Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Interesuje mnie najbardziej zrównoważone ratio, duża populacja i serwer PVP i to najbardziej chybaspełnia serwer "Ragnaros" oraz "Burning Legion". Ktoś może się wypowiedzieć na ich temat?

Burning Legion nie polecam jako iż jest to praktycznie Polski serwer gdzie jednak ludzie nie są zbyt mili dla siebie, Ragnaros nie znam. Mogę ci polecić Argent Dawn oraz Defias Brotherhood gdzie jest duża populacja z miłymi osobami. A co do faktu że z twojego serwera poszło dużo ludzi to dlatego że był to serwer z większością populacji Włoskiej a odkąd powstały dwa włoskie serwery ludzie zaczęli migrować tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczysz już starej wersji krain, Cataclysm wprowadził zmiany na stałe. Oprócz tego co wprowadzają dodatki, cały czas dodawane są patche, które dotyczą wszystkich dodatków, niezależnie czy posiadasz wszystkie, czy nie.

A co do faktu że z twojego serwera poszło dużo ludzi to dlatego że był to serwer z większością populacji Włoskiej a odkąd powstały dwa włoskie serwery ludzie zaczęli migrować tam.

A to ciekawe, bo przez kilkuletni okres tułaczki po nim, ludzi jakich spotykałem to byli przede wszystkim pochodzenia: angielskiego, skandynawskiego oraz polskiego, włocha ani jednego nie spotkałem o.O a siedze tam od 2007 roku bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakieś najbardziej użyteczne AddOny? :) Pamiętam coś co się nazywało HealBot, może jest tego jakaś lepsza wersja? Ten programik w WoTLKu zajmował dużo miejsca na ekranie. :P Do tego może jakieś uporządkowanie backpacków, na tych dwóch addonach najbardziej mi zależy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.icy-veins.com/

Najlepszy poradnik do WoW-a jeśli chodzi o postacie i buildy, addony i sprzęt do nich. Do tego na bieżąco updatetowany.

Co do BL to nie zgodzę się, że panuję tam chamstwo. Grałem na tym serwerze dość długo i to nie dawno i nie spotkałem się z tym by mnie wyzywali, więc polecam, aczkolwiek lepiej iść tam hordziakiem, bo mają lekką przewagę. Co do Ragnarosa, to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakieś najbardziej użyteczne AddOny?

To wszystko zależy od tego, czego oczekujesz i potrzebujesz.

Ja osobiście używam kilkku:

- Roth UI - zdecydowanie najlepszy imo, najbardziej przejżysty, klimatyczny, funkcjonalny i efekciarski UI do gry (oparty na stylu Diablo III)

http://www.wowinterface.com/downloads/info9175-RothUIDiablo.html

- Atlas Loot Enchanced - addon z bazą danych o niemal każdym istotnym przedmiocie w grze

http://www.curse.com/addons/wow/atlasloot-enhanced

- ForteXorcist - addon dodający do interfacu paski z cooldownami i czasem wszystkich umiejętności, imo najlepszy w tej dziedzinie z możliwościa konfiguracja dla każdej klasy osobno

http://www.curse.com/addons/wow/fortexorcist

- ACP - addon, który zarządza addonami - można je włączać bezpośrednio w grze, bez konieczności wylogowywania

http://www.curse.com/addons/wow/acp

- Deadly Boos Mods - addon wymagany na raidach nawet dla graczy zaawansowanych - ukazuje istotne powiadomienia i taktykę

http://www.curse.com/addons/wow/deadly-boss-mods

Żadne inne mi nie są potrzebne, aczkolwiek dobierasz je wg własnych zapotrzebowań.

-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby grać DK musisz mieć postać na levelu 55, bo też DK zaczyna od tego levelu. Swoją drogą nie wyobrażam sobie, by gracz bez doświadczenia latał po nieznanym mu świecie z wieloma rzeczami, którymi musiałby się uczyć, a tak od 1 levelu powoli wszystkiego się uczysz.

Gdy nie masz dodatku nie możesz grać ani rasą zawartą w dodatku. Dodatkowo, gdy nie masz:

CATA: Nie możesz latać po starym świecie, nie masz dostępu do kilku nowych krain i masz level cap do 80, no i nie możesz grać goblinami i worgenami.

MoP: Nie możesz grać Pandarenami, odwiedzać Pandarii, a twój level cap to 85 bez tego dodatku.

PS: Jeśli chodzi natomiast o sprawę klas dostępnych dla danych ras pomimo nie posiadania CATA i MoP, to rasy, do których masz dostęp mogą też być np paladynem jeśli doszło to w CATA. Na przykład możesz być Tauren Paladynem pomimo, iż nie masz dodatku.

Achievement earned: 1000 posts. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burning Legion nie polecam jako iż jest to praktycznie Polski serwer gdzie jednak ludzie nie są zbyt mili dla siebie, Ragnaros nie znam. Mogę ci polecić Argent Dawn oraz Defias Brotherhood gdzie jest duża populacja z miłymi osobami. A co do faktu że z twojego serwera poszło dużo ludzi to dlatego że był to serwer z większością populacji Włoskiej a odkąd powstały dwa włoskie serwery ludzie zaczęli migrować tam.

Chyba nie grałeś zbyt długo na tym serverze o ile wogóle tam grałeś. Może sie wydawać, że jeśli jest to polski server chamstwo może mieć wysoki poziom, ale tak nie jest. Z poczatku sam myślałem że bede co chwile przez kogoś wyzywany, ale okazało się ze gra tam tyle miłych i ogarnietych osób, że jest to prawie niemożliwe. Jak gram na BL około 8 miesięcy przypadków gdy ktoś mnie wyzywał lub był chamski moge policzyć na palcach. Tak więc zapraszam na ten server.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie masz dodatku nie możesz grać ani rasą zawartą w dodatku.

Już to zmienili, teraz możesz grać rasami nawet z dodatków których nie masz, czyli można bez problemu grać pandą, worgenem goblinem itd. Klasy dalej są ograniczone czyli jak się ma battlechesta to nie można grać monkiem.

Co do BL-a, to zależy co kto lubi. Ja osobiście nie lubię polskiego na chacie więc dosyć szybko zmieniłem realm, ale nie wydaje mi się żeby było źle z kulturą.

A i dosyć fajny trailer 5.2 patcha:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt nudno, za wolno, bez jakiegoś większego zainteresowania z Twojej strony. Poza tym Illidan nie jest człowiekiem tylko nocnym elfem. Horda i Alianci? Znaczy Horda i Przymierze. Mag, priest czy szaman. To już trzymaj się albo angielskich nazw, albo polskich odpowiedników.

Wiecej swobody, mniej spinania się, ciekawsze opowiadanie, przede wszystkim szybsze. No i nie mów, że teraz zamierzam opowiedzieć o czymś albo teraz zajmiesz się czymś. Po prostu o tym mów.

Aha, wypadałoby trochę lepiej przygotować się, bo mówisz na przykład, że maksymalny poziom w MoPie to 95.

Edit: powyższe tyczyło się wypowiedzi Aleksandrosa, no ale AI już zadziałało. ;)

------

Pytanie do graczy WoWa. Jak wygląda sprawa z tymi zapowiedziami Blizzarda o szybszym wydawaniu contentu? Szybciej jest niż w analogicznym czasie, po ukazaniu się WotLK czy Cataclysmu? Częściej wprowadzane są patche?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Przykładowo patch 5.2 wyszedł 2 tygodnie temu a już są 5.3 patch notes i niedługo będzie na PTR, czyli na live za miesiąc/dwa. W porównaniu z poprzednim "pół roku na patch" to spora poprawa. Do tego blizzard "rozkłada" content na kawałki. Przykładowo obecnie masz nową wyspe z daily, rare mobami, raidem, scenario itd. I co jakiś czas odblokowuje się nowa część wyspy i masz przy tym nowe solo scenario, czyli krótkie historie jak to pomagasz w ataku. Do tego części LFR są otwierane co tydzień nowa, czyli dopiero miesiąc po patchu będzie całe lfr.

Na pewno jest lepiej niż w cata, jeszcze zależy ile będzie trwał ostatni patch z atakiem na orgri (5.4), miejmy nadzieję że nie 9 miesięcy jak dragon soul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łezka to się w oku kręci jak sobie przypomnę premierę WoW'a. To co działo się rok temu w D3 to pikuś w porównaniu do otwarcia serwerów Warcrafta. W pierwszy dzień siedziałem w kolejce prawie 8 godzin tylko po to, żeby wywaliło mnie po stworzeniu postaci, którą zagrałem chyba trzy dni później. Kosmiczne kolejki, lagi, DC co chwilę itd. Tyle trzeba było przejść żeby zagrać. A dalej? Niedziałające umiejętności, znikający NPC, questy nie do ukończenia (bo np. miniboss pojawił się 2 metry pod ziemią). Dopiero po kilku tygodniach udało się załatwić część problemów, niektóre trwały nawet kilka miesięcy. Ale mimo to jakoś tak fajnie się grało. Nie lubie powoływać się na takie niedefiniowane rzeczy jak klimat i "dawne czasy", ale tu nie mogę użyć innego słowa: tam to był klimat. Grałem po stronie hordy i z zazdrością (i ze strachem) patrzałem na biegających paladynów, zwiedzałem miejsca które znałem z W3, i cieszyłem się jak dziecko kiedy nabiłem pierwszą 60-tkę (Orc Warrior, pamiętam jak dziś :)). Teraz to sam nie wiem, może Blizzard zbyt rozmył i rozmazał WoW'a pandami, uniwersalnymi klasami dla wszystkich, obniżeniem poziomu trudnośći i pozbawionymi klimatu miejscówkami, a może po prostu ja nie jestem już taki piękny i młody (:cheesy:) jak wtedy, i inaczej patrzę na gry. Nie zmienia to jednak faktu, że gdybym miał więcej czasu na granie to chętnie wróciłbym do WoW'a, chociaż na jakiś czas. Ale niestety, płacenie abonamentu za godzinkę grania dziennie to nie dla mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;P

Otóż niedawno wykupiłem starter do WoW.

Przez moją niewiedzę usunąłem swojego zwierzaka pomocnika pod huntera- wolfa.

Gram human hunterem, na razie 30 lvl i mam pytanie jak mogę odzyskać lub oswoić jakiegoś innego zwierzaka ?:)

Jaki skill do tego służy czy coś ?

Nie chcę tego battle peta ( jakieś dziwne pokemony XDD)

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Tak sobie myślałem o WoWie, że pewnie jesienią usłyszymy o nowym dodatku. Ponadto słyszę sporo lepszych opinii o MoP, niż o Cata. Do tego zobaczyłem, że można już za 140 złotych kupić paczkę WoW+wszystkie dodatki+30 dni za free - to przecież jest mega okazja. Coś czuję, że jak zakończę rozdział "Orka na Ugorze""Praca Magisterska", to się skuszę na powrót. Po prawie dwóch latach przerwy to będzie ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Mam takie pytanie, a właściwie problem, rozkminkę, czy jak to tam się teraz określa. Otóż mój komputer dostaje zadyszki w GW2 i ostatnio postanowiłem, że może zrobił bym "come back" do wow'a. Jakiś czas temu dzięki uprzejmości jednego z użytkowników forum użyłem SoR, ale z przyczyn losowych nie mogłem kontynuować gry po tych 7 dniach. Oczywiście dostałem tą postać na 80 lvl'u ale zmiany w wowie od czasów mojej gry są tak ogromne, że lekko nie do ogarnięcia jest to dla mnie. Stąd uznałem, że jeżeli bym wrócił teraz to zacząłbym od zera. Ile obecnie zajmuje wylevelowanie postaci do max poziomu? I czy w ogóle opłacalny jest teraz powrót do wow'a? (zacząłbym grać na Burning Legion)

Ah i co to za szał z tymi RAFami na allegro? Legalne to jest w ogóle?

To tak pokrótce wszystkie pytania na chwilę obecną.

P.S. grę mam po SoR zaktualizowaną do Cata, a narazie wstrzymałbym się z zakupem MoP'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levelowanie trwa trochę dłużej niż kiedyś przez MoPa właśnie, ale po 5.3 (które wchodzi gdzieś pewnie za 1-2tygodnie) będzie już normalnie.

Czy się opłaca? A czy granie w jakiekolwiek gry się opłaca? :P Gra się chyba dla przyjemności, a to już raczej zależy od ciebie czy będziesz mieć fun. Najlepiej odpal sobie demo MoPa, to jest chyba 10dni gry i sam zobacz. Wiadomo, że nie zobaczysz end game ale jak po kilku dniach nie będzie ci się chciało odpalać WoWa to będziesz wiedzieć że już ci się po prostu przejadł.

Rafy nie są legalne ale mało kogo to obchodzi. Blizzard nie banuje, więc ludzie wolą płacić mniej. Pewnie jakby było jakieś ryzyko bana to rafy nie byłyby tak popularne jak są teraz. To czy będziesz je kupować to już zależy od ciebie, to podobna sytuacja jak przy piractwie. Niby grasz ale blizzard nie dostaje od ciebie pieniędzy, nic z tym też nie zrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...