Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Zakręcone filmiki

Polecane posty

Od siebie polecam nie jeden film, ale cały kanał, który można często odwiedzać i znaleźć naprawdę masę fajnych rzeczy :D

http://www.youtube.com/user/UberHaxorNova

Gość głównie specjalizujący się w filmikach z Minecrafta i Happy Wheels, ale mający też kilka innych serii, w tym i walktroughty jak np. z nowego Deus Exa. Można także natrafić na kilka pokazów coopa w zombie modzie albo do DLC do Dead Rising 2 ;] Naprawdę potężna ilość materiału, całkiem ciekawy humor (polecam Untill I Rage gdzie gra w Super Meat Boya ;D) i to luźne podejście do grania :D

http://www.youtube.com/user/SSoHPKC

Jeszcze większy wybór choć tematyka jest podobna jak w poprzednim wypadku ;] In fact, obaj panowie są znajomymi i zresztą nie jedynymi jeżeli zobaczycie na kanały jakie polecają co nie zmienia faktu, że trochę tego jest i pośród tego wszystkiego znajdą się jakieś perełki. Jednakże jak pogadałem z paroma ludźmi w jego fangrupie to nie liczcie na to, że będziecie mieli szansę z nim zagrać, to nie ten typ człowieka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki nie są z tego tygodnia, ale jest szansa, że jeszcze ktoś ich nie widział :D

Trzy świetne filmy z zacnie przerobionymi piosenkami (czasami nie do końca rymy wychodzą, ale i tak szacunek ^_^) w klimatach Portal 2. Uwaga, możliwe spoilery (zwłaszcza w tym pierwszym)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wam wstawić tego filmiku niestety ale ja z koleżanką byłyśmy na deskorolkach w garażu i mi się włączyło nagrywanie! I ona zjeżdżała (bo to taki piętrowy garaż) i jak zjechała samochód wyjechał na dwór i chyba na kogoś nazewnątrz trąbił BEZ PRZERWY 2 MINUTY! No i my myślimy że to na nas a mi się dalej to nagrywa xD (miałyśmy 10 latek :3) A na końcu gdzieś się ukryłyśmy że było ciemno i tam gadamy takie zaniepokojone : A CO JAK TO NA NAS? CO ROBIMY!.

Ogólnie bardzo śmiesznie to wyszło i mam nadzieje że to kiedyś wstawimy na Youtube (Próbowałyśmy ale jakis zły format) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik tak krótki i głupi, że aż śmieszny... po prostu nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć co takiego podoba mi się w tym filmiku, ale za każdym razem boli mnie brzuch ze śmiechu. Proste, krótkie, głupie a ile radości daje :D

A w roli głównej Duke Nukem, polecam ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa powinna podpowiedzieć czego będzie to parodia... kolejna dawka absurdalnego, czarnego, dla sporej większości niezrozumiałego i szalonego humoru. Bawcie się dobrze :D

Już ten całkiem przyjemny sandbox w singlu potrafił zapodać naprawdę ciekawymi błędami, ale dopiero z kilkuset graczami i zabugowanym modem można zobaczyć jakie czyste szaleństwo będzie odbywać się na tej tropikalnej wyspie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...