Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Painkiller(seria) & Necrovision.

Polecane posty

Uważasz zatem, że każdy z ulicy może wejść i stworzyć grę na miarę Painkillera?

Założenia są naprawdę proste - czemu więc nie ma więcej takich gier?

Overdose to nie dodatek, a samodzielna, nowa, "dwójka" Painkillera.

chyba nie, wydawało mi się, że to dodatek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overdose to nie dodatek, a samodzielna, nowa, "dwójka" Painkillera.
chyba nie, wydawało mi się, że to dodatek
Pierwotnie tak, ale ostatecznie został wydany jako sequel.
Nie do końca. Overdose to samodzielny (tj. niewymagający instalacji podstawki) dodatek do PK. Pierwotnie miał być darmowym modem, jednak po rozwodzie PCF z wydawcą, ten drugi zatrudnił modderów i z darmowego moda Overdose stało się płatnym dodatkiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pankiler overdose wyprodukowany był w Polsce czy gdzieś indziej.Co do wcześniejszych pankilerów,

bardzo dobra gra jak na polską.W niektórych momentach nawet straszyła ale, mało w niej poziomów i po dłuższym czasie,

się nudzi ale ogólnie jest OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wcześniejszych pankilerów, bardzo dobra gra jak na polską.

Czemu tylko jak na polską grę? Painkiller zbierał bardzo dobre w oceny w różnych międzynarodowych serwisach i prezentował się bardzo dobrze na tle innych gier. A według mnie jest to świetny przykład na to, że i dziś można zrobić bardzo grywalnego shootera w starym stylu - wielcy bossowie, mnóstwo przeciwników. No i nie należy zapominać - kołkownica :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Painkiller to najlepszy shooter jaki polacy stworzyli, przeszłem [ed. Qbuś] go bodaj niecały rok temu i przy o wiele lepszych tytułach prezentował sie okazale, i co najważniejsze wogóle się nie nudził a o to w grach też chodzi. Reasumując Wiedźmin i Painkiller to dwie dotychczas najlepsze produkcje zrobione przez Polaków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7004fc224dfcb09fmed.jpg

Kuuurde... Mam Painkillera z Dobrej Gry, Battle out of hell z Dobrej Gry, Black Edition z KŚG, a teraz bede musiał kupić jeszcze raz, żeby mieć ładnie wydanego Overdose... Bardzo lubię Painkillera, ale mieć trzy edycje jednej gry, to trochę przegięcie...

Ale mimo to biorę;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do painkillera to jest super gierka:) a jeszcze wiadomosc ze polska to juz wogole:) fajnie jest np. po ciezkim dniu polatac sobie z giwerka na rambo i postrzelac:) fabula ogranicza sie do przerywnikow filmowych a sam gejplej jest czysta nawalanka z dobra muza podczas walki oryginalnymi broniami i nieprzecietne grafika (nie jest zla) a na multi tez dobra tylko malo serverow. w temacie painkiller overdose powiem tylko tyle: zle ze przejelo je inne studio a dobrze ze ta gra niebyla robiona przez people can fly bo jest paskunda! nic niepoprawiono ani grafiki ani czasu ladowania ani niczego! bronie podobne do poprzedniczek z wlasciwej czesci i duzo gorsze. niepolecam wogole. a necroviosion niewiem niegralem i niewiem czy jest co zalowac.... po recenzji w cd action z jednej strony bym kupil a z drugiej sobie darowal. a wy jak oceniacie to necrovision?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://painkiller.ugu.pl/news/69

Kilka dni temu zakończyłem prace nad fragmovie poświęconym polskiej grze Painkiller. Zachęcam do oglądania i oceniania. (przepraszam jeśli pomyliłem dział ale nie było nigdzie tematyki z filmikami, pozdro)

Wiem, że to post z lipca, ale ludzie, jak można było tego nie sprawdzić!

Film jest świetny, już właśnie ściągam najlepszą jakość. Nie jestem jakimś wielkim znawcą pro sceny, ale fragi były wykonane w wielkim stylu. Dobry montaż. IMO bardzo dobrze dobrana muzyka (tak w ogóle: co to za zespół?). Film przypomina mi CPMA done by Vo0, z tym że montaż w filmie powyżej jest dużo lepszy. Tak dalej. Niech polska scena dalej daje o sobie znać!

BTW.

http://forum.cdaction.pl/Film-t30687.html

Jest temat o filmach, ale powstał dopiero niedawno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necrovision nie ma co porównywać do Painkillera imo. Kumpel kupił z 3 dni temu znudziła mu się to pożyczył mi. Wszyscy zachwalają więc myslalem ze kumpel ma cos nie po kolei :D Ale po przejsciu kilku misji również odinstalowałem grę. Totalnie zero polotu, akcja ślimaczy się niemiłosiernie, w dodatku toczy się w absurdalnie idiotycznym świecie. Więcej niż 3/10 bym tej grze nie dał. I to tylko dlatego, że zaskoczyła mnie praca Polskich grafików i animatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w recenzji tak bylo. pamietma jeszcze byl material o tym co zrobic z gra zeby sie podobala klientowi czy cos takiego... w którym punkcie było ze trzeba od pierwszych minut przyciagnac gracza do tej gry a nie go odpychac:) podobno tego tworcy niezastosowali,gra sie nudzi po pierwszych minutach i lipa nawet jezeli potem bedzie miazdzaca grywalnosc nikt juz niebedzie chcial grac:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz zdolności poprawnego pisania w języku polskim doceniam u Tomoslava'a umiejętność argumentowania. :biggrin:

Jakieś konkretniejsze powody niezadowolenia z Painkillera? Bo mnie na przykład się niesamowicie spodobał i wzbudziłeś we mnie lęk że ma może jakieś poważniejsze wady których nie dojrzałem (pewnie są sprytnie ukryte) ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę "słabą" grafikę aż chciałbym Cię kołkownicą przywalić, ale ok, każdy ponoć ma rację - swoją - czy jest to racja dobra, czy racja id* :)

Reszta Twojej wyliczanki to zasady, na jakich w ogóle gra powstała. To tak, jakby Far Cry'a oskarżyć o brak zbierania surowców i małą ilość różnorodnych licencjonowanych samochodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się podoba i w przeciwieństwie do kogoś, ciesze się że mam go na "pułce". :) Grafika nadal dobra, soczysty dźwięk i masakryczna grywalność napędza ten tytuł. Ta gra to jedna z tych którymi moge się pochwalić. Środek przeciwbólowy wymiata!

PS Mówiłem o PainKILLER :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...