Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość Radyan
kurt jakbys spędził 12 godzin na czitowaniu posatci patrzeniu w tabelki,literki,i wykresy to nie wiem czy bys napisal listę zakupów.a po za tym co Ci do MOJEJ ortografii.

PS>feanor:znowu CBN.powiem Ci ze zadko tam grywam bo jest D@@@@@.a czemu tak usilnie nalegasz na spotkanie na CBN?boisz sie OBN?

Nie sztuką jest klikać w Shadowmasterze czy Jamelli. Zrobiłem tak sobie barba 99 lvl, pograłem nim chwilę i co?

I nic. Zero radości, zero satysfakcji.

Jak sam podbiłem go do 88 byłem 100x bardziej zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Cheaty zabijają całą przyjemność z grania. Ja pierwszy raz zmuszony byłem skorzystać z cheatów w grze interstate 76' w 7 misji. Potem nie mogłem już się powstrzymać (nałóg!) i resztę gry przeszedłem oszukując. Ale z tego nie miałem żadnej satysfakcji. Co za sens grać OBN skoro tam można spotkać tylko cheaterów, bo inny gość zginie od jednego strzału takiego cwanego pk. Dzięki Blizzardowi, że jest jeszcze CBN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Jeżeli czituje się w singlu to dla mnie ok. Chcesz - oszukuj, mnie nic do tego.

Ale jeśli kodów używasz przeciw innym (uczciwym) ludziom to jest już to nie fair.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie frajdom było czitowanie w Unrealu..... zaytzymywałem czas przyzywalem mnóstwo potworkoof..... :D ustawiałem się w fajnych pozycjach i robiłęm Fotki :D ale jazda, austawiałęm 2 stworki tak że musiały sie zatakowac i oglądałem, walki na arenach :D lepsze niż MK :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe readon jak sie nie myle czy jakos tak.jak taki bystry jestes to zrób w "shadowmasterze"czy"jamelli" postan na 2136384741 lvl majaca 340000000 sliy i 1984573045 obrony,plus 70000000000 obrazen i to wszystko bez crashu.jak mi to pokjazesz to mozesz wyzywac cziterow do woli.a jak nie to @@@@@@@@.

PS:nie walczymy z legitami.w tym nie ma radochy jak zabijesz jakąś legalną ci@@@ na 89 lvl.gramy tylko z czitami równymi nam .

PS(2):feanor>skoro si enie boisz czitów to moze male spotkanie na OBN?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
hehe readon jak sie nie myle czy jakos tak.jak taki bystry jestes to zrób w "shadowmasterze"czy"jamelli" postan na 2136384741 lvl majaca 340000000 sliy i 1984573045 obrony,plus 70000000000 obrazen i to wszystko bez crashu.jak mi to pokjazesz to mozesz wyzywac cziterow do woli.a jak nie to @@@@@@@@.

PS:nie walczymy z legitami.w tym nie ma radochy jak zabijesz jakąś legalną ci@@@ na 89 lvl.gramy tylko z czitami równymi nam .

PS(2):feanor>skoro si enie boisz czitów to moze male spotkanie na OBN?

Po pierwsze: nie wyzywam cziterów

Po drugie: bystrości nie ocenia się umiejętnościami podbijania cech postaci w Diablo

Po trzecie: nie potrafię zrobić takiej postci i wcale mi to nie przeszkadza uważać, żę czitowanie jest nie fair . W tej grze nie liczy się tylko ile obrażeń zadasz.

Poza tym każdy gra jak chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0
ale ludzie czewmu wy nie czytacie tego co jest napisane.JUSZ WAM MU( ehehe... - GrOund_Z3R0)WILEM ZE NIE CZITUJE SIE W SINGLU ANI PO TO ZEBY MIEC ZALICZONY JAKIS ZADANIEK.CZITUJE SIE TYLKO NA OBN(PRZYNAJMNIEJ JA TAM CZITOWUJE).a tak przy okazji to przeszedlem d2lod wszystkimi posatciami na wszystkich poziomach trudnosci.

ps:kto nie lubi lub uwaza ze stlucze takiego czita zapraszam na OBN(ktos sie spytal "ale kto gra na OBN,otóz Ci powiem ze ja gram i to powinno wystatrczyc)

Wiesz co... zal mi Cie. Na prawde. Sadzisz takie glupoty, ze az szkoda gadac... Ale pozostaje w nadziei, ze kiedys dorosniesz i przestaniesz oszukiwac. I dopiero wtedy bedziesz mogl sie nazwac GRACZEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
ja uznaje osobiście tylko czity ZABAWNE :D "ciekawe co się stanie jak......."

Ja również.

Np. po przejściu gry bez nich, wpisać sobie, żeby mieć jeszcze trochę radości z danej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czitowaniu mam to samo zdanie, mozna ale tylko gdy juz sie przejdzie gre.

Jak przeszedlem juz D2 swoim paladynem, sczitowalem sobie kase i na hazardzie skladalem rozne zestawy. Pewnego razu spedzilem caly dzien skladajac Zestaw Sigona, ale potem lubilem w tym chodzic... Wiem moglem skorzystac z edytora saveow ale z bieganiem co chwile na hazard bylo wiecej radochy :D

W jedynce podobnie, latalem do Kowala ( Griswold - nie pamiatam czy to sie tak pisze ) i kupowalem sobie u niego jakies fajne rzeczy i chodzilem wypasiona posatcia :D. Pozatym wyedytowalem Hexeditem plik *.exe i pozmienialem maksymalna wartosc kazdej cechy na 255 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Hm...ja nigdy nie korzystałem z opcji HAZARD bo była za droga a nic nie wiedziałem o przedmiocie.o co w niej chodzi??

Ogólnie o to że wykładasz sporo kasy na nieznany przedmiot.

Przeważnie to szajs, ale czasem pojawi się jakiś potężny warty dużo więcej niż cena za jaką go kupiłeś.

Zwykle na tym tylko tracisz, ale czasem warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.no to tak jesli chodzi o pojecie "gracza":zasuwalem w singlu przez trzy(3 jak ktos nie umie czytac)lata w singlu i jusz mi sie znudzil trochie.potem poszlem na CBN mam tam amke na 71 lvl(bez komentarza)poten sa postaci Hc tez jest ich sporo na CBN.ale "DLA MNIE"jest to DennE.3(trzy jak ktos umie czytac)miechy temy myslaelm tak samo jak wy tzn nie przepadalem za czitami.myslaem ze w tym ni ma "satysfakcji"ze zrobienia kłesta od razu na jakis lvl.dopiero potem zajarzylem ze nie chodzi o unikatowe itemy ani potwory ani lvl.liczy sie PRZYJEMNOSC Z GRANIA,która dla mnie jest DUUZo wieksza w czitach niz legitach(dla mnie).jednak was rozumiem.jak sie tego nie sprubuje to sie nie poczuje.o zamykam watek czituw.

PS>przedmioty unikatowe>nie zbieram juz itemkuw anie nie żebrze o nie sa programy gdzie mozna je samemu robic.to dopiero jest FUN. no i chyba to wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
3 lata ? nie znudziło ci się ^^ ?

Powiedz to tym od Kłejka ^_-

Znam paru gości co nic nie robią tylko ciągle młócą w jedną i tą samą gierę.

Jak do nich idę, to robię z innymi zakłady: gra, czy nie?

Jeżeli postawisz, że nie za 1 zł dostajesz 5 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram zawsze bez citow(cheatow i nie mylic z cip...) i sodze ze najlepsza gra jest taka jak sie ma ten 1 poziom i dozy sie do tego nastempnego potem gdy jest level to sie siedzi z 10 minut i zastanawia jak najbardziej optymalnie rozlorzyc stasy i czy potem beda potzrzebne.. i dalej isc w boj.. po nastempny level przezywac kazde spotakanie z nowym wrogiem cieszyc sie kazda nowa rzecza.. a potem ja sprzedawac i kupowac coraz lepsze by rosnąc w chwale.. i mocy(nie chodzi mi tu o moc jakis jedi) a cheaty to wszystko psuja robio postac na maks levelach i co zabije taki z 32 razy diablo i aa skonczylem gre jest zaje.. i wogle a gdzie ta rodosc zabawa.... ekstaza(nie chodzi mi o narkotyki, narkotyki do afryki) a pozatym diablo 1(nie jest to gra satanistyczna jak to rydzyk nazwal) rulz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAki styl życia :D

Heheh ja tylok pisze posty w swych majtach zrobionych z kompozytów najwyższych jakości wzmpcnionych wstawkami ceramicznymi z uduskonalonym serwomechanizmem ^.^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...