Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Bo wszystkie dotychczas zrobione postaci stają się nonladder i ich itemy też.

Dokładnie, a sklepom potrzeba czasu na ponowne znalezienie albo zduppowanie itemów ;)

Nie grałem już ze trzy lata, ale wcześniej resetowali co roku, właśnie w okolicach czerwca. Poza tym zawsze wolałem nonladder, tam nie ma takiej zawiści i oszustw.

Poprzednie ladder trwał 2 lata, było więcej zduppowanych itemów niż prawdziwych ;)

Nonladder fakt, ma tą przewagę, ale brak slów runicznych niektóych, przedmiotów... i niewielu jest graczy NLD, zwłaszcza na EU. Ale przynajmniej przedmioty tanie i czesto można dostać za free ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co słyszałem, ten reset to ma być czystka od wirusów. Coś słyszałem, że przez grę na zamkniętym Battle.necie dużo wirusów dostaje się do kompa. Heh... Czyli ja mam albo szczęście, albo zbyt przestarzałego antywirusa.(...)

Nie, w to akurat wątpię, żeby Blizzard pozwalał wirusom w ogóle przejść obok ich serwerów. Są zbyt poważna i zbyt potężną firmą na to. Przynajmniej IMO.(No i poza tym mają już wprawe- WoW.)

Zauważyłem różnego rodzaju... "sklepy" z itemami, chociażby dla skasowania czegoś takiego warto by było zrobić w sumie reset. Ale nie tylko :).

BTW: Może mi ktoś wyjaśnić, co znaczy to... nonladder? Odnośnie serwerów, postaci i przedmiotów... Nie rankingowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Może mi ktoś wyjaśnić, co znaczy to... nonladder? Odnośnie serwerów, postaci i przedmiotów... Nie rankingowe?

Non-ladder:

Brak rankingu kto jest najlepszy

Brak kilku słów dobrych runiczny (np Spirit, Forti, Insight, Forti...)

Brak kilku dobrych przedmiotów (np Oblicze Andariel, Seraph...)

Mniej graczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się resetu i nowego patcha! 1.12 już jest :P ale... jedyne co dodaje (według Release Note) to możliwość grania bez CD w napędzie... co już dawno było możliwe dzięki d2loaderowi... Jak dla mnie to Blizzard dał ciała po raz pierwszy. Zamiast zaszaleć i dac sensownego patcha (jak w 1.11 dodanie uberów) to dał pierdółkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się resetu i nowego patcha! 1.12 już jest :P ale... jedyne co dodaje (według Release Note) to możliwość grania bez CD w napędzie... co już dawno było możliwe dzięki d2loaderowi... Jak dla mnie to Blizzard dał ciała po raz pierwszy. Zamiast zaszaleć i dac sensownego patcha (jak w 1.11 dodanie uberów) to dał pierdółkę...

Wiesz... nie można być cały czas innowacyjnym. Czasem trzeba "przystopować" ;).

BTW: Postacie nonladder nie mogą grać z ladderowymi? Pytam się tak na wszelki wypadek, bo to w sumie mój pierwszy reset :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się resetu i nowego patcha! 1.12 już jest :P ale... jedyne co dodaje (według Release Note) to możliwość grania bez CD w napędzie... co już dawno było możliwe dzięki d2loaderowi... Jak dla mnie to Blizzard dał ciała po raz pierwszy. Zamiast zaszaleć i dac sensownego patcha (jak w 1.11 dodanie uberów) to dał pierdółkę...

Ja tam zrezygnowałem z BN właśnie po dodaniu uberów. Po stu keyrunach nie udało mi się znaleźć ani jednego. Jak dla mnie to było przegięcie. Poza tym, z tego co słyszałem, poprzedni patch wprowadził modyfikację, że im częściej odwiedza się daną lokację, tym gorsze przedmioty wypadają. IMO, zamiast dodawać nowe questy powinni zwiększyć ilość poziomów doświadczenia. Co za frajda grać gdy ma się już 99lvl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zrezygnowałem z BN właśnie po dodaniu uberów. Po stu keyrunach nie udało mi się znaleźć ani jednego. Jak dla mnie to było przegięcie.

To juz chyba skrajny pech ;p Mi za to kiedys z Nihla wypadly 2 keye i arach ;]

IMO, zamiast dodawać nowe questy powinni zwiększyć ilość poziomów doświadczenia. Co za frajda grać gdy ma się już 99lvl.

A miales 99 lvl? Moja najlepsza postac miala 94. Potem to juz jest meka-5-6h non stop baalrunki do awansu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zrezygnowałem z BN właśnie po dodaniu uberów. Po stu keyrunach nie udało mi się znaleźć ani jednego. Jak dla mnie to było przegięcie.

To dziwne bo jak ja odwiedzę powiedzmy Hrabinę tak z 5 razy to zawsze mam przynajmniej 1 klucz.

Poza tym, z tego co słyszałem, poprzedni patch wprowadził modyfikację, że im częściej odwiedza się daną lokację, tym gorsze przedmioty wypadają.

Ja tego nie zauważyłem i nigdzie o takim czymś nie czytałem.

IMO, zamiast dodawać nowe questy powinni zwiększyć ilość poziomów doświadczenia. Co za frajda grać gdy ma się już 99lvl.

Jest frajda bo w tej grze chodzi o zdobywanie itemów (nie kupowanie na allegro) tak w ogóle to mało kto ma 99lvl. Przed tym resetem nie było wiele postaci z 99lvl

Edytowano przez Macieek92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zwiększyć limit ponad to magiczne "99", ale po jakimś czasie i tak trzeba by było się zatrzymać, bo osiągnąć mistrzostwo w każdej umiejętności? To jak mogła by wyglądać walka PvP? 99lvl wprowadza ograniczenia, ale też zróżnicowanie. Nie jest taki zły... mam nadzieję :D.

Odnośnie modyfikacji:

Niee, myślę, że to by było trochę... bezsensu. Niektórzy powinni w takim razie już nic nie dostawać, biorąc pod uwage np. baalruny itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo jak ja odwiedzę powiedzmy Hrabinę tak z 5 razy to zawsze mam przynajmniej 1 klucz.
A u mnie kiszka wielka była. Chociaż może ja pechowiec jestem jeśli chodzi o tę grę. Z kuźni nigdy nic ponad Ko nie wypadło. A w ogóle, to najwyższą runą, która mi wypadła kiedykolwiek w grze to była Mal. Raz jeden jedyny, a przez dobry rok grałem po kilka, kilkanaście godzin dziennie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pezet: Błąd zrobiłeś, że wtedy poddałeś się w szukaniu kluczy. Przecież to nie problem je zdobyć tylko trzeba skołować coś na wymianę. Wielu graczy często ma je i chce opchnąć tylko trzeba im dać np. jakieś perfect gemy na wymianę. Wielu z nich samo je upolowało, bo niektórzy wolą kupić w sklepie, co jest chyba ich największą głupotą. Nie raz miałem sytuacje, że chcieli je za gemy opchnąć, ale wtedy co ja nie za bardzo się znałem ile są warte i stwierdziłem, że co mi dadzą klucze do ubertristram skoro mi wtedy ciężko było pokonać balla na koszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego :unsure: . Dlatego uważam, że na rankingowej lepiej...do czasu nowego reseta laddera. Potem wszystko idzie się...do lamusa idzie i tyle. Szkoda, że nie mogli zrobić czegoś takiego, że jedną postać można zrobić sobie coś pomiędzy ladder, a non ladder. Mam na myśli to, ze postać nie będzie brała udziału w rankingu/statsie, ale będzie mogła nosić wszystkie itemki, łączyć wszystkie runy itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy czeka nas zapowiedź Diablo 3 na WWI?

http://www.blizzard.com/us/splash.html

http://www.battlenet.pl/portal/pl/4/606/Ta...zien_drugi.html

http://www.battlenet.pl/portal/pl/4/613/Ak...ien_trzeci.html

Byłoby fajnie. :) W końcu w pozostałych seriach coś się dzieje (nie liczę Warcrafta, bo raczej na czwórkę jest za wcześnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy czeka nas zapowiedź Diablo 3 na WWI?

Czegoś zapowiedź na pewno nas czeka:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41648

A gdy człek przypomni sobie podobne akcje przed oficjalną zapowiedzią Starcafta 2, nowy Diabełek jest bardzo pewny (choć nie obraziłbym się, gdyby pojawił się całkowicie nowy projekt). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony już się nie mogę doczekać ( :) ), z drugiej nie wiadomo na 100% czy to nowy Diabełek, a z trzeciej trochę się denerwuję... Diablo i Diablo 2 z dodatkiem dla mnie były grami idealnymi. W Diablo 2 gram na BN od 3-4 lat, przedtem grałem na singlu i szczerze mówiąc leszpej gry nie widziałem. Dlatego boję się o potencjalnego następcę... Czy będzie tak świetny jak poprzednie części... Ale zobaczymy w sobote, pomimo wszystkich wątpliwości i niepewności liczę na zapowiedź Diablo 3 :D

Edytowano przez Kuchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że diablo to jest taki typ rozgrywki który przypasi każdemu fanowi tego typu gier.

Jedyne co mnie interesuje w tym momencie to aby tenże diablo nie był MMORPG... wszystko, tylko nie to. Wiadomo, że MMO są fajne, ale diablo słynny jest również ze swojego singla i grania po LANie z kolegami, a MMO burzy to wszystko.

Również grafika... wiadomo, że 2D ma swój specyficzny klimat, ale nie sądzę aby w nowej części ostał się taki sposób przedstawiania gry. Zapewne nie da rady uniknąć 3D, no ale cóż.. Postęp wymaga poświęceń :)

A tak generalnie to pokazaliby już jakiegoś screena, albo coooś :D

PS: Zdaję sobie sprawę, że brzmię jakby diablo 3 miałby być ogłoszony w 100%, ale to już chyba pewne prawda? Co kolejne newsy to wciąż uspokajające nas doniesienia, że to RACZEJ diablo 3 :P

Edytowano przez AdeKK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...