Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Witam.

Światem warcrafta interesuję się już bardzo długo (od pierwszego warcrafta), ale w WoW'a zacząłem grać niedawno. Obecnie mam +16lvl rouga trolla. Mam takie pytanie: otóż kiedy/jak będę mógł używać dwóch sztyletów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Światem warcrafta interesuję się już bardzo długo (od pierwszego warcrafta), ale w WoW'a zacząłem grać niedawno. Obecnie mam +16lvl rouga trolla. Mam takie pytanie: otóż kiedy/jak będę mógł używać dwóch sztyletów?

Hmm... Rogue zdaje się dostaje umiejętność walki dwoma brońmi na 10. poziomie. Jeżeli nie na 10, to na 20. poziomie... przyznam, że już dość długo nie grałem, więc dokładnie nie pamiętam.

Ale jak spełnisz wymagania poziomowe, wystarczy się kopsnąć do trenera klasowego i wykupić odpowiednią umiejętność. Dual Wield jest w swojej oddzielnej kategorii, więc nie powinno być problemów z jego znalezieniem.

Oczywiście musisz potem jeszcze dorwać drugi sztylet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić jakąś małą wskazówkę jak nim dobrze grać?, bo coraz ciężej jest mi bić potwory na moim lvl

Hmmm, czyli robisz cos nie tak, bo na swoim lv stosunkowo latwo moby polozyc. Zwlaszcza wokol Crossroads/Camp Taraujo w Barrens bardzo wygodnie sie expi, bo questy niedaleko i nieskomplikowane. Dual Wield jest od 10lv i zapewne dlatego, ze nie grasz z dwoma daggerami moby sprawiaja ci klopot. Bo w sumie stosunkowo latwo i szybko Rogal kladzie oponenta (stealth + kombosy receptą na wszystko :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluray, daggery to nie najlepszy pomysł na leveling. Do bicia lvlu najlepiej znajdź jakieś miecze lub macki (mace).

Jeśli chodzi o talenty, idź głównie w Combat, przy czym najpierw podstawowe talenty w Assassination. Jeśli zdecydujesz się na swordy/mace do lvlowania to odpuść kompletnie Subtetly, bo to drzewko jest głównie pod PvP i to end game.

Pierwsze punkty powinieneś zainwestować w drzewko Assassination:

-Malice: +5% na crit. czyli podwójne (pozniej jeszcze wieksze) obrażenia.

-Remorseless Attacks: Przydatne do grindu większej ilości mobków, zwiększają znacznie % na pierwszego crita po zabiciu danego mobka na określony czas (20 sekund)

-Improved Eviscerate: na low lvl. jedyny rozsądny finishing move, ten talent zwiększa obrażenia z Evi. Szczerze mówiąc jest zapchajdziurą do:

-Lethality, czyli zwiększa bonus obrażeń krytycznych (crit.)

Jeśli już będziesz miał te talenty, idź w Combat, a dokładniej:

-Improved Sinister Strike

-Improved Gouge

-2pkt (do Precision) w Lighting Reflexes

-Później Precision, świetny talent, +hit to b. ważny stat w pve

Dalsze must have talenty to Weapon spec (zalezy jaka bron wybierzesz), Blade Flurry, Adrenaline Rush (FTW!!). Gdzieś przy Adrenaline Rush warto zajrzeć spowrotem do Assassination i zainwestować w Relentless Strikes, na 60+ mozna zrobić fajne Combo - Cold Blood + Adrenaline Rush.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie gry rogue to wal na gg, tudzież prv.

PS. Ech, 2 miechy bez WoW'a a nadal tak mnie ciągnie... chyba skusze się na dodatek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić jakąś małą wskazówkę jak nim dobrze grać?, bo coraz ciężej jest mi bić potwory na moim lvl

Najlepiej do poziomu 60 byc boostowanym w instancjach 5-cio osobowych. Od 61 lvl powinienes robic Questy. Ja wyrobilem swojego rogala tak w 8 dni online :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi mówiąc szczerze WoW nie podpasował. I żeby nie było, BARDZO byłem napalony na tą grę i gdybym kupował to od razu oba dodatki. Ale że wydanie 250zl to nie jest łatwa decyzja więc najpierw ściągnąłem triala. I co? i wg mnie lipa. Grafika wg mnie owszem, świetna, wspaniały bajkowy klimat. Ale sama rozgrywka? Wg mnie nic ciekawego, levelowałem postać do 10 lvl i odinstalowałem. Po prostu wg mnie wieje nudą. I nie przekonujcie mnie argumentami typu: później jest świetnie, zabawa zaczyna sie od 60 lvla etc. Po prostu nie wydam 250 zl na grę, do grania w którą przez pierwsze dajmy na to 40 leveli będę się zmuszał. Więc (przynajmniej na razie) żegnaj WoWie, witajcie nowe ubrania i inne takie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi mówiąc szczerze WoW nie podpasował. I żeby nie było, BARDZO byłem napalony na tą grę i gdybym kupował to od razu oba dodatki. Ale że wydanie 250zl to nie jest łatwa decyzja więc najpierw ściągnąłem triala. I co? i wg mnie lipa. Grafika wg mnie owszem, świetna, wspaniały bajkowy klimat. Ale sama rozgrywka? Wg mnie nic ciekawego, levelowałem postać do 10 lvl i odinstalowałem. Po prostu wg mnie wieje nudą. I nie przekonujcie mnie argumentami typu: później jest świetnie, zabawa zaczyna sie od 60 lvla etc. Po prostu nie wydam 250 zl na grę, do grania w którą przez pierwsze dajmy na to 40 leveli będę się zmuszał. Więc (przynajmniej na razie) żegnaj WoWie, witajcie nowe ubrania i inne takie:P

Mhm... lvl'owanie postaci rzeczywiscie nie nalezy do przyjemnych rzeczy. Pogralbys dluzej to bys wiedzial co to jest prawdziwy WoW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie o to chodzi, że mi się nie chce w tej grze levelować. NIE CHCE. Bo co to za myśl, graj, cierp za 3 miesiace męki zdobędziesz 60 lvl i wtedy zacznie się zabawa. Ja mam teraz okres, w którym każdą grę włączam na godzinkę i gram w inną: Bioshock, CoD4. I mi po prostu nie chce się cierpieć ileś tam godzin w WoWa żeby gra pokazała co potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie o to chodzi, że mi się nie chce w tej grze levelować. NIE CHCE. Bo co to za myśl, graj, cierp za 3 miesiace męki zdobędziesz 60 lvl i wtedy zacznie się zabawa. Ja mam teraz okres, w którym każdą grę włączam na godzinkę i gram w inną: Bioshock, CoD4. I mi po prostu nie chce się cierpieć ileś tam godzin w WoWa żeby gra pokazała co potrafi.

W WoW-a faktycznie grać godzinę od czasu do czasu, to faktycznie dużo się nie zdziała. Tu jednak trzeba usiąść na parę godzin, żeby coś sensownego zdziałać... chyba, że po prostu handlujesz na aukcjach tego dnia.

Niestety, każda chyba gra tak ma, że prawdziwa frajda zaczyna się od pewnego momentu.

W każdym razie, w WoW ten moment to... tak na oko, przedział 10-15 poziomu, zależnie od klasy i rasy. Wtedy już dorastasz do tego, by zacząć szukać nowych zadań poza obszarem macierzystym rasy, dochodzą pierwsze misje grupowe, instancje, powoli wchodzi wytwarzanie... Ogólnie do 20 poziomu powinieneś się już stosownie rozkręcić.

Tylko ostrzegam, moje informacje są nieco stare... od pół roku nie gram, a nowej postaci nie zaczynałem od jeszcze dłuższego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, w zadnej grze nie masz od poczatku Railguna albo Gravity Guna, no i nie od razu ladujesz na Omaha :) WoW jako, rowniez, RPG ma rowniez swoje niezmienne prawa. Na poczatku fakt, nuda wieje chodzic po obszarze przecietnego podworka i zabijac w kolko 2 potworki zeby szaman z miasta mial te swoje kly :D Ale potem faktycznie, wychodzisz ze swojej wioski i ruszasz heeen w swiat :D I dopiero wtedy poznajesz (zaczynasz...) uroki WoW, jako nie tylko RPG ale przede wszystkim MMO-RPG. I to widac :) Poznasz nowych ludzi, podszlifujesz engilski, polatasz na gryfie...Prawdziwa przygoda dopiero sie rozpoczyna. Eeeh co tu gadac - WoW to WoW :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, w zadnej grze nie masz od poczatku Railguna albo Gravity Guna, no i nie od razu ladujesz na Omaha :) WoW jako, rowniez, RPG ma rowniez swoje niezmienne prawa. Na poczatku fakt, nuda wieje chodzic po obszarze przecietnego podworka i zabijac w kolko 2 potworki zeby szaman z miasta mial te swoje kly :D Ale potem faktycznie, wychodzisz ze swojej wioski i ruszasz heeen w swiat :D I dopiero wtedy poznajesz (zaczynasz...) uroki WoW, jako nie tylko RPG ale przede wszystkim MMO-RPG. I to widac :) Poznasz nowych ludzi, podszlifujesz engilski, polatasz na gryfie...Prawdziwa przygoda dopiero sie rozpoczyna. Eeeh co tu gadac - WoW to WoW :D

Dokladnie sie z Toba zgadzam. Druga sprawa to niekonczace sie rajdy, profesje (jedno z glownych zrodel zarobku), itemy, kumple etc. Za to kochamy WoWa. Zadna gierka online jeszcze nie dorosla do piet WoWowi :D

Druga sprawa to lvl'owanie. Nudne to jest rzeczywiscie, ale do poziomu 10, gdy opuszczasz ten jeden maly obaszar. Po 40lvl dopiero sie zaczyna naprawde swietna zabawa gdy juz masz mounta i mozesz nim mykac gdziekolwiek chcesz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mógłby mi ktoś z was podac namiary polsiej gildii (serwer, nazwa gildii) ktora gra sporo PvE? (rajdy).

Chodzi mi o rajdowanie wieczorami (niestety nie moge grać hardcore - praca, rodzina, ale na kilka godzinek wieczorami moge usiąść)

Mam paladyna (aliance) +1600 bonus heal

i jestem lekko "zdesperowany" brakiem porządnej polskiej ekipy na Wow..

Po prostu zwyczajnie mi szkoda całego czasu, który włożyłem w postać... teraz stoję w miejscu, i mam kłopoty (może pecha?) ze znalezieniem ekipy na zwykłe karazan.... (chest dla pala z ilhoofa zaczyna być powoli nieosiągalnym marzeniem.... :( )

Z chęcią poleczę fajną grupę osób, z którą wreszcie będzie można pograć...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mógłby mi ktoś z was podac namiary polsiej gildii (serwer, nazwa gildii) ktora gra sporo PvE? (rajdy).

Chodzi mi o rajdowanie wieczorami (niestety nie moge grać hardcore - praca, rodzina, ale na kilka godzinek wieczorami moge usiąść)

Mam paladyna (aliance) +1600 bonus heal

i jestem lekko "zdesperowany" brakiem porządnej polskiej ekipy na Wow..

Po prostu zwyczajnie mi szkoda całego czasu, który włożyłem w postać... teraz stoję w miejscu, i mam kłopoty (może pecha?) ze znalezieniem ekipy na zwykłe karazan.... (chest dla pala z ilhoofa zaczyna być powoli nieosiągalnym marzeniem.... :( )

Z chęcią poleczę fajną grupę osób, z którą wreszcie będzie można pograć...

Pozdrawiam

Polecam serwer Burning Legion. Znajduje sie tam wiele polskich gildii. Jest nawet jedna gildia, ktora zrobila juz Illidana :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy, chyba :) można. Ba, na pewno jest taka możliwość, po prostu przenosisz się z jednego realmu na drugi. Operacja kosztuje paręnaście euro (koło 20 jeśli się nie mylę), ale jak jesteś zdesperowany... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie ja nie doczytałem.

Arnie, na jakim realmie grasz? Kim, czym ba, ba, ba.

Na razie konto jest "frozen" z racji przygotowań do matury - tylko radykalne odcięcie się od WoW'a pozwoli mi na w miarę spokojne przygotowanie się do tego egzaminu bez nieprzespanych nocy i marnowania cennego czasu, który wszak powinienem przeznaczyć na naukę :). Specjalnie nie tęsknie, bo gra zaczęła mnie już trochę nudzić - ile można ganiać po Karazhan (anulowałem jeszcze przed najnowszym patchem) czy heroicach? Dodatek powinien wyjść mniej więcej w okolicach maja, więc będę miał po maturze 3 miechy na granie w Wrath of Lich King :).

A gram Night Elf Druidem, mam 70 poziom i jestem feral. Nie mam jakiś megawypasionych itemów, zawsze grałem zdecydowanie rekreacyjnie, a nie nolifersko, ale sporo nocy zarwałem na MC/BWL/AQ/ITD :P. Poza tym rozwijam NE Rogue (bodaj 58 poziom, nie pamiętam) o chyba najpiękniejszym i najlepszym nicku, jaki dane mi było kiedykolwiek wymyślić i krowiego woja w okolicach 50-55 poziomu. Do tego garść mniej istotnych postaci, jakieś twinki itd. Gram na serwerze Kor'Gal (zwanym również Kor'Lag) [Alliance, mój main serwer] i Khadgarze [Horda].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...