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój komp :

http://img199.imageshack.us/img199/7960/dsc00507qmd.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/9426/dsc00510s.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/3294/dsc00511u.jpg

http://img194.imageshack.us/img194/6666/dsc00512xbm.jpg

To na 3 zdjeciu na dole po prawej czarne to switch (do internetu zebym mial) bo mam zaraz obok drugiego kompa(ktory jest dla reszty rodziny , a ten komp jest moj za moja kase :D) z jednej sieci zeby rozdzielalo sygnal do neta.

AMD Phenom X4 9850 Black Edition , Gigabyte GA-MA790X-UD4 PCI-E s.AM2 , Gigabyte GeForce GTX260 896MB 448Bit PCI-E , 3,25 GB RAM DDR 2 800 Mhz Kingmax Dual Channel , HDD Samsung HD 103 UJ SATA 2 1 TB , Be Quiet P7 dark power pro 750 W , LG W2452 ...(zreszta wszystko macie w mojej sygnaturze opisane:D)

Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków - GFR

Edytowano przez Gofer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfsfan6 większego zdjęcia się nie dało?:)

A tak wracając do tematu, komp całkiem, całkiem, w środku porządek. Jedyne co bym poprawił to ten supełek który powstał z przewodów od zasilacza:) I z tyłu jakiś wentylator kupiłbym, bo jakoś tak pustawo tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...