Jump to content
Rankin

Zakręcone filmiki

Recommended Posts

Remi wymiata!

nie wiem czy ktoś dał już to tu dał przede mną, ale patrząc po nazwach linków to chyba nie.

Remiego oglądam od 2004 roku obejżyjcie sobie wszystkie "foot'y" a później zacznijcie oglądać filmiki (jeden był nawet chyba w CD-A)

Albo nie, dam inne filmiki. Naprawdę fajne są wtedy, gdy oglądałeś trochę filmów i wiesz, co się na świecie dzieje.

Początki wszystkich filmików są dziwne, ale potem się rozkręca.

Edited by princefan

Przypomnam, że ten temat trakruje o filmikach zakręconych. Dwie dziewczyny okładające się po twarzach do tej kategorii się nie kwalifikują.

Remi (ten gość co kangura udawał) pojawił się już w starym 'na luzie'. Ale trzeba mu to przyznać, że przy jego filmikach można się posikać ze śmiechu. Ops, powiedziałem za dużo...

Poniżej przestawiam (lolowy) filmik z gry, w którą zagrywałem się swego czasu. Ci co grali, skapują o co chodzi.

Mam dla was fajny serial o Gothicu ;). Czyli inaczej zobacz jak to było naprawdę!

Uwaga: Trochę bluźnią :D

Gothic Prawdziwa Historia - Odcinek 1

Gothic Prawdziwa Historia - Kontynuacja alternatywna - Odcinek 1 - To znacznie lepsze, ale warto zobaczyć jak to się zaczęło ;D

Edited by Dazzz

Klasyk :P

Kontynuacja Alternatywna rzeczywiście jest dużo śmieszniejsza od oryginału. Szkoda tylko, że zablokowano odcinek 14.

Firma WMG nie wyraziła zgody na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej użytej w tym filmie. Ścieżka dźwiękowa została zablokowana. Więcej informacji o prawach autorskich

Szkoda, ponieważ był to jeden z odcinków, w któtch zapadały ważne decyzje. O ile pamiętam, chodziło o to, kto przetransportuje musztardę ( :laugh: ). Było to spotkanie w zamku w Górniczej Dolinie. Spotkanie było stylizowane na to z Władcy Pierścieni. Do transportu zgłosił się Wrzód i mówi: "Ja pójdę. Ja pójdę, chociaż nie znam drogi...". Kiedy wyjaśniło się, że do tego zadania zostaje powołany (a jakże by inaczej...) Bury Zenek, oczywiście się opiera (bo Wrzód chciał iść razem z nim). Wtedy Kononowicz mobilizuje go, rzuca swoje powtarzanki "Od tego jesteś ty od tego jesteś."

///Żeby nie offtopować wstawię

Edited by Owiec_xD.

Kurde, chciałem wrzucić Gothic - prawdziwa historia, ale mnie ubiegliście. Szalone, chore, zboczone - ale fajne:)

Władca pierścieni - Idziemy expić.

Idealne dla lubiący i nie lubiących ememo, a także neutralnych. Chyba, że nielubicie Ivony:)

Władca pierścieni - Idziemy expić 2.

Lepsze od jedynki pod każdym względem. "Jakamakatakasaka!" :) Uwaga - mimo wszystko, jest to humor porównywalny z Gothicową prawdziwą historią.

Władca browarów I - gdzie jest monopolowy?

Też nawet niezłe. I bardziej cenzuralne. Ale gorsze Idziemy expić.

Disco Rusko:)

Wymiata! Ta piosenka jest świetna! Nigdy nie mogę się powstrzymać od śmiechu:)

Zawsze się śmieję jak oglądam tę parodię Władcy xD. Z kilku tekstów to ja już wyrobić nie mogę, na przykład.

Legolas: Trzymaj, kupiłem tego sworda za pięć kafli. Chyba się nie obraziłeś za tamto, nobie?

Aragorn: .......

Legolas: To oddawaj!

Aragorn: Ok spoko, ja tylko udawałem

albo:

W kilku sytuacjach w filmie wyskakuje taki tekst: "1000 k gold plis"

:D

A to coś ode mnie

//edit

Wykopałem taki filmik. I mam takie pytanie: Czy on jest fałszywy? Wygląda trochę na prawdziwy xD

Edited by Dazzz

Genialny filmik :D Zwróćcie uwagę na komentarze (Vodka burnen is rolling :))

i przede wszystkim na tekst operatora kamery pod koniec :D

Behemoth. Któż ich nie zna? A czy słuchając tej kapeli wiecie o czym oni właściwie śpiewają? Teraz macie okazję się dowiedzieć.