Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kris14

Impossible Creatures

Polecane posty

Postanowiłem założyć ten temat ponieważ nigdzie go nie znalazłem, a uważam, że Impossible Creatures jest grą wartą uwagi.

Otóż jest to RTS osadzony w latach 30 XX wieku i niby nie różniłby się od innych typowych strategii gdyby nie fakt, iż jest tam grubo ponad 2000 jednostek! Brzmi ciekawie, prawda. Pewnie tak ale nie jest to takie proste. Mianowicie, w grze tej mamy dostęp do edytora jednostek, w którym mamy 50 różnych zwierząt takich jak: zebra, lew, tygrys, słoń, kameleon, byk, hiena, modliszka, węgorz elektryczny, goryl, pancernik, ważka i wiele, wiele innych. I tu zaczyna robić się ciekawie, bo możemy krzyżować ze sobą te zwierzęta w prosty sposób, gdyż możemy zamieniać u nich przednie i tylnie łapy, głowy, ogony, tułowie i inne części ciała jak skrzydła u zwierząt latających, szczypce u skorpiona i homara. Co prawda w walce można użyć tylko 9 z nich ale i to daje spore pole do popisu. Jeśli chcecie dowiedzieć sie czegoś więcej to odsyłam was do dema z jednego ze starszych numerów CDA lub do pełnej wersji.

Jedynymi surowcami w grze są węgiel i elektryczność. Węgiel zdobywamy eksplorując jego złoża usiane tu i ówdzie na mapie a elektryczność z elektrowni.

No... sporo się rozpisałem na temat samej rozgrywki, czas napisać coś na temat gry w sieci. Z tego co udało mi się dowiedzieć to jedynym sposobem na grę przez internet jest wpisanie konkretnego adresi IP, ale zapewniam, że rozgrywka z żywym przeciwnikiem potrafi dać mnóstwo frajdy, a chyba o to w grach chodzi, no nie?

A więc zapraszam wszystkich aby spróbowali swoich sił w tworzeniu zmutowanych armi kreatur i porównywania skuteczności swoich dzieł podczs gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem , spory zastój widać w całym dziale .

Jak napisałem wcześniej chyba jesyną metodą na grę przez neta jest umawianie się na nią i podawanie konkretnych adresów IP , więc wszystkich zainteresowanych proszę o podawanie ich tutaj , poza tym napisania w jakich godzinach jest sie dostępnym , ogólnie wszystko sprowadza się tutaj do synchronizacji.

Ps moje IP to 77.253.94.176

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...