Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DKson

Rozwiązany: S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo, problem z początkowym zadaniem

Polecane posty

Witam. Mam w tej wspaniałej grze problem z poczatkowym zadaniem. Po otrzymaniu ekwipunku mam dojść do wieży na której siedzi jakiś stalker. Docieram na miejsce, a tam inni martwi stalkerzy oraz martwe mutanty. No więc zabijam jedną maszkarę która została przy życiu i od tej pory nie wiem co robić. Proszę o pomoc gdyż dopiero zaczynam moją przygodę z Zoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w tej wspaniałej grze problem z poczatkowym zadaniem. Po otrzymaniu ekwipunku mam dojść do wieży na której siedzi jakiś stalker. Docieram na miejsce, a tam inni martwi stalkerzy oraz martwe mutanty. No więc zabijam jedną maszkarę która została przy życiu i od tej pory nie wiem co robić. Proszę o pomoc gdyż dopiero zaczynam moją przygodę z Zoną.

Masz na myśli że jesteś już w tym miasteczku stalkerów , czy jesteś jeszcze poza murami ?

Jeśli jesteś w miasteczku to nie wiem w czym problem a o ile jesteś poza nim to to trzeba znaleźć znajdującą się tuż obok murów wielką świecącą kulkę i wejść w nią. Wtedy przetransportuje cię to za mury miasteczka.

A przepraszam myślałem że chodzi ci o czerwony las.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zajmujesz się tymi potworami, tylko dzida na wieżę, tam masz tego ocalałego i możesz stamtąd kilka razy strzelić do stwora, ale zaraz nadchodzi emisja i przenosi cię z powrotem do bazy Czystego Nieba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...