Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Formuła 1

Polecane posty

Ha! Widzicie, Onet nie kłamie :P Tutaj już nawet nie chodzi o samego Schumiego, ale wzrost zainteresowania F1, który szacuje się na ok 20%, to tak nierealne że aż prawdziwe. Ciekawe tylko gdzie Robert pójdzie, dla mnie jest on jednym z najbardziej utalentowanych tam kierowców i zdecydowanie zasługuje na triumfy, oby nie do Ferrari, przynajmniej na okres kiedy wciąż najlepsze bolidy posiadają Brawn GP i Red Bull.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Renault to dobre rozwiązanie... Moim zdaniem Robert nie powinien isc do ferrari, a może by go w ogóle nie chcieli? RBR nie bo już mają dwóch kierowców Webbera(ktory ma już podpisany kontrakt) i Vettela( no raczej zostanie w RBR), a Brown GP mógłby byc czemu nie( nie wiadomo jak będą sie ich bolidy spisywac w sezonie 2010) A może do Mercedec Mc-Laren w miejsce Kovalainena( choc byc z lewisem w jednym teamie :rolleyes: ) To bedzie zależało tylko i wyłącznie od Roberta i od teamu, który złoży mu propozycje.

PS może powstanie Sauber GP ( podobnie do Brown GP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w Ferrari miejsca są już prawie zajęte przez Alonso i Massę(powinien wyzdrowieć), a po przejściu Alonso robi się automatycznie miejsce w Renault, które powinno postawić na Kubicę tak jak w tych sezonach na Alonso i może on wygrać ze 2-3 wyścigi jeśli Renault nie polepszy się i załóżmy osiągnie sukces jak przed 3/4 laty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW SAUBER kończy z F1!!!

Od przyszłego sezonu nie ujrzymy na torze bolidów F1.

Co o tym myślicie? Dla mnie decyzja mocno zaskakująca.

Nic dziwnego BMW ma ostatnio bardzo kiepskie wyniki.

Kubica ma ponoć przejść do Renault tak przynajmniej słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja BMW ze startów w F1 jest dla mnie przykra... lubiłem ten zespół i to wcale nie ze względu na Kubicę. Na pewnio otwiera to wiele nowych i ciekawych możliwości dla Kubicy. Już wcześniej krążyły plotki o tym że zarówno Raikonen jaki i Massa pożegnają się z Ferarri. Raczej nie chciałbym by Robert jeździł w Toyocie - już Brawn lub RB byłby lepszy jak już. Renault... to zależy jak bardzo chcą pozostać w F1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrednie zastanawiam się, co będzie gdy Kubica zrezygnuje z F1. Wielcy fani tej serii wyścigowej od pięciu pokoleń zostaną, czy przerzucą si na inną dyscyplinę?

Heh. A tytuł Sportowca Roku to już zupełna farsa była. Jeden wyścig wygrał i stał się przedmiotem kultu, a naprawdę wielcy sportowcy, mistrzowie olimpijscy musieli obejść się smakiem. Czy Kubica jest lepszy od mistrzów olimpijskich?

Żeby nie było jestem fanem Kubicy i życzę mu wszystkiego najlepszego, ale te wszelkie -manie mnie wkurzają. A teraz w mediach wielkie pytanie: "Gdzie pojedzie Kubica?". "Już, w Ferrari od następnego wyścigu!" - takie rzeczy były wypisywanie wygadywane. Bullshit po trzykroć. Czy ten spec jeden z drugim słyszał o kontraktach i tak dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem F1 (o ile można było) kiedy jeszcze jeździł Senna i będę oglądał nawet bez Kubicy :)

Sportowiec roku - a ilu mamy olimpijczyków, a ilu kierowców w F1. Mam wrażenie, e piszesz tak nie do końca będąc świadomym ile pracy trzeba włożyć by dostać się do F1. Poza tym na podstawie jakich kryteriów chciałbyś oceniać lepszość kierowców czy olimpijczyków.

Wkurzając Cie typowanki gdzie trafi? A niby dlaczego? Mnie np nie denerwują spekulacje gdzie trafi ten czy inny piłkarz( co najwyżej bawią spekulacje dotyczące tego jak awansować dalej w rozgrywkach). Każdy ma jakieś własne preferencje czy życzenia więc czemu ich nie mówić - wbrew pozorom szefowie zespołów też patrzą na to kogo ludzie chcieliby widzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzając Cie typowanki gdzie trafi? A niby dlaczego?

Wkurza mnie głupota mediów. Trąbią, że od GP Europy będzie jeździł w Ferrari. Potem pokazują wywiad z ekspertem, który mówi że za żadne skarby świata. Głąby z mediów dalej trąbią, że wystartuje w następnym wyścigu w Ferrari. Kretyni?

Ja oglądałem F1 (o ile można było) kiedy jeszcze jeździł Senna i będę oglądał nawet bez Kubicy :)

Ja oglądałem w czasach Schumachera, ale raczej sporadycznie. Kubica sprawił, że rodzina nie marudzi że oglądam "facetów jeżdżących w kółko" i mogę f1 oglądać częściej ;)

Sportowiec roku - a ilu mamy olimpijczyków, a ilu kierowców w F1. Mam wrażenie, e piszesz tak nie do końca będąc świadomym ile pracy trzeba włożyć by dostać się do F1. Poza tym na podstawie jakich kryteriów chciałbyś oceniać lepszość kierowców czy olimpijczyków.

Wiem, ile pracy trzeba. Ale dla mnie tytuł należał się czwórce podwójnej, jednej z najlepszych osad w historii. Kuubica jeszcze zdążyłby wygrać. Ale niestety f1 jest popularniejsze od wioślarstwa, które nie mogło się przebić nawet z takimi kozakami. Poza tym w formule jest zbyt wiele czynników niezależnych od umiejętności kierowcy, o ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. W związku, że mnóstwo w wiadomościach różnego rodzaju było o wycofaniu się zespołu Kubicy to podsumuję tutaj to co stwierdzili moi dziadkowie: "Patrz tak tego Kubicę promują, a tutaj go wycofują z wyścigów." Oczywiście to zdanie wypowiedziane przez laików, ale wielu nie może zrozumieć tego szału na punkcie Kubicy. Ja osobiście byłem fanem F1, oglądałem mnóstwo wyścigów, nawet trochę w poprzednim sezonie. Cały ten hype wokół naszego rodaka tak mnie zmęczył, że w tym sezonie sobie odpuściłem, bynajmniej nie dlatego, że akurat słabo idzie. Po prostu tak już wszedzie o tym gadali, że nie można było wyścigów normalnie oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie głupota mediów.

>>>To się nie ma na co denerwować - z tego oni żyją. Mają o czym pisać, a eksperci temat na który mogą się wypowiadać.

Wiem, ile pracy trzeba. Ale dla mnie tytuł należał się czwórce podwójnej, jednej z najlepszych osad w historii. Kuubica jeszcze zdążyłby wygrać. Ale niestety f1 jest popularniejsze od wioślarstwa, które nie mogło się przebić nawet z takimi kozakami. Poza tym w formule jest zbyt wiele czynników niezależnych od umiejętności kierowcy, o ;P

>>>To było akurat wynikiem takiej a nie innej formy wyłaniania zwycięscy. Ale i tak byś się nie cieszył bo wygrać miał Blanik. Był czas że Małysz kosił wszystkich i też pełno było malkontentów wyszukujących mu dyplomy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F1 są sami profesjonaliści, którzy już od dziecka jeździli na gokartach i kochali się ścigać. Jak dla mnie to Kubica jest prawie tak wielkim fenomenem jak Adam Małysz(o którym ludzie już zapominają :down: ) i ogromnym talentem który postawił swoje życie(a raczej to jego ojciec, choć go nie zmuszał aby RK pokochał jazdę) na to że będzie się ścigał wśród najlepszych i najszybszych kierowców na świecie. I wcale nie jest gorszy od olimpijczyków bo to tak jakby porównać co jest lepsze piłka nożna czy koszykówka (jedni lubią to, a drudzy to :sweat: ) Tego po prostu się nie da zmierzyć miarką czy zważyć wagą.

PS. A tak na prawdę to nie jestem taki pewien czy Felipe i Kimi nie będzie się ścigał w następnym sezonie w Ferrari( bo miejsce dla Alonso jest prawie pewne), bo obaj mają kontrakty do KOŃCA 2010r.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A tak na prawdę to nie jestem taki pewien czy Felipe i Kimi nie będzie się ścigał w następnym sezonie w Ferrari( bo miejsce dla Alonso jest prawie pewne), bo obaj mają kontrakty do KOŃCA 2010r.

ale z tego co mawia andrzej borowczyk, nei ma takiego kontraktu, ktorego nie da sie nie rozwiazac.

w razie problemow massy z powrotem do zdrowia (czego mu nie zycze) zapewne zwolni sie miejsce dla alonso, ktorego to bardzo chcieliby zobaczyc u siebei fani ferrari.

co do raikonnena, juz nie raz przeciez przebakiwal o zakonczeniu kariery / zmianie dyscyplinu (ostatnio w rajdzie finlandii startowal = dwa razy dachowal). jak kiedys powiedzial, zdobyl mistrzostwo swiata przed trzydziestka i w f1 czuje sie spelniony, wiec nie ma 100% pewnosci, ze i dla kubicy w nastepnym roku znajdzie sie miejsce w ferrari.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piquet został wywalony z Renault za biadolenie i narzekanie na zespół. Piquet senior potwierdził że zainteresowany jest kupnem BMW. Władze Renault chcą sprowadzić do swojego zespołu Roberta, co według mnie jest bardzo możliwe i z chęcią zobaczyłbym Roberta w następnym sezonie w tej stajni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile tatus piqeta kulił by zespół BMW Sauber syn miałby zapewnione miejsce w nowym zespole. Może jeszcze Sauber odkupi zespół cho wypowiadał się, że żądania BMW sa zbyt wysokie. Kubica mogłby jeździc w Renault o ile Alonso poszedł by do Ferrari. Narazie do konca tego sezonu będzie jeździł w Renault Roman Grosjean.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie sobie to click. Jest nadzieja :smile:

czy ja wiem? według mnie to w BMW Kubica wiele nie zawojuje.

Dzis na onecie pojawiła się informacja że Kubica ma iść do Mclarena za Kovalainena... Nie wiem czy to jest dobry pomysł ze względu na to że pewnie byłby w "cieniu" hamiltona...

nie byłbym taki pewien. Kubica ma nie mniejszy talent od Hamiltona i uważam, ze jeździli by w miarę równo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim nie wiedzącym dlaczego Kubica byłby "w cieniu" Hamiltona polecam wrócic pamięcią do sezonu 2007. Osobiście nie mam wątpliwości, że Alonso jest lepszym kierowcą od Lewisa. A jednak... :icon_rolleyes: Przejście do McLarena to najgorsze rozwiązanie. Nie dla tego, że to zły zespół, wręcz przeciwnie. Pokazali, że potrafią się podnieść po nieudanym początku i znowu są w ścisłej czołówce. To zły pomysł właśnie ze względu na Hamiltona.

Najprawdopodobniejsze scenariusze to ten sam zespół pod inną nazwą lub Renault. Najprawdopodobniejsze nie oznacza, że pewne. Może być jeszcze inaczej. Tak to już jest z tą formułką. Jak nie jesteś w dobrym zespole to o wynikach zapomnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...