Jump to content
EzechielDarken

Używany PS4 + jailbreak

Recommended Posts

Witam, mam nadzieję że temat nie poleci do kosza, a ja nie zostanę zlinczowany. Z grami na konsole nowej generacji nie miałem żadnej styczności - grałem jedynie na poczciwym Pegasusie, PSX i PS 2. Od niedawna jednak korci mnie kupno Playstation 4 - czy to 500 GB, 1TB, Pro, bez znaczenia. Trafiłem na pewne ogłoszenie dotyczące sprzedaży Playstation 4 z pełnym okablowaniem, padem itp., jednakże pojawia się tam wzmianka:

 

Cytat

Konsola posiada rzadki soft 5.05 umożliwiający przeróbkę

Do zestawu dodaję moduł ESP8266 dzięki któremu przerabianie staję się jeszcze łatwiejsze, wystarczy podłączyć urządzenie do dowolnego usb(w konsoli lub w komputerze) kablem micro USB i wejść w przeglądarkę, wszystko jest już skonfigurowane.

 

Tutaj pojawia się moje pytanie - czy jest to LEGALNE, tzn. czy za posiadanie takiej konsoli, granie w gry, które kupiłem już wcześniej (natura paranoika i skąpca, gdy pojawiały się gry na promocjach, to kupowałem je, stąd przed samym posiadaniem PS4 wzbogaciłem się o Wiedźmina 3 GOTY, Horizon Zero Dawn, The Last of Us Remastered czy Dying Light: The Following) nie dostanę bana? Czy konsola będzie mogła być normalnie aktualizowana? Czy nie grozi mi nagła wizyta policji?

Dziękuję za ewentualne podjęcie dyskusji i jakieś doradztwo.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawi mnie jeszcze fakt, że wg. właściciela konsoli, jest na niej ponad 40 gier, w tym takie nowości jak God of War. Czy możliwe, że został już zastosowany jakiś soft, jailbreak, cokolwiek?
Na dobrą sprawę mogę wyczyścić dysk konsoli. Może lepiej sobie odpuścić? Przyznam, że cena około 400 zł jest dla mnie bardzo kusząca, ale jeszcze bardziej zastanawiająca.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie mu podziękuję. Liczyłem na uczciwość, a prawdopodobnie miałbym z tego tytułu same problemy (klasyczny los ludzi, którzy nie chcą się bawić w szemrane interesy). Chyba napiszę ogłoszenie w innym dziale, że kupię konsolę PS4, ale np. bez działającego napędu, skoro i tak wszystkie gry będę miał w dystrybucji cyfrowej.

Bardzo dziękuję za pomoc i doceniam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...