Skocz do zawartości

World of WarCraft+dodatki


Gość kabura

Polecane posty

Ehhh Arnie uwierz mi, ze na 58lvl trudno sie robi Questy na Outlandzie. Mam juz na moim paladynie przeszlo 300 dni online i mialem nie jednego alta, ktorego robilem i pamietam, ze wszyscy proponowali mi dobicie tego 60lvl w Stratholme, czy innych instancjach znajdujacych sie w Eastern Kingdom i Kalimdorze.

Swoja droga dalej mi szkoda starego dobrego "zwyczajnego" WoWa ( czyt. pre TBC). Wtedy byl klmacik, a w szczegolnosci na raidach 40-osobowych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pierwsze kilka godzin za mną, level 9 na karku:P i co ja mogę powiedzieć? na razie mi się podoba, nawet bardzo:P łowiłem już rybki, gotowałem, tworzyłem bandaże, nauczyłem się kowalstwa, poexpiłem moim krasnoludem warriorem:P tylko teraz muszę znaleźć nauczyciela górnictwa:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czemu ludzie na swoj 1. char wybieraja zawsze kogos z Przymierza? :roll:

Horda > all

Jak mozna grac krasnalem? Wstyd panowie, wstyd. :wink:

Co z tego, ze horda dostaje na kazdym BG. :]

A co do questow w Outlands, problemy (spore) mialem tylko w Hellfire. Wchodzac do Zangarmarsh mialem juz 64. lv., wiec bylo latwo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czemu ludzie na swoj 1. char wybieraja zawsze kogos z Przymierza? :roll:

Horda > all

Jak mozna grac krasnalem? Wstyd panowie, wstyd. :wink:

Co z tego, ze horda dostaje na kazdym BG. :]

Jak to? Horda ma dosc ubogo wygladajace miasta... Nie wspominajac jak wygladaja w najlepszych itemkach- T4, T5, T6 (porazka :D)

A co do questow w Outlands, problemy (spore) mialem tylko w Hellfire. Wchodzac do Zangarmarsh mialem juz 64. lv., wiec bylo latwo :wink:

Dokladnie to samo mam na mysli... A na jakim lvl wchodziles na Hellfire? 60?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? Horda ma dosc ubogo wygladajace miasta... Nie wspominajac jak wygladaja w najlepszych itemkach- T4, T5, T6 (porazka :D)

Ty mowisz o setach i miastach, a ja o wygladzie ras. :wink: W dodatku wg. mnie granie takim człowiekiem warrem jest zbyt banalne. Ale sa gusta i guściki :wink:

A na jakim lvl wchodziles na Hellfire? 60?

Tak na 60. i mialem caly pasek resta (1000 xp za moba) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mowisz o setach i miastach, a ja o wygladzie ras. W dodatku wg. mnie granie takim człowiekiem warrem jest zbyt banalne. Ale sa gusta i guściki

I to nie najlepiej se prezentuje w World fo WarCraft. Popatrz sie na Trolle albo Orki :D... Mowie Ci co Przymierze to Przymierze... Wszystko takie mile dla oka :)

Tak na 60. i mialem caly pasek resta (1000 xp za moba)

No mowie, ze ciezko jest na samym poczatku w na Outlandach, a w szczegolnosci na 58lvl :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sie na Trolle albo Orki :D... Mowie Ci co Przymierze to Przymierze... Wszystko takie mile dla oka :)

Takie różowiutkie, milutkie, pachnące :wink:.

Co do trolli, to wg mnie maja one najlepszy smiech w calej historii branzy komputerowej. Cos niesamowitego. A orkow pewnie nie lubisz, bo cie jakis kiedys gankowal? Bidulek... :wink:

No mowie, ze ciezko jest na samym poczatku w na Outlandach, a w szczegolnosci na 58lvl :)

A ja nie mam zamiaru sie z toba klocic (w tej kwestii) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz sie na Trolle albo Orki :D... Mowie Ci co Przymierze to Przymierze... Wszystko takie mile dla oka :)

Takie różowiutkie, milutkie, pachnące :wink:.

Co do trolli, to wg mnie maja one najlepszy smiech w calej historii branzy komputerowej. Cos niesamowitego. A orkow pewnie nie lubisz, bo cie jakis kiedys gankowal. Bidulek... :wink:

No mowie, ze ciezko jest na samym poczatku w na Outlandach, a w szczegolnosci na 58lvl :)

A ja nie mam zamiaru sie z toba klocic (w tej kwestii) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zastanawiam sięczy nie 'zamówić' sobie na gwiazdkę karty pre-paid do WoWa...i tu zachodzi pytanie..co Wy zamawiacie/kupujecie pod choinkę ?

Jest taki temat ? Ktoś rzuci linkiem ?

Zastanawiam się nad Medievalem II:Królestwa...albo CoD 4..

Musi być taki temat!

Hm.żeby nie było off-topu to powiem że stykałem się z WoWem wiele razy..głównie u znajomych..tylko ja jedyny zostałem bez wowa bo mnei odstraszał abonament..ale przegrałem..i musze sobie skołować WoWa :D

Oczywiście Night Elf > Hunter :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie różowiutkie, milutkie, pachnące .

Co do trolli, to wg mnie maja one najlepszy smiech w calej historii branzy komputerowej. Cos niesamowitego. A orkow pewnie nie lubisz, bo cie jakis kiedys gankowal. Bidulek...

Nie wybieram postaci na podstwie tego jak pachna, jak wygladaja i jaki sie smija... Patrze tam gdzie mi sie wygodniej gra... i gdzie kumpli mam Orkowie kiepsko wygladaja dlatego bym nigdy nimi nie gral... Horda gankowala mnie wiele razy (i przestan prosze z tymi ironicznymi slowkami)

A ja nie mam zamiaru sie z toba klocic (w tej kwestii)

Przeciez sie z Toba zgadzam w tej kwestii... Popatrz troszke wyzej na moje posty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybieram postaci na podstwie tego czy jest rozowe, czy ma fajny smiech... Patrze tam gdzie mi sie wygodniej gra... Orkowie kiepsko wygladaja dlatego mowie, ze ich nie lubie... Horda gankowala mnie wiele razy (i przestan prosze z tymi ironicznymi slowkami)

Czy na forum jest osoba z choć szczątkowym poczuciem humoru? :?

Odrazu musicie sie obrazac na caly swiat? Musze tlumaczyc "co mialem na mysli piszac (...) i dlaczego nie powinienes brac tego na powaznie? :/

Orkowie kiepsko wygladaja? Przeciez to rzecz gustu. Ja moge powiedziec, ze NE wyglądaja żałośnie (bo takie jest MOJE osobiste zdanie, a nie 9 mln. graczy WoW). Mi horda bardziej odpowiada i cieko powiedziec czemu.

A co do gankowania, to nie jest tak, ze Horda gankuje, a Przymierze niet. Tez mase razy bylem gankowany (na tym polega serv PvP) i nie mam zamiaru sie na nikogo obrazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie powiedzialem, ze Horda kiepsko wyglada to mamy nia nie grac. Jak sam mowisz jest to kwestia gustu. Jedni wola klimaty Alliantow inni Hordy :D

Horda z jedngo wzgledu mnie sie podoba --> ludzi sa bardziej powazniejsi. Przyklad: Nie ma tyle AFKerow na BG

A czy ja sie obrazam na Horde za to, ze mnie gankuje? Nieee! To jest czesc gry :) I kazdy o tym wie, ze nie tylko Horda gankuje :D

Wlasnie teraz jestem w trakcie robienia rogala :D Przyznam sie, ze gra mi sie nim calkiem dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horda z jedngo wzgledu mnie sie podoba --> ludzi sa bardziej powazniejsi. Przyklad: Nie ma tyle AFKerow na BG

Oj, jednak to chyba zalezy od servera. Na moim, podczas AV afkuje jakies 15-20 osob z Hordy zazwczyaj, a po stronie aliantow 3-4. Dostajemy wiec lekko w ciry :wink: I wydawalo mi sie, ze to wlasnie Horda olewa maksymalnie te BG, ale widocznie nie wszedzie tak jest.

A mi w Hordzie sie podoba, to, ze ludzie sa (chyba) mniej wredni. Np. na ogol pomagaja dobic moba, jak ktos z Przymierza ma problemy etc.

Wlasnie teraz jestem w trakcie robienia rogala :D Przyznam sie, ze gra mi sie nim calkiem dobrze.

Jedno z moich celow w Wowie. Mala gnomka rogalka z różowymi kucykami. Nie, nie jestem zboczeńcem :wink: To po prostu chwyta za serce. A jak gdziekolwiek napada na mnie taka wlasnie gnomka, daje sie pobic, spamując /kiss /sexy / love. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horda z jedngo wzgledu mnie sie podoba --> ludzi sa bardziej powazniejsi. Przyklad: Nie ma tyle AFKerow na BG

Oj, jednak to chyba zalezy od servera. Na moim, podczas AV afkuje jakies 15-20 osob z Hordy zazwczyaj, a po stronie aliantow 3-4. Dostajemy wiec lekko w ciry :wink: I wydawalo mi sie, ze to wlasnie Horda olewa maksymalnie te BG, ale widocznie nie wszedzie tak jest.

A mi w Hordzie sie podoba, to, ze ludzie sa (chyba) mniej wredni. Np. na ogol pomagaja dobic moba, jak ktos z Przymierza ma problemy etc.

Wlasnie teraz jestem w trakcie robienia rogala :D Przyznam sie, ze gra mi sie nim calkiem dobrze.

Jedno z moich celow w Wowie. Mala gnomka rogalka z różowymi kucykami. Nie, nie jestem zboczeńcem :wink: To po prostu chwyta za serce. A jak gdziekolwiek napada na mnie taka wlasnie gnomka, daje sie pobic, spamując /kiss /sexy / love. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi w Hordzie sie podoba, to, ze ludzie sa (chyba) mniej wredni. Np. na ogol pomagaja dobic moba, jak ktos z Przymierza ma problemy etc.

Podpisze sie pod tym - Horda to prawdziwa rodzina a nie ludzie skazani politycznie na siebie :mrgreen: Zawsze na buffik tudziez heal mozesz liczyc, nawet bez pytania, czysto bezinteresownie, przy okazji mijania. A lipnosc Alluchów upatrywalbym w tym, iz gros dzieciakow ktorych stac na WoWa robią siebie samego jako wspanialego, szlachetnego, wypasionego czlowieka :P Malo ktory chcialby grac brzydkim orkiem tudziez, o zgrozo, kobitką ("no bo jak to? ja? super mastah WoWa?"). A jednak wiek najczesciej przeklada sie na wczuwanie sie w klimat. Ja tam giercuje w Hordzie, zawsze blood elf samiczki - sa tak jakos uroczo biczaste i wredne :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :] Jedna wielka rodzina.

A klimat ma wlasnie Horda, a nie Przymierze (na czele z dziwacznymi Draeneiami).

Niektorzy sa po prostu stworzeni do grania jako Horda, inni jako Przymierze. A ja oczywiscie nikogo nie dyskryminuje! :wink:

Orc hunter > all :twisted: Chyba najbardziej klimatyczna postac (w polaczeniu ze swietnym mountem)

(a BE female mag tez ujdzie) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca tak jest. Wedlug mnie zalezy to od poziomu zaawansowania graczy ( czym wyzszy tym wieksza powaga, pomoc, sensowniejsza rozmowa etc.). Swoja droga to ja posiadalem maga po stronie Hordy na 70lvl, ale jakos na niego nie wchodzilem i mi go skasowali.

Czuc juz Swieta swoja droga Panowie... Christmas Event juz sie zaczal w swiecie Azeroth!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodziłbym się z wami, drodzy hordies :D

Przynajmniej ja zwykle pomagam każdemu kto ma tylko kłopoty. Ostatnio uratowałem biednego trolla przed gorylami w Un'Goro. Najbardziej wredne są, moim zdaniem, Blood Elves. Zaufaj takiemu, a na pewno w podzięce poklepią cię po plecach - nożem. Dlatego im nie pomagam i staram się raczej tępić tą zarazę, jakem szlachetny Draenei :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie zdarzaja sie wyjatki. Nawet wsrod krwawych elfow znajdzie sie jakis porzadny :wink: dlatego chyba nie powinno sie przyklejac łatek (w stylu orki nie pomagaja, za to taureny tak).

Wszedzie przytrafi sie jakas czarna owca :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jestem bardzo zmienny wzgledem Hordy. Najdzie mnie ochota, zdenerwuje mnie ze zabiera mi skalke to ciach mieczem w niego :) Ostatnio BE podlecial do mnie gdy miningowalem. Zaatakowal mnie. Ja jako spell dmg palek- skrzydelka, judgement holy shock i zostalo mu 25% hp. Potem jeszcze pare razy ze sworda, hammer of wrath i bye bye :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Swoja droga to ja posiadalem maga po stronie Hordy na 70lvl, ale jakos na niego nie wchodzilem i mi go skasowali. "

Że co? Nigdy się nie spotkałem z przypadkiem by Blizzard kasował czyjąś postać. Ja nie gram już 5 miesięcy, a moje postacie cały czas tam są. Zresztą w klauzuli Blizzardowskiej jak wół napisane jest, że postacie nie są kasowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...