Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Formuła 1

Polecane posty

A ja się cieszę ze słabsze zespoły wreszcie cos osiagnely a nie tylko Ferrari Marcedes i inne wielkie koncerny które wkładaja kupe kasy,a tu takie ,,małe,, Brawn GP pokazaje wszystkim kto jest najlepszy.A Kubicy to mi trochę szkoda widac że sie stara ale ten bolid to niezła kaszana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sivek a wiesz kto stoi z sukcesem Brawn Gp?

Podpowiem. HONDA. Ten bolid to auto Hondy:P Czyli Koncern. Fakt masz rację, że jest ciekawie, ale to już nie jest Formuła 1 tylko cyrk. Zmiany co roku i zmiany. W tym sezonie chyba jedyne co się udało FIA to ... Slicki.

Kers jest powiedzmy sobie szczerze do bani. Nawet BMW zrezygnowało praktycznie z tego systemu.

A robienie z F1 kolejnej ligi wyścigowej to bluźnierstwo. Kiedyś F1 była królową Motosportu. Teraz przeradza się tylko w najwyższą ligę. Od next sezonu będziemy mieli 3 zespoły z GP2!!!

HAŃBA!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Vettel

2.Trulli

3.Barrichello

I mam nadzieję, że Kubica zdobędzie punkty (trochę dziwnie się czuję pisząc tak, bo w zeszłym sezonie zwycięstwo było w zasięgu ręki i pierwsza piątka nie robiła już wrażenia :whistling: )

A massa musiałby się nieźle napocić, żeby z 7-ego miejsca na podium wskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/F1/1,96398,6695408,GP_...w_czolowce.html

No i ostatnie miejsce Roberta Kubicy w trzeciej rundzie kwalifikacji po części się wyjaśniło.

Bardzo dobrze, że BMW popracowało trochę nad bolidem i są realne szanse na pierwsze punkty Polaka w tym sezonie. Jeśli Robert pojedzie na miarę swoich możliwości sądzę, że wskoczy do pierwszej ósemki.

Co do kolejności na mecie:

1. Button

2. Vettel

3. Kubica :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało brakowało a cudowny,bezkolizyjny Nakajima zahaczyłby Roberta swoim pługiem. Ciekawe co się stało w drugim zakręcie,że Robert z powrotem wyprzedził jego,Raikonnena i Heidfelda. Na ani jednej powtórce tego nie pokazali,a zdawało mi się że to Japończyk przyhamował z jakiegoś powodu na zakręcie spowalniając tamtą dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś postępy w BMW. Mam nadzieję, że od teraz będzie tylko lepiej.

Chciałbym napisać o Barrichello - nieźle mnie zaskoczył nieukończeniem wyścigu.

A Batton niedługo zostawi całkiem w tyle pozostałych kierowców. Już ma prawie 2 razy więcej punktów niż drugi Barrichello

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało brakowało a cudowny,bezkolizyjny Nakajima zahaczyłby Roberta swoim pługiem.
He, moim zdaniem, to Hiroshima powinien się przenieść do tych amerykańskich wyścigów-demolek. Chyba miał więcej wyścigów, w których innym kierowcom zepsuł wyścig, niż takich, w których mu się to nie udało.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie coś do pana Kamikadze? Przecież ostatni wyścig ukończył. Podobnie jak oszczerczo nazywany przez niektórych Piruetem Piquet.

Cieszę się, że BMW znalazło sposób na poprawę ichniego bolida. Trochę długo to im zajęło, w porównaniu z choćby Ferrari, ale to zawsze coś. Starczy spojrzeć na snującego się na końcu stawki Hamiltonka, z bożej łaski WDC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci współczuje...

... a to dlatego że przyjdzie czas gdy McL się podniesie i Lewis zacznie wygrywać. MOżna go nie lubić ale w tym roku pokazał kilka razy że jeździć potrafi. Z resztą w zeszłym sezonie to Button ciągnął się w ogonie.... przecież jeździć się przez pół roku nie nauczył :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, że kiedyś McL sobie porazi z problemami. I że Hamilton będzie wygrywać. Wbrew wszystkiemu jest dobrym kierowcą, ale po tych wszystkich hockach klockach zapewnił sobie moją dozgonną niechęć... Niech wygrywa, na zdrowie. Byle po emocjonującej walce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Z resztą w zeszłym sezonie to Button ciągnął się w ogonie.... przecież jeździć się przez pół roku nie nauczył :)

A to tylko pokazuje jak ważny jest tu dobry bolid. Ogólnie to uważam, że w F1 nie ma (poza kilkoma wyjątkami) kierowców lepszych i gorszych. Tu się ścigają samochody, nie kierowcy. Niby w tym sezonie, po zmianach w przepisach różnice w stawce mniejsze. Z drugiej strony jednak Brown mocno odstaje od konkurencji. A przez to jest już nieciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.formula1.pl/F1_news-6163-FIA_og...sezon_2010.html

A więc w F1 pojawi się kilka nowych zespołów, o przynajmniej dla mnie, niewiele mówiących nazwach. Zobaczymy jak sobie poradzą w następnym sezonie.

Szczególnie tajemniczy wydaje się Manor Grand Prix dowodzony przez szefa zespołu... F3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę Peugeot przerwał kilkuletnią dominację Audi i zwyciężył w 24 godzinnym wyścigu Le Mans. Francuzi mają jedynie zgryz bo zwycięski team nie miał żadnego francuza w tym aucie, a trójka francuzów w Peugoecie była druga :smile: Wyścig był bardzo ciekawy i od samego początku obfitował w wiele kraks i awarii. Jeszcze do teraz pamiętam walkę około trzeciej w nocy o drugie miejsce - świetne widowisko w ciemnościach. Byłem też mile zaskoczony postawą Astona Martina LMP1 który dotarł na 4 miejscu i był najszybszym benzynowym autem. Ten team dopiero, co debiutował, a już był naprawdę wysoko. Ogólnie za rok spróbuję się tam wybrać bo cała impreza jest warta uwagi :happy:

Btw Przy całej wrzawie w F1 szef Ferrari ostatnio przyznał, że jeśli Ferrari wycofa się z "jedynki" to możliwe jest przejście do serii Le Mans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kurcze nie wiem co sie dzieje z BMW. To jakiś jeden czeski film. Nie wiem też co dolega Mc i Ferrari. Jak widać czołówka z tamtego sezonu nie wiedzie prymu w tym. W sumie to taka ciekawa nowość , że zespoły raczej z niższej półki gniotą mistrzów.

Ekhem..Ja kibicuje Nakajimie :) Nie pytajcie dlaczego :P

Czyżby fan mangi ?? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...