Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iskier

Jam Legend

Polecane posty

"Phew, co może być interesującego w grze polegającej na naciskaniu trzech guzików?"

Rzekłem, po czym odpaliłem JL i wsiąkłem na prawie dobę. ;] Najpierw jednak miałem drobne problemy natury technicznej, gdyż w kilku podejściach do najprostszych utworów nie zdobyłem ani jednego punktu, wobec czego chciałem zarzucić rozgrywkę, jednak okazało się, że używałem klawiaturki numerycznej, nieobsługiwanej (domyślnie) przez grę. Taki mini fail na wstępie. :) Potem zacząłem nabijać punkciory i levele w tempie huraganowym, bowiem to strasznie wciąga! Szczególnie pojedynki z ziomami. Nie grałem nigdy w Guitar Hero* tudzież inne tego typu wynalazki, więc nie mam porównania, co nie zmienia mojej diablo pozytywnej opinii o JL.

Gram pod nickiem POLIP, serdecznie zapraszam do dueli, acz z zaznaczeniem, że jak na razie nie opanowałem grania na więcej niż 3 klawiszach, o enterach nie wspominając. ;]

*Istnieje wersja, że raz grałem. Na sylwestrze. Podobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - No prawie taka sama historia jak ze mną. Grałem wcześniej w FoF i się zraziłem, ale postanowiłem spróbować i mi się podoba nawet ;]

http://www.jamlegend.com/user/FreaQ

Mój profil. Dopiero 2 lvl, ale to z braku czasu(i skilla), bo jak już zasiadam, żeby w coś pograć to gram w BF Heroes, ale mniejsza. Gra bardzo wciąga. Polecam.

EDIT: @up - też ogarniam tylko 3 klawisze więc możemy zagrać duela ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dość mocno JL wciągnęło i nabijałem levele jak wariat, ale niestety mój szacowny sprzęt postanowił haczyć również podczas korzystania z przeglądarki, co zaowocowało mini zawiechami podczas gry. A chyba możecie sobie wyobrazić, jak fajnie jest, kiedy jedziecie trudne solo, a spadające kółeczko nagle zatrzyma się na ułamki sekund, w efekcie czego w niego nie trafiacie i pupa blada z rekordu, wygrania duela czy choćby 100% ukończenia kawałka. Dlatego zarzuciłem granie, ale wrócę po doprowadzeniu tego złomu do porządku - koło roku 2037. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG! A ja nowy temat pisałem ;D Może przynajmniej komuś to się przyda a tych bardziej zaawansowanych zapraszam do ligi na ESL(na razie poziom normal, ale w przyszłości się to zmieni)

JamLegend to gra bazująca na Guitar Hero czy Rockbandzie, przy czym nie jest to słaba flashowa mini-gierka! Jest to browserówka a strona, na której w nią gramy jest bardzo przejrzysta a przy czym posiada wiele opcji. Trzeba dodać, że to na razie wersja BETA. Nie znajdziemy tu praktycznie żadnych zespołów z najwyższej półki, raczej trzeba się nastawiać na młode zespoły czy też muzykę z GIER(!!!), filmów czy anime. Gra oferuje rozgrywkę na różnych poziomach trudności(dla tych co nie grali w Guitar Hero polecam na początek normal ^^) a najpopularniejszym trybem jest tutaj Showdown, czyli pojedynek z innymi graczami ONLINE(do 12 zawodników). Oprócz tego DUEL(różni się od Showdownu tym, że nie trzeba grać w tym samym momencie z przeciwnikiem) czy klasyczne bicie rekordów z sobą samym czy komputerem. Gra bardzo wciąga, szczególnie przy tym pierwszym trybie! Za ukończone piosenki dostajemy doświadczenie, które później przeradza się w poziomy, jednak na razie przynajmniej żadnych korzyści z tego nie ma.

W Polsce przed paroma dniami powstała liga na ESL w tą grę(pojedynki 1na1, przynajmniej na razie) i jest całkiem popularna

Link do rejestracji:

http://www.jamlegend.com/refer/li/589250

lub

http://www.jamlegend.com/signup

W przypadku pierwszego linka dostaniesz informację, że zostałeś zaproszony przeze mnie a ja dostanę przy tym trochę XP(z góry dzięki^^)

Link do ligi na ESL(trzeba się najpierw zarejestrować a później wpisać swój nick w GAME ID(Wchodzimy w 'konfiguracja -> ID konta gry -> JamLegend):

http://www.esl.eu/pl/jamlegend/showdown/1on1/ladder/

PS Dałem tak linki bo jakoś za pomocą opcji POST LINK nie wchodziły ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od wczoraj więc też jeszcze noob ze mnie =D Aktualnie JamLegend nie działa. Muszą powiększyć liczbę slotów na serwerach, bo gra stała się popularna. Pewnie jakiś wkład też miały te ligi na ESLu =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram bardzo rzadko od czerwca, nick w grze to Xavis.

Dzisiaj zauważyłem, że można grać piosenki, które wrzucamy ze swojego komputera. Bardzo ciekawa opcja ;)

edit: Niestety chyba tylko ten który wrzucił piosenkę, może ją zagrać... Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząlem grac, bardozm i sie podoba, gram glownie zgrywane przez siebie utwory bo tych bardziej znanych nie ma w bazie. Nie bardoz mi lezy ten tryb strunowy zwlaszcza jak sa 4 przyciski wtedy to juz masakra. Hmm a jak wy trzymacie ręce na klawiszach? W sensi czy jedna reka czy dwoma? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...