Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajszer

Rozwiązany: Diablo II Lord of Destruction, problem z zalogowaniem postaci na battle.net

Polecane posty

Dziś z rana dałem rady sie zalogować i sobie grałem a teraz jak wchodze > wpisuje login i hasło(na battlenet) > wybieram postać i mi sie tak jakby gra zacina. Czekałem dość długo ale nic sie nie robiło a jedynym wyjsciem było Alt + F4. Cały czas pisze "proszę czekać" ale jak czekam to tak sie zacina że kursora nie moge poruszyć. Proszę pomórzcie

Przypominam że z rana normalnie grałem.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Lord Nargogh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro raz się zalogowałeś znaczy, że z kontem raczej wszystko w porządku, wiec na twoim miejscu przeinstalowałbym grę i zrobiłbym skan wszystkich dysków (niekoniecznie w tej kolejności) Sam miałem podobny problem : gra wywalała się w momencie ładowania aktu, stawała dokładnie gdy drzwi klasztoru podczas ładowania otwierały się na oścież. Po reinstalece i zmianie sterowników karty graficznej problem zniknął

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ale u mnie wystarczyło kilka razy kompa zresetować. Problem tkwił w tym że komputer był przeciążony i było trzeba kilka procesów zakończyć. Przepraszam za naruszenie regulaminu. To się więcej nie powtórzy

Problem rozwiązany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...