Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

World of WarCraft+dodatki

Polecane posty

Jeżeli kupiłeś wersję podstawową WoWa (lub Battlechesta) to masz obecnie dostęp do TBC i WotLKa. Możesz stworzyć sobie Death Knighta, wylevelować postać do 80 poziomu oraz brać udział w instancjach i rajdach z WotLKa. Kolejne dodatki (Cataclysm i Mists of Pandaria) musiałbyś już kupić. O ile Cataclysm można obecnie kupić za jakies 15-30zł, tak MoP kosztuje ~100zł.

Radziłbym ci też poprosić jakiegoś kolegę, który gra, aby spróbował wysłać ci Scroll of Ressurection. Da ci to dostęp do gry na 7 dni, a jeśli przedłużysz grę, to twój znajomy dostanie mounta. Nie wiem jednak jak długo konto musi być nieaktywne (można to sprawdzić na eu.battle.net).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Pandareni dzielą się między frakcjami? Widziałem coś o odmiennej filozofii Pand Hordy i Przymierza, że odchodzą do frakcji, z którą się bardziej utożsamiają, ale to dość durny powód żeby nagle zacząć zabijać się nawzajem.

Jak sprawdza się nowy system "talentów"? Bo IMO ten punkcik to wydania co lvl (parę lvl od Cata) to chyba była największa nagroda za wbicie kolejnego lvl. Teraz tylko +2 siła +1 stamina, ew. nowy skill.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pand się nie wypowiem, nie interesują mnie takie rzeczy to się nie znam :)

Nowy system talentów jest znacznie lepszy niż poprzedni. W poprzednim systemie praktycznie rozdawałeś je raz i było dobrze. Teraz często zmienia się w zależności od walki która zaraz się odbędzie albo po prostu jak kto lubi. Nie ma też perfekcyjnego ułożenia talentów jak to było kiedyś, każdy może rozdać jak mu pasuje. Sam fakt, że odpalasz to drzewko talentów i zmieniasz je częściej niż raz na patch sprawuje się znacznie lepiej. Co do braku nowych talentów co 2 lvl to niewiele zmienia, wcześniej i tak raz na 10-20lvli dawało się punkt w talent który coś robił, reszta to była zwykłe zapychacze. Teraz jest co 15lvli, więc nie ma różnicy. Chyba, że ktoś grał tylko po to żeby móc sobie poklikać w talenty, to wtedy nowy system mu się nie spodoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy się dzieją - ci, co mają konto na BattleNecie a nie mają Wowa to podobno otrzymują za darmo Battle Chesta O.o

Z tego co wyczytałem na forach to przychodzi e-mail od Blizza, w którym jest klucz.

Skoro Blizzard jest taki hojny to może tym, co posiadają WoWa, dałby darmowe przedłużenie abonamentu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy się dzieją - ci, co mają konto na BattleNecie a nie mają Wowa to podobno otrzymują za darmo Battle Chesta O.o

Z tego co wyczytałem na forach to przychodzi e-mail od Blizza, w którym jest klucz.

Skoro Blizzard jest taki hojny to może tym, co posiadają WoWa, dałby darmowe przedłużenie abonamentu tongue_prosty.gif

Ciekawe skąd ty taką informację wytrzasnąłeś. Jakoś nie widzę żadnego Battle chesta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę, faktycznie. Uratowałem Sanktuarium w Diablo 3, więc mam teraz sprawdzić się w świecie Azeroth. Mam niby dodaną grę do konta i co? Już teraz leci te 30 dni darmowe?

Szczerze mówiąc, bardzo fajny prezencik na święta. Chociaż jeszcze mnie nie ciągnie do WoW'a. Powoli się przekonuję, ale to jeszcze nie ten moment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, kochany WoW. Chyba jedyne MMO o którym mogę powiedzieć "6 godzin to trochę za dużo, a doba ciągle za mało". Ta gra ma po prostu to wewnętrzne coś, co nie pozwala ci przestać grać. Najlepsze MMO pod słońcem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moderacja: Za co dostałem ostrzeżenie? To już nie można się o nic na forum zapytać? Mam specjalnie nowy temat zakładać? Chciałem się po prostu dowiedzieć z pierwszej ręki, a nie z "wymagań systemowych" na stronie producenta, które bardzo często w ogóle nie odpowiadają rzeczywistości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitrox: Od zadawania pytań co do wymagań sprzętowych jest ogólny temat. Zanim zaczniesz pierdoły wypisywać to zapoznaj się z regulaminem forum: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=19765

Temat do zadawania pytań o wymagania sprzętowe i czy gra X pójdzie na kompie Y: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=207185&st=120

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scroll of ressurection jest dostępny jeżeli mamy ustawione na koncie battle.net że jesteśmy z Polski? Jak to ogólnie działa? tzn jeżeli ktoś zastosowałby na mnie scrolla to dostaje bonusy od razu czy dopiero jak przedłużę te gratisowe 7 dni o kolejną subskrypcje? I ogólnie jeżeli chciałbym to zastosować to ktoś z forum chciałby mi wysłać takiego scrolla :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Odezwij się pw, wszystko Ci wytłumaczę i wyślę scrolla.

@topic

Chyba zaprzestanę kupować prepaidów do WoW'a. W przeciągu dwóch miesięcy dostałem 4x 10 darmowych dni gry z możliwością wypróbowania Pandarii. Pierwszy raz mi coś przysłali na e-mail, kolejne 10 dni sobie na koncie battle.net aktywowałem, innym razem kliknąłem w reklamę, a później znowu dostałem e-mail od blizzarda. To się nazywa życie. Grać w płatne mmo za darmo. smile_prosty.gif Szkoda jedynie, że swojego rogue'a nie mogę wyexpić powyżej 85 poziomu, gdyż jest wprowadzona blokada. Ale nic nie szkodzi, wreszcie mam czas na robienie altów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za staż? Wątpię. E-mail za każdym razem był o tej samej treści. Po prostu - wygląda jak zwykły spam, reklama. Nie wiem, może jakiś błąd, że dostałem ich tyle, ale właśnie przekopałem skrzynkę i.. znalazłem jeszcze jeden taki kod. Tak samo, można szukać na różnych stronach reklam związanym z trialem Pandarii. Z tego co zauważyłem, na każdej stronie jest inny link, który nam aktywuje darmowy czas. Można taką reklamę znaleźć chociażby na tym forum. Jak dla mnie bomba, prawie 2 miechy gry za free. I kto wie, czy jeszcze jakoś nie uda mi się wykombinować więcej. Ale póki co zostawię sobie te wszystkie kody na później. Btw, jeśli ktoś potrzebuje SoR'a to pisać mi pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nietypowy problem z lagami. Na ogół gra chodzi bardzo dobrze na nisko/średnich- tak w okolicach 30fps. Bardzo często jednak w zupełnie losowych momentach gra zaczyna się ciąc. Tnie się tak bardzo, że nie da się w ogóle ruszyc i problem jest z wykonaniem jakiejkolwiek czynności- chocby wyjścia do menu wyboru postaci. Tnie się tak, aż nie wyjdę z gry. Gdy ponownie wejdę (tylko po odpowiedniej przerwie czasowej) można przez jakiś czas grac.

Dodam, że wcześniej, dośc dawno już grałem na CATA i nie miałem żadnych z tym problemów. Nie mam zainstalowanych żadnych addonów. Nawet na najniższych problem jest taki sam i wcale nie w mniejszym stopniu.

Grę odpalam przez game boostera i jedyne co z nią zrobiłem, to zdefragmentowałem przez ten program. Wcześniej również to robiłem( jeszcze na WOTLK) i problem nie występował.

Byłbym wdzięczny za pomoc, bo to uniemożliwia grę :c

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem grać w MoP od momentu premiery, klimat zwiazany z tym kiedy walczy się o każdy skrawek pola do robienia questów, jest może irytujący, ale niesie ze sobą masę wspomnień. Niestety nie mogłem graż w wtedy, dopiero teraz moge sobie na to pozwolić, prawie 5 miesięcy po premierze. I coś zaczynam czuć, że to nie jest właściwy moment.

Ci co mieli ogarnąć dodatek już przez ten czas ogarneli, obecnie nie ma nowego kontentu, więc czuć że sporo przestało grać. Cała moja gildia jest pusta! Podróżuje po tym Jade forest i czuje się... sam. To nie to samo co przezywałem przy Howling fjord, czy Mount Hyjal/Vashi'ir z początków. Teraz nie spotykam nikogo. W dodatku mój serwer na którym gram - Auchidoun, nagle stracił mase populacji. z High stał się Medium, zawsze na nim dominowała Horda, teraz jest stosunek 4:1 dla Alliance.

Nie podoba mi się ta gra pod takim względem. w TBC nawet po wielu miesiącach od premiery w początkowych lokacjach spotykało się sporo graczy. Zaczynam się zastanawiać nad zmianą serwera - czy znacie jakieś, gdzie życie tętni wciąż w początkowych lokacjach?

Wiem, że MoP to kawał dobrego kodu i jeden z lepiej dopracowanych dodatków, ale pierwsze wrażenie strasznie mnie zniechęciło, z trzech powodów:

1. Brak życia w początkowych lokacjach (ale to nie wina gry)

2. Kolejna kolacja zadżunglona.. ile to już takich widziałem?

3. Kolejna walka Horda vs Alliance - zabawne to jest głowny motyw tego uniwersum, ale on mi sie nigdy nie podobał! Zawsze wolałem wchodzić w nowe krainy, poznawać nowe historie i pomagać w problemach lokalnych, niż uczestniczyć w tej nigdy nie kończącej się walce, która jest imo nudna.

EDIT:

Interesuje mnie najbardziej zrównoważone ratio, duża populacja i serwer PVP i to najbardziej chybaspełnia serwer "Ragnaros" oraz "Burning Legion". Ktoś może się wypowiedzieć na ich temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...