Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ajszer

Rozwiązany: Diablo II Lord of Destruction, problem z zalogowaniem postaci na battle.net

Recommended Posts

Dziś z rana dałem rady sie zalogować i sobie grałem a teraz jak wchodze > wpisuje login i hasło(na battlenet) > wybieram postać i mi sie tak jakby gra zacina. Czekałem dość długo ale nic sie nie robiło a jedynym wyjsciem było Alt + F4. Cały czas pisze "proszę czekać" ale jak czekam to tak sie zacina że kursora nie moge poruszyć. Proszę pomórzcie

Przypominam że z rana normalnie grałem.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni - Lord Nargogh

Skoro raz się zalogowałeś znaczy, że z kontem raczej wszystko w porządku, wiec na twoim miejscu przeinstalowałbym grę i zrobiłbym skan wszystkich dysków (niekoniecznie w tej kolejności) Sam miałem podobny problem : gra wywalała się w momencie ładowania aktu, stawała dokładnie gdy drzwi klasztoru podczas ładowania otwierały się na oścież. Po reinstalece i zmianie sterowników karty graficznej problem zniknął

Zgadza się. Ale u mnie wystarczyło kilka razy kompa zresetować. Problem tkwił w tym że komputer był przeciążony i było trzeba kilka procesów zakończyć. Przepraszam za naruszenie regulaminu. To się więcej nie powtórzy

Problem rozwiązany

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...