Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DJBociak

Rozwiązany: Gothic - problem z przełącznikami.

Polecane posty

Hejloł!!!

Mam problem odnośnie gry Gothick. Jestem w świątyni Śniącego. Pokonałem pierwsze szkieletony i poszedłem w lewo. Tam wszedłem do komnaty w której są trzy przełączniki. I oczywiście nie mam żadnego pomysłu. Drugi dzień kombinuję, bez żadnych skutków. W związku z tym prosiłbym o podanie mi pomocnej dłoni, w postaci sekwencji. Proszę!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodziłeś do Świątyni, to na ścianie po prawej (zaraz przy wejściu) powinny się znajdować trzy malowidła. Zapamiętaj je. Potem wystarczy je tylko po kolei uruchomić.

PS I w tym miejscu zapisuj często grę, w Świątyni jest dużo pułapek... :whoops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi o obrazek łuczników i punktu? Bo ja robię tak: z lewej raz, z prawej dwa razy i później ide w przód i raz. Ja zrozumiałem to tak: był łucznik z jednym łukiem i drugi po prawej był z dwoma. Czy o ten obrazek chodzi? Bo nic się nadal nie stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Nie, tu chodzi o kolor podłogi pod przełącznikami. Użyj każdego przełącznika raz, w takiej kolejności jak wskazują malowidła (jeśli patrzysz na właściwe malowidła - te kolorowe, na murze między dwoma zakratowanymi przejściami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże ci gdzie jestem, bys sie dodatkowo upewnil:

- przechodzę przez ziemie orków.

- wchodze dzięki pomnikowi za kraty

- wchodze do świątyni, wczytuję się mapa.

- przechodze przez zwaloną kolumnę

- walcze ze szkieletonami i szkieletem magiem

- po lewo jest przełącznik, wchodzę tam

- po obu stronach są kraty, w jednej jest szkieleton.

- odnajduje jeden przełącznik i wchodzę na wprost mnie

- i jestem w niewielkim pomieszczeniu z trzema przełącznikami.

O nie mi chodzi. Nie wiem dlaczego ale robie tak jak mi kazecie i nic y tego nie wychodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ruffian

Ale gdzie nie ma nic kolorowego? Na malowidłach, czy pod przełącznikami? Bo pod przełącznikami o których mówisz powinny być namalowane duże koła, pod każdym przełącznikiem koło w innym kolorze. Zapal pochodnię, to może je zobaczysz.

Lokalizacja malowidła:

- przechodzisz przez zwaloną kolumnę

- zabijasz szkieletory

- w pomieszczeniu w którym były truposze na wprost od wejścia jest ściana z dwiema kratami (na końcu pomieszczenia, duuuuuuże kraty, z pewnością je zauważyłeś)

- między tymi kratami, kawałek wcześniej, na murku znajdują się namalowane 3 znaki w 3 kolorach. To o nie tu chodzi.

Podkreślam: malowidło jest w pomieszczeniu ze szkieletami (tym dużym, gdzie zabijałeś szkieleta-maga)

Jak nie dojdziesz mimo to do rozwiązania, to podam Ci, w jakiej kolejności uruchamia się te przełączniki, ale najpierw jeszcze raz przeanalizuj to co wcześniej napisaliśmy, bo po prostu MUSI chodzić o te, które i ja, i GeneralMateusz mamy na myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...