Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b3rt

Naruto/Naruto Shippuuden

Polecane posty

No, przecież napisałem, że jest o tym w Mandze, ale pominęli to w Anime :) Chyba nie do końca zrozumiałeś, to co napisałem. No chyba, że to ja nie zrozumiałem Ciebie :)

O! Jest jedna rzecz o którą chcę zapytać. Po walce z Hidanem i Kakuzu było mówione, że Naruto nie może używać Rasen Shurikena, gdyż ma to na niego zły wpływ. Natomiast podczas walki z Painem, używa go dość często, a co więcej, może nim rzucać. Więc jak to jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Moja teoria:

Gdy Naruto jest w trybie mędrca, w walce pomaga mu znajdująca się wszędzie czakra natury. I podczas rzutu FRS czakra ta ładuje go w locie aby nie stracił swojej mocy i nie rozproszył się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jest jedna rzecz o którą chcę zapytać. Po walce z Hidanem i Kakuzu było mówione, że Naruto nie może używać Rasen Shurikena, gdyż ma to na niego zły wpływ. Natomiast podczas walki z Painem, używa go dość często, a co więcej, może nim rzucać. Więc jak to jest ?

Albo Kishi się zapomniał (prawdopodobne) albo natruta niewiele to obchodzi(bardziej prawdopodobne). Chyba że nataruo udoskonalił tę technikę (jeszcze bardziej prawdopodobne). Przeczuwam, że teraz jego ciało będzie musiało "troszkę" odpocząć

(po najnowszym chapterze widać że nie będzie to trwało długo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Podczas

treningu z żabami. Było tam pokazane że w ukryciu trenuję jakąś nową technikę. I prawdopodobnie to był FRS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naruto po prostu ukończył te technikę to tyle ^^.

Mam pomysł na rozmowy:

1.Jak myślicie kim jest nasz kochany Tobiasz??

2.Co jeszcze dowiemy się o tajemniczym Sharingan?

Ja zacznę i to odpowiedzią na oba pytania na raz:

Tobiasz (this is a good boy ^^)powiedział że jest Madarą co wydaję się tylko pół prawdą (znaczy mi) bo według mnie bardziej przypomina Obito (robot [Obito ma zmiażdżone ciało z jednej strony] krótkie włosy [Madara ma włosy do pasa] i tylko jedno oko to Sharingan i to prawe! [lewe ma Kaszalot]) i ma w tej sprawie trzy teorie:

1.Prawdziwa moc Sharingan polega na odradzaniu się jako ktoś inny i tuż przed śmiercią dowiadywania się o przeszłości i odzyskiwanie starych umiejętności.

2.Madara miał jakieś Jutsu "i dziwnym przypadkiem" spotkał umierającego Obito.Wszedł w jego ciało (z nie wiadomych powodów) i tak oto Madara/Obito/Tobi powstaje.

3.Madara zmienił się za pomocą Henge w Obito...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diego666

Nie sądzę żeby

Tobim był Obito. Po pierwsze Mandara, "stał się" Tobim po zesłaniu Kjubiego na Konohę, a Obito zginął wiele lat przed tymi wydarzeniami. Po drugie, co za problem założyć maskę z tylko jednym okiem i ściąć włosy. A co do prawdziwej mocy Sharinganu, to sam Mandara/Tobi powiedział że jest nią kontrola Kjubiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a mi się wydawało, że większość osób porzuciła już tak mało prawdopodobny pomysł, że

Tobi to Obito

. Nie na darmo przecież sam Tobi opowiadał historię

klanu Uchiha i założenia Konohy na spółę z przyszłym pierwszym Hokage

. Do tego ludzie, przecież Kakashi Gaiden to była taka przerwa dla autora między pierwszą serią Naruto a drugą. Po prostu spełnił prośby fanów i wyjaśnił sposób zdobycia Sharingana przez Kakasza. Dlaczego tyle osób na siłę chce dorobić do tego nie wiadomo jaką spiskową teorię? Tym bardziej, że

Obito

nie miałby kompletnie żadnego powodu do niszczenia Konohy. Do tego czy kwestia

długiego życia Madary

w dalszym ciągu byłaby tak dziwna, po tych wszystkich nieśmiertelnych członkach Akatsuki? Obiecuję, że jeśli teoria Kuby okaże się słuszna, sam tutaj przyznam wam rację i powiem, że się ciągle myliłem. Ale nie daję na to zbyt wielkich szans:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego według ciebie

Tobi jest robotem

? Przecież nigdzie nie ma czegoś takiego pokazanego. No i wyjaśnij nam jak to możliwe, że

Obito zdążyłby zostać Mizukage (przecież widzieliśmy reakcję Kisame, gdy zobaczył twarz Tobiego)

? Wydaje mi się, że tożsamość Tobigo była dawno wyjaśniona w mandze, ale jednak niektórzy mają wciąż wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, a nie zastanowiłeś się czasem, że w Kakashi Gaiden w momencie

śmierci Obito pod tym wielkim głazem

4 Hokage ma się jeszcze całkiem dobrze? W końcu był on

jouninem Kakasha z tego co pamiętam, tak jak Kakashi dla Naruto i spółki

. A za atakiem Kyuubiego na Konohę stał przecież

Madara

, mający się wtedy całkiem dobrze. Myślisz więc, że

Madara

przejmowałby pewnie już nieźle nadgnite ciałko

Obito

? W końcu nie wiemy ile minęło czasu od jego śmierci aż do ataku na Konohę. I o ile jakoś bardzo nie pomyliłem chronologii to raczej mam rację. Tym bardziej, że to iż

Obito jest jakimś tam robotem

dopowiedziałeś sobie sam, chyba tylko po to, żeby dziwna teoria bardziej trzymała się kupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czytając obecny chapter przyszła mi do głowy pewna teoria na temat tego, kim jest Tobi. A jeśli jest nim

Danzou

? Może to dziwne, ale gdy popatrzyłem na jego

zakryte bandażem prawe oko i krótkie, czarne włosy a do tego chęć przejęcia władzy

to wydaje się to przynajmniej godne rozważenia:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi to Madara Uchiha - zostało to wyjaśnione przez twórce i raczej więcej ciągnięte nie będzie. Obito był takim domysł ficzerem.

Danzou? Tobi był w grocie kiedy Danzou został wybrany na 6 Hokage.

:P Zresztą, skąd Danzou znałby tyle faktów z życia uchihy itp.? No chyba, że Madara = Danzou.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca jasno się wyraziłem. Chodziło mi właśnie o to, że Tobi=Madara=Danzou. Pobyt w grocie nie byłby problemem, Tobi wyszedł mówiąc, że musi coś załatwić. A jak wiemy ma jakąś umiejętność teleportacji,co było pokazane w momencie spotkania z Naruto i spółką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja

Tobi = Danzo

odpada. Było przy okazji arca z Sasuke powiedziane że Tobi to Madara. O ile się nie mylę to Kisame rozpoznał go jako Mizukage. Wszelkie rozważania kim to nie jest Tobi można raczej odłożyć na półkę :wink:

Co do nowego chapa, to sam nie wiem co myśleć. Początek nawet fajny,

widok całej wioski cieszącej się na widok Naruto, fanfary, impreza... dobra, poniosło mnie XD

, niestety zakończenie mnie... no co najmniej zdziwiło.

Danzo jako hokage?! Chyba coś z nimi jest nie tak. Jak bez żadnego namyślenia, żadnego głosowania można wybrać na przywódcę wioski kogoś takiego. Zarzucił poprzednim władcom przyczynienie się do zniszczenia wioski, a sam palcem nie kiwnął żeby pomóc odeprzeć atak, mimo że ma pod swoimi rządami cały odłam elitarnych ninja z ROOT

. Mam tylko taką cichą nadzieję że na tym to spotkanie się nie skończy, i w kolejnych rozdziałach dowiemy się coś więcej w tej kwestii :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rcik: twoje odczucia pokrywają się z moimi. Ten niewydarzony psychol jednym zdaniem przekonał całą radę? Pfffrff. Straszliwy fail. Reszta chapteru nawet ok, pomijając

to, że wszystkich wskrzeszono itd. Dobra, nawet ja cieszę się z Kakashiego... =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie też uważam że fail, zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień. Szkoda że

Pain z rozbiegu nie wskrzesił też Jirayi (jak się to cholerstwo odmienia ^^). Też jestem zadowolony z pobudki Kakasza (nici z wycieczki do Japonii ^^), ale reszta mogła zostać martwa. Myślałem że taka np. Shizune padnie trupem, bo jakoś za nią nie przepadam

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...