Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EzechielDarken

Używany PS4 + jailbreak

Polecane posty

Witam, mam nadzieję że temat nie poleci do kosza, a ja nie zostanę zlinczowany. Z grami na konsole nowej generacji nie miałem żadnej styczności - grałem jedynie na poczciwym Pegasusie, PSX i PS 2. Od niedawna jednak korci mnie kupno Playstation 4 - czy to 500 GB, 1TB, Pro, bez znaczenia. Trafiłem na pewne ogłoszenie dotyczące sprzedaży Playstation 4 z pełnym okablowaniem, padem itp., jednakże pojawia się tam wzmianka:

 

Cytat

Konsola posiada rzadki soft 5.05 umożliwiający przeróbkę

Do zestawu dodaję moduł ESP8266 dzięki któremu przerabianie staję się jeszcze łatwiejsze, wystarczy podłączyć urządzenie do dowolnego usb(w konsoli lub w komputerze) kablem micro USB i wejść w przeglądarkę, wszystko jest już skonfigurowane.

 

Tutaj pojawia się moje pytanie - czy jest to LEGALNE, tzn. czy za posiadanie takiej konsoli, granie w gry, które kupiłem już wcześniej (natura paranoika i skąpca, gdy pojawiały się gry na promocjach, to kupowałem je, stąd przed samym posiadaniem PS4 wzbogaciłem się o Wiedźmina 3 GOTY, Horizon Zero Dawn, The Last of Us Remastered czy Dying Light: The Following) nie dostanę bana? Czy konsola będzie mogła być normalnie aktualizowana? Czy nie grozi mi nagła wizyta policji?

Dziękuję za ewentualne podjęcie dyskusji i jakieś doradztwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze fakt, że wg. właściciela konsoli, jest na niej ponad 40 gier, w tym takie nowości jak God of War. Czy możliwe, że został już zastosowany jakiś soft, jailbreak, cokolwiek?
Na dobrą sprawę mogę wyczyścić dysk konsoli. Może lepiej sobie odpuścić? Przyznam, że cena około 400 zł jest dla mnie bardzo kusząca, ale jeszcze bardziej zastanawiająca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mu podziękuję. Liczyłem na uczciwość, a prawdopodobnie miałbym z tego tytułu same problemy (klasyczny los ludzi, którzy nie chcą się bawić w szemrane interesy). Chyba napiszę ogłoszenie w innym dziale, że kupię konsolę PS4, ale np. bez działającego napędu, skoro i tak wszystkie gry będę miał w dystrybucji cyfrowej.

Bardzo dziękuję za pomoc i doceniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...