Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darktangram

Szukam fajnego TPS-a...

Polecane posty

Witam. Szukam jakiegoś fajnego TPSa lub dowolną grę akcji. Wykluczam TR Legende i Anniversary, GTA, Maxa Payne'a, Just Cause (w to po prostu już grałem). Chodzi mi też o to, by gra nie była zbyt nowa. Mój komp to Celeron 2.4 GHz, 1 GB Ram, Radeon 9250 128 MB. Co polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogue trooper, kosmiczno-konsolowka-strzelana, na pada miodzio ;p

kill switch, to co wyzej w realiach bardziej ziemskich ;)

jak chcesz z miecza powalic to moze devil may cry 3,4

gunz darmowka na necie, na goglach znajdziesz, w grze albo walisz z broni palnej robisz uniki jak w max payne do tego biegasz po sciagnach, albo bronia białą, do tego uniki i cos w stylu ninja ;p w pelni za darmo ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gunz darmowka na necie, na goglach znajdziesz, w grze albo walisz z broni palnej robisz uniki jak w max payne do tego biegasz po sciagnach, albo bronia białą, do tego uniki i cos w stylu ninja ;p w pelni za darmo ;p

TYLKO NIE GANC, TYLKO NIE GANC. Grałem w to dwa lata - ochydny lag, wiele bugów, dużo hackerów, niezbalansowane bronie, tygodniami trzeba wbijać sensowny lvl, system Pay2Win (czyli bez kupienia przedmiotów za prawdziwe pieniądze nie będzie ci się grało zbyt dobrze - a te kosztują całkiem sporo). Jest też duża szansa, że gra będzie ci się cięła (program, który niby ma zabezpieczać przed oszustwiem w praktyce tylko muli kompa).

Ze swojej strony mogę ci polecić obydwie części The Suffering, gra ma bardzo milusi klimacik i 3 różne zakończenia do odblokowania (a w drugiej części możesz zaimportować save z pierwszej, co zmienia nieco dialogi w czasie gry). Co ciekawe, niedawo autorzy udostępnili obydwie części gry jako freeware.

Jeśli jeszcze nie grałeś w Hitmana, to zaopatrz się w Trylogię - jest tam Hitman Contracts, 3 część Hitmana, przez wielu uważana za najlepszą. Trylogia kosztuje około 25 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie grałeś w Beyond Good & Evil, to wymierz sobie odpowiednią ilość batów, wyłącz forum CDA, i zacznij składać zamówienie na Allegro, bądź w jakimś sklepie internetowym z grami. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocna Dłoń to NIE JEST miejsce na takie pytania. Proszę zapoznać się z regulaminem działu - tam jest też informacja, GDZIE można o coś takiego spytać.

PS: Osoby, które udzieliły odpowiedzi w tym temacie też powinny się zapoznać z regulaminem, bo go również naruszyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...