Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SasukeU2131

X360 - temat ogólny o grach

Polecane posty

z mojej strony wypadałoby polecić Gears of war 2. grę przechodzę aktualnie, i gram z wypiekami na twarzy,Fable 2, ehhh..zawiodłem się na monyleuxie. po dłuższym czasie się nudzi. a podkreślam że przeszedłem ją całą ze wszystkimi 3 zakończeniami. mimo to jako że exclusive to fajnie się w nią grało. później DMC 4, ciekawe zwroty akcji, naprawde nie sądziłem że dante <nie bd spoilerował :D>.

A dlaczego nie polecam GTA 4? bo mimo że to najlepsze dotychczasowe GTA to tłumaczenie się możliwościami sprzętowymi a w praktyce średnie zoptymalizowanie silnika z lenistwa, jest głupotą. dlatego nie polecam. dla mnie to była porażka pod względem graficznym. mogli stworzyć silnik odrobine gorszy, ale żeby chulało wszystko na maxa. ehhhhh.... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam x'a, ale z tego co grałem to Resident Evil'a 5 mogę spokojnie polecić, bo gra się naprawde przednio. Zarówno single (przechodze już drugi raz,) ;D, jak i multi (merceneries jest świetne- z innym graczem odpieracie horde zombiaków, typowy survival), GTA IV polecać nie muszę ;D

A z gier na które czekam, a które nie były wymieniane to zdecydowanie The Saboteur, wobec którego mam spore nadzieje ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie GoW II to jedna z najlepszych (i zarazem najpiękniejszych) pozycji na x0. Z innych polecam również wspaniałą Ninja Gaiden II ( o wiele lepsza niż poprzedniczka ) , jak i Street Fighter IV - jeśli masz dobrego AS, choć akurat ją na PS3 kupiłem. Z nadchodzących oczywiście (multiplatformowe, dostępne także na PS3/PC) - nie MW2, Dragon Age, DiRT2 i Forzę trzy. Zobaczymy co przyniesie Alan Wake. Choć nie ma co ukrywać, że jeśli chodzi o tytuły na wyłączność, to PS3 tu prowadzi znacznie - Uncharted2, GT5, Raczet i Klank, The Last Guardian, GoW III. Wszystkie niebywale piękne, jak i mają zapewniony status "musisz mieć".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko - jaką z tych gier kupić (najlepiej byłoby, jakbyście wymienili plusy dodatnie i ujemne każdej z nich i długość gry).

1) Mercenaries 2

2) Spider-Man Web of Shadows (trzecia częśc gry mi się podobała)

3) Saints Row

4) Ewentualnie jakaś inna gra do 100 zł do nabycia w Empiku

Posiadam takie gry (więc atomatycznie ich nie kupię :P): Assassin's Creed, Burnout Paradise, Fable 2, Gears of War, Guitar Hero Aerosmith, Mortal Kombat vs DC Universe, Ninja Gaiden 2, Stranglehold, Spider-Man 3, Splinter Cell Double Agent, X-Men Origins Wolverine, Batman Arkham Asylum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się.też nie za wiele wiem o BP,ale POP zawiódł mnie na całej linii. Nie za bardzo rozumiem dlaczego póki co lideruje w TOP10 roku CDA. Gra się w to tak jakby się nie grało,wszystko jest jak na dłoni a nawet najbardziej karkołomne ewolucje (z punktu widzenia realizmu) wykonuje się jednym przyciskiem do tego wciskanym tylko na chwilę.

Nie skończyłem i stanowczo odradzam-nawet "każual" się zanudzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..Dwa na tak, trzy na nie, teraz nie wiem co wybrać xD[bo mi osobiście podobały się filmiki itd.]

W samochodówki nigdy nie grałem bo na moim kopie się extremalnie cieły, a o Prince mogłem od razu zapomnieć[żeby chociaż odpalił].Teraz jak mam zamiar X0 kupić to inna sprawa.Paradise ponoć bardzo dobry ,a teraz jest w takiej taniej serii za 50zł wraz z dwoma innymi grami[do zdobycia np. tu: http://allegro.pl/item733044189_burnout_ul...klep_tychy.html] niestety po angielsku , no i mam informacje , że jak samochodówka to tylko na padzie. Jednak PoP dostał 9+ w ,,ekszynie'' Mam mieszane uczucia : p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...