Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaczmar36

Rozwiązany: Bioshock- problem ze znikającymi save'ami

Polecane posty

Witam. Mam bardzo irytujący problem z gra Bioshock. Jestem w Hefajstosie, normalnie zapisuję grę i wszystko jest w porządku, ale kiedy próbuje wczytać ostatnio zapisaną grę save'y znikają i gra przenosi mnie we wcześniejsze miejsce. Tracę postępy w grze i nic nie mogę poradzić. Czy ktoś spotkał się już z czymś takim??? Prosze o POMOC!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zobaczyc, czy gra faktycznie zapisuje save'y. Sa one w 'Moje Dokumenty' (jak gra jest wlaczona, a zapisales, zminimalizuj ja i sprawdz). Reinstalowales gre? Skan antywirusem? Moze jakis glupi error w niegrzecznym dziecku Billa G. Moze masz jakis program, ktory czysci dysk i wyczyscil ci tez jakies stany zapisu? Jesli te pliki przez przypadek zostaly przeniesione, caly czas sa na kompie, a gra nie moze ich znalezc. Moge zasugerowac bys je poszukal..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisz grę, zminimalizuj, wejdź do Moich dokumentów (tak jak pisał wyżej adam) i sprawdź czy są. Są? Skopiuj je do jakiegoś innego folderu dajmy na to na pulpicie. Wyłącz grę, włącz ją, wczytaj zapis, jeżeli będziesz dalej widział że jesteś "do tyłu" w grze, schowaj grę do paska ponownie, wejdź do Dokumentów gdzie są zapisy i wklej te skopiowane (bez wyłączania gry!). Może to Ci zadziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale rozwiązanie okazało się BANALNIE proste. Ostatnio w komputerze miałem przestawioną datę o kilka miesięcy do tyłu i to było powodem zamieszania z save'ami. Wystarczyło ustawić poprawną datę i wszystko jest jak należy. Zapisy nie znikają. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...